01/09
Celtic FC
3
Rangers FC
0
l
|
01/09
Union San Felipe
1
Athletic Club Barnechea
2
l
|
24/08
Rangers FC
6
Ross County
0
w
|
24/08
Deportes Temuco
4
Union San Felipe
0
l
|
17/08
Rangers FC
2
St Johnstone FC
0
w
|
18/08
Union San Felipe
1
CD Antofagasta
1
d
|
10/08
Rangers FC
2
Motherwell
1
w
|
13/08
CD Limache
1
Union San Felipe
2
w
|
06/08
FC Dynamo Kyiv
1
Rangers FC
1
d
|
03/08
Union San Felipe
1
Deportes Santa Cruz
1
d
|
27/07
1. FC Union Berlin
4
Rangers FC
4
d
|
01/08
Santiago Wanderers
3
Union San Felipe
0
l
|
24/07
Birmingham
2
Rangers FC
1
l
|
14/07
Union San Felipe
3
Curico Unido
1
w
|
13/07
Ajax
2
Rangers FC
1
l
|
15/06
Deportes Melipilla
1
Union San Felipe
0
l
|
25/05
Celtic FC
1
Rangers FC
0
l
|
25/05
Club Deportivo Magallanes
2
Union San Felipe
1
l
|
18/05
Heart of Midlothian FC
3
Rangers FC
3
d
|
18/05
Deportes La Serena
3
Union San Felipe
0
l
|
14/05
Rangers FC
5
Dundee FC
2
w
|
11/05
Union San Felipe
2
Santiago Morning
2
d
|
11/05
Celtic FC
2
Rangers FC
1
l
|
04/05
CD Universidad de Concepcion
2
Union San Felipe
1
l
|
05/05
Rangers FC
4
Kilmarnock
1
w
|
29/04
Union San Felipe
1
Rangers de Talca
2
l
|
28/04
St Mirren FC
1
Rangers FC
2
w
|
23/04
Athletic Club Barnechea
1
Union San Felipe
0
l
|
21/04
Rangers FC
2
Heart of Midlothian FC
0
w
|
14/04
Union San Felipe
2
Deportes Temuco
3
l
|
14/04
Ross County
3
Rangers FC
2
l
|
07/04
CD Antofagasta
4
Union San Felipe
1
l
|
07/04
Rangers FC
3
Celtic FC
3
d
|
29/03
Union San Felipe
2
CD Limache
3
l
|
30/03
Rangers FC
3
Hibernian
1
w
|
17/03
Union San Felipe
1
Santiago Wanderers
2
l
|
07/03
SL Benfica
2
Rangers FC
2
d
|
11/03
San Luis de Quillota
3
Union San Felipe
1
l
|
02/03
Rangers FC
1
Motherwell
2
l
|
24/02
Curico Unido
2
Union San Felipe
0
l
|
28/02
Kilmarnock
1
Rangers FC
2
w
|
15/11
Santiago Wanderers
2
Union San Felipe
0
l
|
24/02
Rangers FC
5
Heart of Midlothian FC
0
w
|
10/11
Union San Felipe
2
Santiago Wanderers
1
w
|
30/09
Union San Felipe
1
Deportes Recoleta
2
l
|
|
The action for this epic Primera B contest gets underway at 23:00 on domingo, 8 septiembre 2024.
14:30 sáb 7/09/2024
Chris Dobey vs Kevin Doets |
Todas quotas | |
15:00 sáb 7/09/2024
Faroe Islands vs North Macedonia |
Todas quotas | |
15:00 sáb 7/09/2024
Scotland vs Australia |
Todas quotas | |
15:00 sáb 7/09/2024
Damon Heta vs Dirk Van Duijvenbode |
Todas quotas | |
15:30 sáb 7/09/2024
Dave Chisnall vs James Wade |
Todas quotas | |
16:00 sáb 7/09/2024
Team Spirit vs Nouns |
Todas quotas | |
16:00 sáb 7/09/2024
Cs Gloria 2018 Bistrita Women vs CSM Bucuresti (W) |
Todas quotas | |
16:00 sáb 7/09/2024
Ferencvarosi TC (W) vs Nykobing-falster-hb-women |
Todas quotas | |
16:00 sáb 7/09/2024
Ross Smith vs Mike de Decker |
Todas quotas | |
16:30 sáb 7/09/2024
Ryan Searle vs Joe Cullen |
Todas quotas |