12/07
Club Deportivo Palestino
3
Santiago Wanderers
1
l
|
15/06
Deportes Recoleta
1
Audax Italiano
3
l
|
07/07
Santiago Wanderers
2
Club Deportivo Palestino
2
d
|
10/06
Santiago Morning
2
Deportes Recoleta
1
l
|
29/06
Club Deportivo Universidad Catolica
2
Santiago Wanderers
2
d
|
04/06
Rangers de Talca
1
Deportes Recoleta
2
w
|
23/06
Santiago Wanderers
1
Club Deportivo Universidad Catolica
0
w
|
26/05
Deportes Recoleta
2
Deportes Temuco
1
w
|
05/06
Santiago Wanderers
6
San Luis de Quillota
0
w
|
05/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Recoleta
0
l
|
02/06
CD Universidad de Concepcion
1
Santiago Wanderers
1
d
|
21/04
CD Antofagasta
3
Deportes Recoleta
0
l
|
26/05
Santiago Wanderers
1
CD Antofagasta
2
l
|
07/04
Deportes Recoleta
1
CD San Marcos de Arica
2
l
|
19/05
Santiago Wanderers
2
Curico Unido
2
d
|
24/03
Deportes Recoleta
2
Curico Unido
1
w
|
04/05
Santiago Morning
1
Santiago Wanderers
1
d
|
18/03
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Recoleta
2
w
|
22/04
CD Limache
2
Santiago Wanderers
2
d
|
09/03
Deportes Recoleta
1
Athletic Club Barnechea
2
l
|
14/04
Santiago Wanderers
1
Athletic Club Barnechea
1
d
|
26/02
Deportes Recoleta
3
Santiago Wanderers
1
w
|
06/04
Rangers de Talca
1
Santiago Wanderers
0
l
|
09/10
Deportes Recoleta
1
Rangers de Talca
2
l
|
31/03
Santiago Wanderers
2
Club Deportivo Magallanes
3
l
|
30/09
Union San Felipe
1
Deportes Recoleta
2
w
|
25/03
Santiago Wanderers
2
Deportes Temuco
1
w
|
23/09
Deportes Recoleta
1
Athletic Club Barnechea
2
l
|
18/03
Union San Felipe
1
Santiago Wanderers
2
w
|
08/09
Deportes Recoleta
1
Club de Deportes Cobreloa
2
l
|
09/03
Deportes La Serena
1
Santiago Wanderers
2
w
|
03/09
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Recoleta
1
d
|
05/03
Santiago Wanderers
1
Deportes Santa Cruz
2
l
|
27/08
Deportes Recoleta
2
San Luis de Quillota
3
l
|
26/02
Deportes Recoleta
3
Santiago Wanderers
1
l
|
21/08
Deportes Iquique
2
Deportes Recoleta
1
l
|
11/12
Deportes Iquique
6
Santiago Wanderers
5
l
|
13/08
Deportes Puerto Montt
2
Deportes Recoleta
1
l
|
05/12
Santiago Wanderers
1
Deportes Iquique
1
d
|
29/07
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Recoleta
2
l
|
27/11
Santiago Wanderers
1
Deportes Temuco
0
w
|
22/07
Deportes Recoleta
4
Santiago Wanderers
1
w
|
20/11
Deportes Temuco
2
Santiago Wanderers
3
w
|
15/07
CD Universidad de Concepcion
1
Deportes Recoleta
1
d
|
16/11
Santiago Wanderers
2
Union San Felipe
0
w
|
|
11/11
Union San Felipe
2
Santiago Wanderers
1
l
|
|
15/10
Deportes Iquique
3
Santiago Wanderers
2
l
|
|
Maç, Primera B turnuvasında 17 Temmuz 2024 tarihinde, 00:30 saatinde oynanacak.
Canlı yayında bu maçı izlemek için, kayıt olduktan sonra şu bahisçilerden birinde olabilirsiniz —
Santiago Wanderers favori olarak görülüyor, maç WINWINBET ve 9.19 ile kazanılabilir. Beraberliğin 1.33 olduğuna 22Bet ve Deportes Recoleta ile 12.3 olduğuna WINWINBET dikkat edin. En yüksek doğru skorumuz favoriye karşıdır, ancak 1-1 22Bet ile 1.33 olarak sıfırlanabilir. Bu oyunda en iyi artıyı elde etmek için bu her zaman tavsiye edilir.
04:20 Çar 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
05:00 Çar 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Hayk Kujoyan |
Tüm oranlar | |
07:00 Çar 17/07/2024
Hayk Kujoyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
10:20 Çar 17/07/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Tüm oranlar | |
13:30 Çar 17/07/2024
Kwangdong Freecs Challengers vs Hanwha Life |
Tüm oranlar | |
14:40 Çar 17/07/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
21:45 Çar 17/07/2024
Crusaders FC vs Caernarfon Town FC |
Tüm oranlar | |
11:00 Per 18/07/2024
T1 Esports vs Fearx |
Tüm oranlar | |
14:00 Per 18/07/2024
LNG Esports vs Bilibili |
Tüm oranlar | |
18:00 Per 18/07/2024
Kuopion Palloseura vs FC UNA Strassen |
Tüm oranlar |