03/07
Ferro Carril Oeste Reserves
1
Club Atletico Temperley Reserves
2
l
|
11/07
CA Brown de Adrogue Reserves
3
Club Atletico Defensores Unidos
1
w
|
26/06
Club Almagro Reserves
1
Ferro Carril Oeste Reserves
3
w
|
04/07
Arsenal de Sarandi Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
0
l
|
13/06
Ferro Carril Oeste Reserves
2
Defensores de Belgrano Reserves
0
w
|
04/06
CA Brown de Adrogue Reserves
1
CA Atlanta Reserves
2
l
|
27/05
Arsenal de Sarandi Reserves
2
Ferro Carril Oeste Reserves
0
l
|
30/05
Quilmes Atletico Club Reserves
4
CA Brown de Adrogue Reserves
1
l
|
23/05
Ferro Carril Oeste Reserves
2
Club Atletico Defensores Unidos
3
l
|
16/05
Deportivo Moron Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
1
d
|
09/11
Ferro Carril Oeste Reserves
3
CA San Telmo Reserves
1
w
|
19/04
CA Brown de Adrogue Reserves
1
Talleres de Remedios de Escalada Reserves
1
d
|
18/10
CA Atlanta Reserves
2
Ferro Carril Oeste Reserves
3
w
|
10/04
Club Social y Deportivo Tristan Suarez Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
0
l
|
11/10
Ferro Carril Oeste Reserves
2
Deportivo Moron Reserves
1
w
|
28/09
Club Atletico Defensores Unidos
2
CA Brown de Adrogue Reserves
2
d
|
05/10
Chacarita Juniors Reserves
4
Ferro Carril Oeste Reserves
0
l
|
24/08
CA Brown de Adrogue Reserves
2
Club Atletico Temperley Reserves
3
l
|
21/09
Ferro Carril Oeste Reserves
3
Villa Dalmine Reserves
2
w
|
10/08
Club Atletico Defensores Unidos
1
CA Brown de Adrogue Reserves
0
l
|
06/09
Ferro Carril Oeste Reserves
3
Defensores de Belgrano Reserves
0
w
|
27/07
Villa Dalmine Reserves
3
CA Brown de Adrogue Reserves
2
l
|
30/08
Villa Dalmine Reserves
1
Ferro Carril Oeste Reserves
4
w
|
20/07
CA Brown de Adrogue Reserves
1
Club Almirante Brown Reserves
3
l
|
12/07
Ferro Carril Oeste Reserves
3
Club Almagro Reserves
0
w
|
29/06
CA Brown de Adrogue Reserves
3
CA All Boys Reserves
2
w
|
05/07
Club Social y Deportivo Tristan Suarez Reserves
1
Ferro Carril Oeste Reserves
3
w
|
15/06
CA Brown de Adrogue Reserves
1
Club Almagro Reserves
1
d
|
15/06
Ferro Carril Oeste Reserves
3
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
2
w
|
01/06
CA Brown de Adrogue Reserves
5
Deportivo Riestra Reserves
2
w
|
01/06
Ferro Carril Oeste Reserves
1
Deportivo Moron Reserves
2
l
|
04/05
CA San Telmo Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
1
d
|
27/04
CA Brown de Adrogue Reserves
1
Deportivo Moron Reserves
2
l
|
|
18/04
Ferro Carril Oeste Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
2
w
|
|
03/11
Chacarita Juniors Reserves
1
CA Brown de Adrogue Reserves
0
l
|
|
Mecz zostanie rozegrany w 17 lipca 2024 z 16:30 czasem rozpoczęcia w Liga 1 Kolumbia Brytyjska.
Transmisja na żywo tego meczu jest dostępna u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu się na ich platformie:
1RED sprawia, że Ferro Carril Oeste Reserves jest faworytem do wygrania meczu po kursie 1.66 przy remisie po kursie 3.74 u 1RED i CA Brown de Adrogue Reserves po kursie 3.99 u 1RED.
03:20 śr. 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Wszystkie kursy | |
04:00 śr. 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Hayk Kujoyan |
Wszystkie kursy | |
04:00 śr. 17/07/2024
Chicago Sky (W) vs Las Vegas Aces (W) |
Wszystkie kursy | |
06:00 śr. 17/07/2024
Hayk Kujoyan vs Jon Mirzoyan |
Wszystkie kursy | |
09:20 śr. 17/07/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Wszystkie kursy | |
12:30 śr. 17/07/2024
Kwangdong Freecs Challengers vs Hanwha Life |
Wszystkie kursy | |
13:40 śr. 17/07/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy | |
19:00 śr. 17/07/2024
Atlanta Dream (W) vs Minnesota Lynx (W) |
Wszystkie kursy | |
19:00 śr. 17/07/2024
B36 Torshavn vs FK Auda Riga |
Wszystkie kursy | |
20:45 śr. 17/07/2024
Crusaders FC vs Caernarfon Town FC |
Wszystkie kursy |