27/08
Estudiantes de La Plata
1
Boca Juniors
1
d
|
11/08
Instituto Atletico Central Cordoba
2
Platense FC
0
l
|
18/08
Atletico Tucuman
2
Estudiantes de La Plata
0
l
|
29/07
Defensa y Justicia
1
Platense FC
3
w
|
03/08
Newell's Old Boys
1
Estudiantes de La Plata
4
w
|
15/06
Talleres
2
Platense FC
1
l
|
28/07
Estudiantes de La Plata
4
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
w
|
08/06
Platense FC
4
Huracán
5
l
|
18/07
Estudiantes de La Plata
1
Central Córdoba
2
l
|
02/06
Platense FC
1
Boca Juniors
0
w
|
14/06
Club Atletico Sarmiento
2
Estudiantes de La Plata
0
l
|
28/05
Atletico Tucuman
1
Platense FC
1
d
|
09/06
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
1
Estudiantes de La Plata
1
d
|
11/05
Newell's Old Boys
2
Platense FC
0
l
|
04/06
Estudiantes de La Plata
1
Godoy Cruz Antonio Tomba
1
d
|
09/04
Platense FC
3
Club Atletico Tigre
1
w
|
30/05
Estudiantes de La Plata
3
Huachipato
4
l
|
02/04
Platense FC
1
Godoy Cruz Antonio Tomba
2
l
|
25/05
Club Atletico Lanus
2
Estudiantes de La Plata
1
l
|
26/03
Platense FC
4
Club Olimpo de Bahia Blanca
2
w
|
21/05
Estudiantes de La Plata
2
Deportivo Riestra
0
w
|
07/03
Estudiantes de La Plata
1
Platense FC
2
w
|
10/05
The Strongest
1
Estudiantes de La Plata
0
l
|
27/02
Argentinos Juniors
3
Platense FC
1
l
|
05/05
CA Velez Sarsfield
4
Estudiantes de La Plata
5
w
|
16/02
Platense FC
1
Club Atletico Belgrano
1
d
|
01/05
Estudiantes de La Plata
4
Boca Juniors
2
w
|
12/02
Club Atletico Lanus
3
Platense FC
0
l
|
21/04
Estudiantes de La Plata
3
Barracas Central
0
w
|
05/02
Platense FC
1
Central Córdoba
0
w
|
17/04
Club Atletico Lanus
1
Estudiantes de La Plata
2
w
|
31/01
Defensa y Justicia
3
Platense FC
0
l
|
13/04
Estudiantes de La Plata
1
Boca Juniors
0
w
|
17/12
Rosario Central
1
Platense FC
0
l
|
10/04
Estudiantes de La Plata
2
The Strongest
1
w
|
10/12
Godoy Cruz Antonio Tomba
6
Platense FC
7
w
|
07/04
Estudiantes de La Plata
5
Central Córdoba
0
w
|
|
04/04
Huachipato
1
Estudiantes de La Plata
1
d
|
|
30/03
Defensa y Justicia
1
Estudiantes de La Plata
0
l
|
|
14/03
Club Atletico River Plate
2
Estudiantes de La Plata
1
l
|
|
09/03
Club Atletico Sarmiento
3
Estudiantes de La Plata
1
l
|
|
07/03
Estudiantes de La Plata
1
Platense FC
2
l
|
|
03/03
Godoy Cruz Antonio Tomba
1
Estudiantes de La Plata
2
w
|
|
Eğlence, Birinci Lig turnuvasındaki önemli bir beraberlikte 15 Eylül 2024 tarihinde, 01:00 saatinde başlıyor.
Canlı yayında bu maçı her an takip edin — şimdi mümkün! Bu, şu bahisçiler tarafından sunulan maç — hesabınız olduğunda:
Oyun yapımcısı Estudiantes de La Plata için oranlar 1.85. Bu arada BETANDYOU sayesinde 3.25 ile BETANDYOU ve Platense FC sayesinde 4.7 ile BETANDYOU çekilişi unutulmamalıdır. Doğru skora bahis yapın 1-0 — BETANDYOU ve 5.5 için en iyi oranlara sahipsiniz — kazanan piyasayla iyi eşleşiyorlar. Her iki takıma karşı da bahis yapmak istiyorsanız, skor doğru skor piyasasıyla eşleşirse BETANDYOU adresindeki 1.61 seçeneğinden bir şey alabilirsiniz.
21:45 Pzt 26/08/2024
Hellas Verona vs Juventus |
Tüm oranlar | |
13:00 Sal 27/08/2024
Tsubasa Narai vs Kanta Fukui |
Tüm oranlar | |
14:00 Sal 27/08/2024
Kazuki Nakajima vs Shingo Wake |
Tüm oranlar | |
10:30 Çar 28/08/2024
Max McIntyre vs L B Mathew |
Tüm oranlar | |
20:30 Per 29/08/2024
The New Saints FC vs FK Panevezys |
Tüm oranlar | |
22:00 Per 29/08/2024
Larne FC vs Lincoln City |
Tüm oranlar | |
07:13 Cum 30/08/2024
Toronto Raptors [AI] vs Memphis Grizzlies [AI] |
Tüm oranlar | |
07:21 Cum 30/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
07:43 Cum 30/08/2024
Los Angeles Lakers [AI] vs Portland Trail Blazers [AI] |
Tüm oranlar | |
07:51 Cum 30/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar |