03/08
Union San Felipe
1
Deportes Santa Cruz
1
d
|
06/08
CD San Marcos de Arica
1
CD Antofagasta
1
d
|
31/07
Deportes Recoleta
1
Deportes Santa Cruz
0
l
|
01/08
CD San Marcos de Arica
2
Curico Unido
3
l
|
27/07
Deportes Santa Cruz
1
Curico Unido
0
w
|
20/07
CD San Marcos de Arica
1
CD Universidad de Concepcion
1
d
|
21/07
Deportes Santa Cruz
1
Santiago Wanderers
2
l
|
28/05
CD San Marcos de Arica
1
San Luis de Quillota
0
w
|
16/07
Athletic Club Barnechea
4
Deportes Santa Cruz
2
l
|
21/05
CD Limache
1
CD San Marcos de Arica
3
w
|
13/07
CSD Colo-Colo
1
Deportes Santa Cruz
0
l
|
07/05
Deportes La Serena
2
CD San Marcos de Arica
1
l
|
07/07
Deportes Santa Cruz
1
CSD Colo-Colo
1
d
|
28/04
CD San Marcos de Arica
1
Athletic Club Barnechea
4
l
|
23/06
Deportes Santa Cruz
1
Audax Italiano
1
d
|
07/04
Deportes Recoleta
1
CD San Marcos de Arica
2
w
|
16/06
Club de Deportes Rengo
2
Deportes Santa Cruz
3
w
|
01/04
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Santa Cruz
4
l
|
01/06
Santiago Morning
2
Deportes Santa Cruz
1
l
|
24/03
CD Antofagasta
2
CD San Marcos de Arica
1
l
|
27/05
Deportes Santa Cruz
1
CD Limache
1
d
|
17/03
Curico Unido
1
CD San Marcos de Arica
0
l
|
19/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Santa Cruz
2
w
|
09/03
CD San Marcos de Arica
2
Santiago Morning
0
w
|
14/05
Deportes Santa Cruz
2
Rangers de Talca
4
l
|
03/03
CD Universidad de Concepcion
1
CD San Marcos de Arica
3
w
|
04/05
Deportes Temuco
1
Deportes Santa Cruz
1
d
|
14/10
Athletic Club Barnechea
3
CD San Marcos de Arica
3
d
|
27/04
Deportes Santa Cruz
2
CD Antofagasta
1
w
|
09/10
CD San Marcos de Arica
4
CD Antofagasta
3
w
|
23/04
Deportes La Serena
2
Deportes Santa Cruz
1
l
|
03/10
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Santa Cruz
2
w
|
13/04
Deportes Santa Cruz
3
CD Universidad de Concepcion
0
w
|
24/09
Deportes Puerto Montt
1
CD San Marcos de Arica
1
d
|
07/04
Club Deportivo Magallanes
4
Deportes Santa Cruz
1
l
|
11/09
CD San Marcos de Arica
1
Santiago Wanderers
2
l
|
01/04
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Santa Cruz
4
w
|
05/09
CD Universidad de Concepcion
2
CD San Marcos de Arica
1
l
|
17/03
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Recoleta
2
l
|
28/08
CD San Marcos de Arica
1
Deportes Temuco
2
l
|
09/03
Curico Unido
1
Deportes Santa Cruz
2
w
|
|
04/03
Santiago Wanderers
1
Deportes Santa Cruz
2
w
|
|
25/02
Deportes Santa Cruz
1
Athletic Club Barnechea
1
d
|
|
15/10
Deportes Temuco
2
Deportes Santa Cruz
1
l
|
|
09/10
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Iquique
2
l
|
|
03/10
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Santa Cruz
2
l
|
|
27/09
Deportes Santa Cruz
1
San Luis de Quillota
1
d
|
|
Ten ważny mecz Premier B odbędzie się sobota, 10 sierpnia 2024, a jego początek zaplanowano na 21:00.
Istnieje wiele możliwości transmisji na żywo tego meczu po zarejestrowaniu konta u następujących bukmacherów:
Deportes Santa Cruz jest faworytem do wygrania meczu z 22Bet po kursie 2.34, podczas gdy remis jest wyceniany po 3.5 przez ZPartners i CD San Marcos de Arica po 2.8 z 22Bet. Nasz najlepszy prawidłowy wynik jest przeciwko faworytowi meczu, ale 1-1 można obstawić po 7 z 22Bet i jest to najlepszy sposób na uzyskanie najwyższej wartości w tym meczu. Rynek obu drużyn na wynik oferuje wartość i aby tak było w tym meczu, możesz uzyskać 1.65 dzięki 1RED, co dobrze pokrywa się z naszym rynkiem prawidłowego wyniku.
19:16 czw. 8/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
19:30 czw. 8/08/2024
FC CSKA 1948 Sofia vs Pafos FC |
Wszystkie kursy | |
19:46 czw. 8/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
CS Corvinul Hunedoara vs FC Astana |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
Maccabi Petah Tikva FC vs CFR Cluj |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
FC Kryvbas Kryvyi Rih vs FC Viktoria Plzen |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
FK Partizan vs FC Lugano |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
UE Santa Coloma vs FK RFS |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
FC Ballkani vs Larne FC |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
Maccabi Petah Tikva FC vs FC CFR 1907 Cluj |
Wszystkie kursy |