06/08
Curico Unido
1
Deportes Recoleta
0
l
|
06/08
CD Universidad de Concepcion
2
CD Limache
0
w
|
31/07
Deportes Recoleta
1
Deportes Santa Cruz
0
w
|
28/07
CD Universidad de Concepcion
2
CD Antofagasta
2
d
|
16/07
Santiago Wanderers
1
Deportes Recoleta
1
d
|
20/07
CD San Marcos de Arica
1
CD Universidad de Concepcion
1
d
|
15/06
Deportes Recoleta
1
Audax Italiano
3
l
|
14/07
CD Universidad de Concepcion
1
San Luis de Quillota
0
w
|
10/06
Santiago Morning
2
Deportes Recoleta
1
l
|
30/06
Deportes Linares
1
CD Universidad de Concepcion
0
l
|
04/06
Rangers de Talca
1
Deportes Recoleta
2
w
|
01/06
CD Universidad de Concepcion
1
Santiago Wanderers
1
d
|
26/05
Deportes Recoleta
2
Deportes Temuco
1
w
|
20/05
Rangers de Talca
1
CD Universidad de Concepcion
2
w
|
05/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Recoleta
0
l
|
09/05
San Luis de Quillota
2
CD Universidad de Concepcion
0
l
|
21/04
CD Antofagasta
3
Deportes Recoleta
0
l
|
04/05
CD Universidad de Concepcion
2
Union San Felipe
1
w
|
07/04
Deportes Recoleta
1
CD San Marcos de Arica
2
l
|
27/04
Santiago Morning
2
CD Universidad de Concepcion
1
l
|
23/03
Deportes Recoleta
2
Curico Unido
1
w
|
23/04
CD Universidad de Concepcion
2
Curico Unido
0
w
|
17/03
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Recoleta
2
w
|
13/04
Deportes Santa Cruz
3
CD Universidad de Concepcion
0
l
|
08/03
Deportes Recoleta
1
Athletic Club Barnechea
2
l
|
06/04
Deportes La Serena
1
CD Universidad de Concepcion
0
l
|
25/02
Deportes Recoleta
3
Santiago Wanderers
1
w
|
19/03
CD Universidad de Concepcion
2
Club Deportivo Magallanes
1
w
|
09/10
Deportes Recoleta
1
Rangers de Talca
2
l
|
10/03
CD Antofagasta
3
CD Universidad de Concepcion
0
l
|
30/09
Union San Felipe
1
Deportes Recoleta
2
w
|
03/03
CD Universidad de Concepcion
1
CD San Marcos de Arica
3
l
|
23/09
Deportes Recoleta
1
Athletic Club Barnechea
2
l
|
15/10
San Luis de Quillota
2
CD Universidad de Concepcion
3
w
|
08/09
Deportes Recoleta
1
Club de Deportes Cobreloa
2
l
|
04/10
Club Deportivo Magallanes
1
CD Universidad de Concepcion
2
w
|
03/09
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Recoleta
1
d
|
01/10
Santiago Morning
3
CD Universidad de Concepcion
1
l
|
27/08
Deportes Recoleta
2
San Luis de Quillota
3
l
|
28/09
CD Universidad de Concepcion
1
Club Deportivo Magallanes
3
l
|
21/08
Deportes Iquique
2
Deportes Recoleta
1
l
|
|
Akcja rozpoczyna się od 21:00 w 12 sierpnia 2024 w ważnym remisie w Premier B.
Transmisja na żywo tego meczu jest dostępna u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu się na ich platformie:
Akcja rozpocznie się od Deportes Recoleta po 2.22, aby wygrać mecz z 22Bet, podczas gdy remis można obstawiać po 3 z 22Bet i CD Universidad de Concepcion, szukając zwycięstwa na wyjeździe po 3.37 z 22Bet. Dla linii prawidłowego wyniku 1-0 najlepszy kurs jest na 22Bet po 5.3, co dobrze pasuje do rynku zwycięzców. Stawianie na prawidłowy wynik oznacza, że co najmniej jedna strona nie strzeli gola w meczu. Aby tak się stało, możesz uzyskać 1.67 z 22Bet.
19:16 czw. 8/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
19:30 czw. 8/08/2024
FC CSKA 1948 Sofia vs Pafos FC |
Wszystkie kursy | |
19:46 czw. 8/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
Maccabi Petah Tikva FC vs CFR Cluj |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
CS Corvinul Hunedoara vs FC Astana |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
PFC Botev Plovdiv vs HSK Zrinjski Mostar |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
FC Kryvbas Kryvyi Rih vs FC Viktoria Plzen |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
FK Partizan vs FC Lugano |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
UE Santa Coloma vs FK RFS |
Wszystkie kursy | |
20:00 czw. 8/08/2024
FC Ballkani vs Larne FC |
Wszystkie kursy |