03/07
Ferro Carril Oeste Reserves
1
Club Atletico Temperley Reserves
2
l
|
11/07
CA Brown de Adrogue Reserves
3
Club Atletico Defensores Unidos
1
w
|
26/06
Club Almagro Reserves
1
Ferro Carril Oeste Reserves
3
w
|
04/07
Arsenal de Sarandi Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
0
l
|
13/06
Ferro Carril Oeste Reserves
2
Defensores de Belgrano Reserves
0
w
|
04/06
CA Brown de Adrogue Reserves
1
CA Atlanta Reserves
2
l
|
27/05
Arsenal de Sarandi Reserves
2
Ferro Carril Oeste Reserves
0
l
|
30/05
Quilmes Atletico Club Reserves
4
CA Brown de Adrogue Reserves
1
l
|
23/05
Ferro Carril Oeste Reserves
2
Club Atletico Defensores Unidos
3
l
|
16/05
Deportivo Moron Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
1
d
|
09/11
Ferro Carril Oeste Reserves
3
CA San Telmo Reserves
1
w
|
19/04
CA Brown de Adrogue Reserves
1
Talleres de Remedios de Escalada Reserves
1
d
|
18/10
CA Atlanta Reserves
2
Ferro Carril Oeste Reserves
3
w
|
10/04
Club Social y Deportivo Tristan Suarez Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
0
l
|
11/10
Ferro Carril Oeste Reserves
2
Deportivo Moron Reserves
1
w
|
28/09
Club Atletico Defensores Unidos
2
CA Brown de Adrogue Reserves
2
d
|
05/10
Chacarita Juniors Reserves
4
Ferro Carril Oeste Reserves
0
l
|
24/08
CA Brown de Adrogue Reserves
2
Club Atletico Temperley Reserves
3
l
|
21/09
Ferro Carril Oeste Reserves
3
Villa Dalmine Reserves
2
w
|
10/08
Club Atletico Defensores Unidos
1
CA Brown de Adrogue Reserves
0
l
|
06/09
Ferro Carril Oeste Reserves
3
Defensores de Belgrano Reserves
0
w
|
27/07
Villa Dalmine Reserves
3
CA Brown de Adrogue Reserves
2
l
|
30/08
Villa Dalmine Reserves
1
Ferro Carril Oeste Reserves
4
w
|
20/07
CA Brown de Adrogue Reserves
1
Club Almirante Brown Reserves
3
l
|
12/07
Ferro Carril Oeste Reserves
3
Club Almagro Reserves
0
w
|
29/06
CA Brown de Adrogue Reserves
3
CA All Boys Reserves
2
w
|
05/07
Club Social y Deportivo Tristan Suarez Reserves
1
Ferro Carril Oeste Reserves
3
w
|
15/06
CA Brown de Adrogue Reserves
1
Club Almagro Reserves
1
d
|
15/06
Ferro Carril Oeste Reserves
3
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
2
w
|
01/06
CA Brown de Adrogue Reserves
5
Deportivo Riestra Reserves
2
w
|
01/06
Ferro Carril Oeste Reserves
1
Deportivo Moron Reserves
2
l
|
04/05
CA San Telmo Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
1
d
|
27/04
CA Brown de Adrogue Reserves
1
Deportivo Moron Reserves
2
l
|
|
18/04
Ferro Carril Oeste Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
2
w
|
|
03/11
Chacarita Juniors Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
0
l
|
|
Maç, Rezerv Ligi turnuvasında 17 Temmuz 2024 tarihinde, 17:30 saatinde oynanacak.
Bu maçın canlı yayını, kayıt olduktan sonra şu bahisçilerde mümkün —
04:20 Çar 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
05:00 Çar 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Hayk Kujoyan |
Tüm oranlar | |
07:00 Çar 17/07/2024
Hayk Kujoyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
10:20 Çar 17/07/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Tüm oranlar | |
13:30 Çar 17/07/2024
Kwangdong Freecs Challengers vs Hanwha Life |
Tüm oranlar | |
14:40 Çar 17/07/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
21:45 Çar 17/07/2024
Crusaders FC vs Caernarfon Town FC |
Tüm oranlar | |
11:00 Per 18/07/2024
T1 Esports vs Fearx |
Tüm oranlar | |
14:00 Per 18/07/2024
LNG Esports vs Bilibili |
Tüm oranlar | |
18:00 Per 18/07/2024
FC Tobol vs MFK Ruzomberok |
Tüm oranlar |