12/07
Club Deportivo Palestino
3
Santiago Wanderers
1
l
|
15/06
Deportes Recoleta
1
Audax Italiano
3
l
|
06/07
Santiago Wanderers
2
Club Deportivo Palestino
2
d
|
10/06
Santiago Morning
2
Deportes Recoleta
1
l
|
29/06
Club Deportivo Universidad Catolica
2
Santiago Wanderers
2
d
|
04/06
Rangers de Talca
1
Deportes Recoleta
2
w
|
23/06
Santiago Wanderers
1
Club Deportivo Universidad Catolica
0
w
|
26/05
Deportes Recoleta
2
Deportes Temuco
1
w
|
05/06
Santiago Wanderers
6
San Luis de Quillota
0
w
|
05/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Recoleta
0
l
|
01/06
CD Universidad de Concepcion
1
Santiago Wanderers
1
d
|
21/04
CD Antofagasta
3
Deportes Recoleta
0
l
|
26/05
Santiago Wanderers
1
CD Antofagasta
2
l
|
07/04
Deportes Recoleta
1
CD San Marcos de Arica
2
l
|
19/05
Santiago Wanderers
2
Curico Unido
2
d
|
23/03
Deportes Recoleta
2
Curico Unido
1
w
|
04/05
Santiago Morning
1
Santiago Wanderers
1
d
|
17/03
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Recoleta
2
w
|
21/04
CD Limache
2
Santiago Wanderers
2
d
|
08/03
Deportes Recoleta
1
Athletic Club Barnechea
2
l
|
13/04
Santiago Wanderers
1
Athletic Club Barnechea
1
d
|
25/02
Deportes Recoleta
3
Santiago Wanderers
1
w
|
06/04
Rangers de Talca
1
Santiago Wanderers
0
l
|
09/10
Deportes Recoleta
1
Rangers de Talca
2
l
|
31/03
Santiago Wanderers
2
Club Deportivo Magallanes
3
l
|
30/09
Union San Felipe
1
Deportes Recoleta
2
w
|
24/03
Santiago Wanderers
2
Deportes Temuco
1
w
|
23/09
Deportes Recoleta
1
Athletic Club Barnechea
2
l
|
17/03
Union San Felipe
1
Santiago Wanderers
2
w
|
08/09
Deportes Recoleta
1
Club de Deportes Cobreloa
2
l
|
09/03
Deportes La Serena
1
Santiago Wanderers
2
w
|
03/09
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Recoleta
1
d
|
04/03
Santiago Wanderers
1
Deportes Santa Cruz
2
l
|
27/08
Deportes Recoleta
2
San Luis de Quillota
3
l
|
25/02
Deportes Recoleta
3
Santiago Wanderers
1
l
|
21/08
Deportes Iquique
2
Deportes Recoleta
1
l
|
10/12
Deportes Iquique
6
Santiago Wanderers
5
l
|
13/08
Deportes Puerto Montt
2
Deportes Recoleta
1
l
|
04/12
Santiago Wanderers
1
Deportes Iquique
1
d
|
29/07
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Recoleta
2
l
|
26/11
Santiago Wanderers
1
Deportes Temuco
0
w
|
22/07
Deportes Recoleta
4
Santiago Wanderers
1
w
|
19/11
Deportes Temuco
2
Santiago Wanderers
3
w
|
15/07
CD Universidad de Concepcion
1
Deportes Recoleta
1
d
|
15/11
Santiago Wanderers
2
Union San Felipe
0
w
|
|
10/11
Union San Felipe
2
Santiago Wanderers
1
l
|
|
15/10
Deportes Iquique
3
Santiago Wanderers
2
l
|
|
Mecz zostanie rozegrany w 16 lipca 2024 z 23:30 czasem rozpoczęcia w Premier B.
Aby być na bieżąco z całą akcją, nie zapomnij, że możesz transmitować mecz na żywo od następujących bukmacherów po zarejestrowaniu się u nich:
Santiago Wanderers jest faworytem do wygrania meczu z 22Bet po kursie 2.91, podczas gdy remis jest wyceniany po 2.4 przez 22Bet i Deportes Recoleta po 3.4 z VLPartners. Nasz najlepszy prawidłowy wynik jest przeciwko faworytowi meczu, ale 0-0 można obstawić po 0 z 1RED i jest to najlepszy sposób na uzyskanie najwyższej wartości w tym meczu.
00:40 śr. 17/07/2024
Ernest Apriyan vs Sergey Avanesyan |
Wszystkie kursy | |
01:00 śr. 17/07/2024
Connecticut Sun (W) vs New York Liberty (W) |
Wszystkie kursy | |
03:20 śr. 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Wszystkie kursy | |
04:00 śr. 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Hayk Kujoyan |
Wszystkie kursy | |
04:00 śr. 17/07/2024
Chicago Sky (W) vs Las Vegas Aces (W) |
Wszystkie kursy | |
06:00 śr. 17/07/2024
Hayk Kujoyan vs Jon Mirzoyan |
Wszystkie kursy | |
09:20 śr. 17/07/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Wszystkie kursy | |
12:30 śr. 17/07/2024
Kwangdong Freecs Challengers vs Hanwha Life |
Wszystkie kursy | |
13:40 śr. 17/07/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy | |
19:00 śr. 17/07/2024
B36 Torshavn vs FK Auda Riga |
Wszystkie kursy |