02/08
Boca Juniors Reserves
3
Club Atletico Tigre Reserves
1
l
|
16/07
Newell's Old Boys Reserves
2
CA Union de Santa Fe Reserves
0
l
|
16/07
Club Atletico Tigre Reserves
1
Huracán Reserves
0
w
|
23/05
CA Union de Santa Fe Reserves
2
CA Lanus Reserve
1
w
|
10/05
Club Atletico Tigre Reserves
2
Newell's Old Boys Reserves
0
w
|
16/05
Defensa y Justicia Reserves
2
CA Union de Santa Fe Reserves
1
l
|
18/04
Club Atletico Tigre Reserves
3
CA Lanus Reserve
2
w
|
07/05
CA Union de Santa Fe Reserves
2
Godoy Cruz Antonio Tomba Reserves
1
w
|
11/04
Defensa y Justicia Reserves
1
Club Atletico Tigre Reserves
1
d
|
25/04
Platense Reserves
2
CA Union de Santa Fe Reserves
1
l
|
02/04
Club Atletico Tigre Reserves
1
CA Velez Sarsfield Reserves
4
l
|
18/04
CA Union de Santa Fe Reserves
1
CA Central Cordoba SE
1
d
|
21/03
Platense Reserves
1
Club Atletico Tigre Reserves
1
d
|
28/03
Boca Juniors Reserves
1
CA Union de Santa Fe Reserves
1
d
|
15/03
Club Atletico Tigre Reserves
1
CA Central Cordoba SE
0
w
|
21/03
CA Union de Santa Fe Reserves
1
Huracán Reserves
0
w
|
07/02
Huracán Reserves
2
Club Atletico Tigre Reserves
0
l
|
15/03
CA Independiente Reserves
3
CA Union de Santa Fe Reserves
1
l
|
06/12
Club Atletico Tigre Reserves
1
CA Independiente Reserves
2
l
|
06/02
CA Union de Santa Fe Reserves
1
Newell's Old Boys Reserves
2
l
|
06/11
Club Atletico Tigre Reserves
5
CA Union de Santa Fe Reserves
0
w
|
06/11
Club Atletico Tigre Reserves
5
CA Union de Santa Fe Reserves
0
l
|
02/11
Platense Reserves
1
Club Atletico Tigre Reserves
2
w
|
26/10
CA Lanus Reserve
1
CA Union de Santa Fe Reserves
1
d
|
19/10
Godoy Cruz Antonio Tomba Reserves
2
Club Atletico Tigre Reserves
1
l
|
13/10
Defensa y Justicia Reserves
1
CA Union de Santa Fe Reserves
0
l
|
13/10
Club Atletico Tigre Reserves
2
CA Lanus Reserve
2
d
|
26/09
CA Sarmiento Reserves
1
CA Union de Santa Fe Reserves
0
l
|
26/09
Club Atletico Tigre Reserves
1
CA Central Cordoba SE
1
d
|
10/09
Godoy Cruz Antonio Tomba Reserves
3
CA Union de Santa Fe Reserves
1
l
|
20/09
CA Velez Sarsfield Reserves
1
Club Atletico Tigre Reserves
0
l
|
31/08
San Lorenzo de Almagro Reserves
1
CA Union de Santa Fe Reserves
1
d
|
Rezerv Ligi turnuvasında titanların savaşı başlıyor! Club Atletico Tigre Reserves ile CA Union de Santa Fe Reserves, 7 Ağustos 2024 tarihinde, 21:00 saatinde karşı karşıya geliyor.
05:19 Çar 7/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
05:49 Çar 7/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
08:00 Çar 7/08/2024
Gevorg Abrahamyan vs Avet Vasilyan |
Tüm oranlar | |
09:00 Çar 7/08/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
11:00 Çar 7/08/2024
Gen.G Esports vs DRX |
Tüm oranlar | |
15:00 Çar 7/08/2024
Gevorg Abrahamyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
20:00 Çar 7/08/2024
Paksi FC vs FK Mornar |
Tüm oranlar | |
20:00 Çar 7/08/2024
FC Copenhagen vs FC Banik Ostrava |
Tüm oranlar | |
21:30 Çar 7/08/2024
FC St. Gallen 1879 vs Slask Wroclaw |
Tüm oranlar | |
23:00 Çar 7/08/2024
Hayk Kujoyan vs Zaven Nersisyan |
Tüm oranlar |