03/08
Union San Felipe
1
Deportes Santa Cruz
1
d
|
06/08
CD San Marcos de Arica
1
CD Antofagasta
1
d
|
31/07
Deportes Recoleta
1
Deportes Santa Cruz
0
l
|
01/08
CD San Marcos de Arica
2
Curico Unido
3
l
|
27/07
Deportes Santa Cruz
1
Curico Unido
0
w
|
20/07
CD San Marcos de Arica
1
CD Universidad de Concepcion
1
d
|
21/07
Deportes Santa Cruz
1
Santiago Wanderers
2
l
|
28/05
CD San Marcos de Arica
1
San Luis de Quillota
0
w
|
16/07
Athletic Club Barnechea
4
Deportes Santa Cruz
2
l
|
21/05
CD Limache
1
CD San Marcos de Arica
3
w
|
14/07
CSD Colo-Colo
1
Deportes Santa Cruz
0
l
|
07/05
Deportes La Serena
2
CD San Marcos de Arica
1
l
|
08/07
Deportes Santa Cruz
1
CSD Colo-Colo
1
d
|
28/04
CD San Marcos de Arica
1
Athletic Club Barnechea
4
l
|
23/06
Deportes Santa Cruz
1
Audax Italiano
1
d
|
07/04
Deportes Recoleta
1
CD San Marcos de Arica
2
w
|
16/06
Club de Deportes Rengo
2
Deportes Santa Cruz
3
w
|
01/04
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Santa Cruz
4
l
|
01/06
Santiago Morning
2
Deportes Santa Cruz
1
l
|
24/03
CD Antofagasta
2
CD San Marcos de Arica
1
l
|
27/05
Deportes Santa Cruz
1
CD Limache
1
d
|
17/03
Curico Unido
1
CD San Marcos de Arica
0
l
|
19/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Santa Cruz
2
w
|
09/03
CD San Marcos de Arica
2
Santiago Morning
0
w
|
14/05
Deportes Santa Cruz
2
Rangers de Talca
4
l
|
03/03
CD Universidad de Concepcion
1
CD San Marcos de Arica
3
w
|
04/05
Deportes Temuco
1
Deportes Santa Cruz
1
d
|
14/10
Athletic Club Barnechea
3
CD San Marcos de Arica
3
d
|
27/04
Deportes Santa Cruz
2
CD Antofagasta
1
w
|
09/10
CD San Marcos de Arica
4
CD Antofagasta
3
w
|
23/04
Deportes La Serena
2
Deportes Santa Cruz
1
l
|
03/10
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Santa Cruz
2
w
|
14/04
Deportes Santa Cruz
3
CD Universidad de Concepcion
0
w
|
24/09
Deportes Puerto Montt
1
CD San Marcos de Arica
1
d
|
07/04
Club Deportivo Magallanes
4
Deportes Santa Cruz
1
l
|
11/09
CD San Marcos de Arica
1
Santiago Wanderers
2
l
|
01/04
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Santa Cruz
4
w
|
05/09
CD Universidad de Concepcion
2
CD San Marcos de Arica
1
l
|
18/03
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Recoleta
2
l
|
28/08
CD San Marcos de Arica
1
Deportes Temuco
2
l
|
09/03
Curico Unido
1
Deportes Santa Cruz
2
w
|
|
05/03
Santiago Wanderers
1
Deportes Santa Cruz
2
w
|
|
25/02
Deportes Santa Cruz
1
Athletic Club Barnechea
1
d
|
|
15/10
Deportes Temuco
2
Deportes Santa Cruz
1
l
|
|
09/10
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Iquique
2
l
|
|
03/10
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Santa Cruz
2
l
|
|
27/09
Deportes Santa Cruz
1
San Luis de Quillota
1
d
|
|
Süper önemli Primera B turnuvası, Cumartesi günü, 10 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor. 22:00 saatinde başlayacak!
Bu maçı canlı yayında izlemek için birçok seçenek var — şu bahisçilerde bir hesap açtıktan sonra:
Deportes Santa Cruz favori olarak görülüyor, maç 22Bet ve 2.34 ile kazanılabilir. Beraberliğin 3.5 olduğuna ZPartners ve CD San Marcos de Arica ile 2.8 olduğuna 22Bet dikkat edin. En yüksek doğru skorumuz favoriye karşıdır, ancak 1-1 22Bet ile 7 olarak sıfırlanabilir. Bu oyunda en iyi artıyı elde etmek için bu her zaman tavsiye edilir. Her iki takımın da maçta gol atması bekleniyorsa, 22Bet’de sunulan 1.62 oranları ile bu durumu bahis pazarında değerlendirebilirsiniz, bu da doğru puan skalası pazarımızla iyi bir uyum içindedir.
20:16 Per 8/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
20:46 Per 8/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
21:00 Per 8/08/2024
NK Osijek vs Zira IK |
Tüm oranlar | |
21:00 Per 8/08/2024
UE Santa Coloma vs FK RFS |
Tüm oranlar | |
21:00 Per 8/08/2024
Maccabi Petah Tikva FC vs CFR Cluj |
Tüm oranlar | |
21:00 Per 8/08/2024
FK Partizan vs FC Lugano |
Tüm oranlar | |
21:00 Per 8/08/2024
FC Kryvbas Kryvyi Rih vs FC Viktoria Plzen |
Tüm oranlar | |
21:00 Per 8/08/2024
PFC Botev Plovdiv vs HSK Zrinjski Mostar |
Tüm oranlar | |
21:00 Per 8/08/2024
CS Corvinul Hunedoara vs FC Astana |
Tüm oranlar | |
21:15 Per 8/08/2024
NK Maribor vs FK Vojvodina |
Tüm oranlar |