24/07
Chacarita Juniors Reserves
1
Defensores de Belgrano Reserves
1
d
|
25/07
Club Atletico Temperley Reserves
2
Club Almagro Reserves
0
w
|
03/07
Club Atletico Defensores Unidos
1
Chacarita Juniors Reserves
2
w
|
17/07
Defensores de Belgrano Reserves
1
Club Atletico Temperley Reserves
2
w
|
29/05
CA Atlanta Reserves
1
Chacarita Juniors Reserves
0
l
|
03/07
Ferro Carril Oeste Reserves
1
Club Atletico Temperley Reserves
2
w
|
08/05
Chacarita Juniors Reserves
1
Deportivo Moron Reserves
3
l
|
27/06
Club Atletico Temperley Reserves
1
Club Atletico Defensores Unidos
0
w
|
24/04
CA San Telmo Reserves
1
Chacarita Juniors Reserves
0
l
|
13/06
Arsenal de Sarandi Reserves
3
Club Atletico Temperley Reserves
0
l
|
18/04
Chacarita Juniors Reserves
2
Club Almirante Brown Reserves
2
d
|
16/05
Quilmes Atletico Club Reserves
2
Club Atletico Temperley Reserves
0
l
|
11/04
Talleres de Remedios de Escalada Reserves
2
Chacarita Juniors Reserves
1
l
|
02/05
Deportivo Moron Reserves
2
Club Atletico Temperley Reserves
0
l
|
05/10
Chacarita Juniors Reserves
4
Ferro Carril Oeste Reserves
0
w
|
18/04
Club Atletico Temperley Reserves
3
CA San Telmo Reserves
1
w
|
27/09
Villa Dalmine Reserves
1
Chacarita Juniors Reserves
2
w
|
10/04
Club Almirante Brown Reserves
1
Club Atletico Temperley Reserves
3
w
|
06/09
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
2
Chacarita Juniors Reserves
1
l
|
27/10
CA San Telmo Reserves
1
Club Atletico Temperley Reserves
1
d
|
31/08
Chacarita Juniors Reserves
2
CA San Telmo Reserves
0
w
|
24/10
Club Atletico Temperley Reserves
2
CA Nueva Chicago Reserves
1
w
|
14/08
Atletico de Rafaela Reserves
3
Chacarita Juniors Reserves
0
l
|
19/10
Club Atletico Temperley Reserves
2
Club Social y Deportivo Tristan Suarez Reserves
0
w
|
03/08
CA Nueva Chicago Reserves
3
Chacarita Juniors Reserves
0
l
|
28/09
Club Almirante Brown Reserves
3
Club Atletico Temperley Reserves
5
w
|
20/07
Quilmes Atletico Club Reserves
1
Chacarita Juniors Reserves
1
d
|
05/09
Quilmes Atletico Club Reserves
2
Club Atletico Temperley Reserves
0
l
|
29/06
Club Atletico Defensores Unidos
1
Chacarita Juniors Reserves
1
d
|
31/08
Club Atletico Temperley Reserves
1
Club Social y Deportivo Tristan Suarez Reserves
2
l
|
22/06
Chacarita Juniors Reserves
1
Defensores de Belgrano Reserves
0
w
|
24/08
CA Brown de Adrogue Reserves
2
Club Atletico Temperley Reserves
3
w
|
14/06
Villa Dalmine Reserves
4
Chacarita Juniors Reserves
1
l
|
10/08
Club Atletico Temperley Reserves
1
Deportivo Riestra Reserves
1
d
|
17/07
Club Atletico Temperley Reserves
2
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
0
w
|
|
28/06
Villa Dalmine Reserves
2
Club Atletico Temperley Reserves
0
l
|
|
22/06
Club Atletico Temperley Reserves
2
CA San Telmo Reserves
0
w
|
|
Başlama vuruşu, Rezerv Ligi turnuvasındaki önemli bir maçta 7 Ağustos 2024 tarihinde, 20:00 saatinde yapılacak.
05:19 Çar 7/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
05:49 Çar 7/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
08:00 Çar 7/08/2024
Gevorg Abrahamyan vs Avet Vasilyan |
Tüm oranlar | |
09:00 Çar 7/08/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
11:00 Çar 7/08/2024
Gen.G Esports vs DRX |
Tüm oranlar | |
11:50 Çar 7/08/2024
Stefan Bellmont vs Harry Ward |
Tüm oranlar | |
12:25 Çar 7/08/2024
Harry Ward vs Conan Whitehead |
Tüm oranlar | |
13:15 Çar 7/08/2024
Bradley Brooks vs Stefan Bellmont |
Tüm oranlar | |
13:50 Çar 7/08/2024
Harry Ward vs Bradley Brooks |
Tüm oranlar | |
14:25 Çar 7/08/2024
Stefan Bellmont vs Conan Whitehead |
Tüm oranlar |