06/08
CD San Marcos de Arica
1
CD Antofagasta
1
d
|
06/08
San Luis de Quillota
1
Rangers de Talca
2
l
|
28/07
CD Universidad de Concepcion
2
CD Antofagasta
2
d
|
31/07
CD Limache
2
San Luis de Quillota
1
l
|
21/07
CD Antofagasta
1
Rangers de Talca
1
d
|
21/07
San Luis de Quillota
1
Santiago Morning
3
l
|
14/07
Deportes La Serena
2
CD Antofagasta
1
l
|
14/07
CD Universidad de Concepcion
1
San Luis de Quillota
0
l
|
29/06
Deportes Iquique
3
CD Antofagasta
1
l
|
05/06
Santiago Wanderers
6
San Luis de Quillota
0
l
|
23/06
CD Antofagasta
2
Deportes Iquique
1
w
|
28/05
CD San Marcos de Arica
1
San Luis de Quillota
0
l
|
02/06
CD Antofagasta
1
Curico Unido
1
d
|
19/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Santa Cruz
2
l
|
26/05
Santiago Wanderers
1
CD Antofagasta
2
w
|
12/05
Curico Unido
1
San Luis de Quillota
0
l
|
19/05
CD Antofagasta
2
Club Deportivo Magallanes
1
w
|
09/05
San Luis de Quillota
2
CD Universidad de Concepcion
0
w
|
05/05
CD Antofagasta
1
CD Limache
2
l
|
05/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Recoleta
0
w
|
27/04
Deportes Santa Cruz
2
CD Antofagasta
1
l
|
09/04
Athletic Club Barnechea
2
San Luis de Quillota
3
w
|
21/04
CD Antofagasta
3
Deportes Recoleta
0
w
|
31/03
San Luis de Quillota
2
CD Antofagasta
2
d
|
07/04
CD Antofagasta
4
Union San Felipe
1
w
|
24/03
Rangers de Talca
2
San Luis de Quillota
4
w
|
31/03
San Luis de Quillota
2
CD Antofagasta
2
d
|
11/03
San Luis de Quillota
3
Union San Felipe
1
w
|
24/03
CD Antofagasta
2
CD San Marcos de Arica
1
w
|
01/03
Santiago Morning
4
San Luis de Quillota
0
l
|
16/03
Deportes Temuco
1
CD Antofagasta
0
l
|
14/11
CD Antofagasta
7
San Luis de Quillota
6
l
|
10/03
CD Antofagasta
3
CD Universidad de Concepcion
0
w
|
09/11
San Luis de Quillota
1
CD Antofagasta
1
d
|
03/03
Rangers de Talca
4
CD Antofagasta
0
l
|
15/10
San Luis de Quillota
2
CD Universidad de Concepcion
3
l
|
26/11
Deportes Iquique
3
CD Antofagasta
0
l
|
09/10
Club de Deportes Cobreloa
1
San Luis de Quillota
0
l
|
19/11
CD Antofagasta
2
Deportes Iquique
2
d
|
02/10
San Luis de Quillota
5
Deportes La Serena
0
w
|
14/11
CD Antofagasta
7
San Luis de Quillota
6
w
|
27/09
Deportes Santa Cruz
1
San Luis de Quillota
1
d
|
09/11
San Luis de Quillota
1
CD Antofagasta
1
d
|
|
09/10
CD San Marcos de Arica
4
CD Antofagasta
3
l
|
|
01/10
CD Antofagasta
1
Deportes Puerto Montt
1
d
|
|
Ten ważny mecz Premier B odbędzie się niedziela, 11 sierpnia 2024, a jego początek zaplanowano na 18:30.
Istnieje wiele możliwości transmisji na żywo tego meczu po zarejestrowaniu konta u następujących bukmacherów:
Akcja rozpocznie się od CD Antofagasta po 1.75, aby wygrać mecz z ZPartners, podczas gdy remis można obstawiać po 3.68 z 22Bet i San Luis de Quillota, szukając zwycięstwa na wyjeździe po 4.25 z 22Bet. Obstawianie faworyta do zwycięstwa w meczu z końcową linią wyników 1-0 można odebrać po najlepszym kursie 7.5 dzięki uprzejmości 22Bet. Obstawianie obu drużyn, które trafią do siatki w ciągu 90 minut, można obstawiać po 1.76 dzięki najlepszym kursom bukmacherskim 1RED.
19:16 czw. 8/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
19:30 czw. 8/08/2024
FC CSKA 1948 Sofia vs Pafos FC |
Wszystkie kursy | |
19:46 czw. 8/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
CS Corvinul Hunedoara vs FC Astana |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
Maccabi Petah Tikva FC vs CFR Cluj |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
FC Kryvbas Kryvyi Rih vs FC Viktoria Plzen |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
FK Partizan vs FC Lugano |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
UE Santa Coloma vs FK RFS |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
FC Ballkani vs Larne FC |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
Maccabi Petah Tikva FC vs FC CFR 1907 Cluj |
Wszystkie kursy |