31/08
FC Ural Yekaterinburg
3
FC Alania-d Vladikavkaz
1
w
|
16/08
FC Rotor Volgograd
2
FC Baltika Kaliningrad
0
w
|
24/08
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
1
FC Ural Yekaterinburg
1
d
|
04/08
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
1
FC Rotor Volgograd
0
l
|
18/08
FC Ural Yekaterinburg
2
FC Chayka Peschanokopskoye
0
w
|
22/07
FC Rotor Volgograd
1
FC Torpedo Moscow
1
d
|
27/07
FC Chernomorets Novorossiysk
3
FC Ural Yekaterinburg
2
l
|
28/06
FC Rotor Volgograd
2
FC Volga Ulyanovsk
0
w
|
20/07
FC Ural Yekaterinburg
2
FC Shinnik Yaroslavl
1
w
|
26/05
FC Chayka Peschanokopskoye
3
FC Rotor Volgograd
1
l
|
11/07
FC Ural Yekaterinburg
1
Qizilqum Zarafshon
0
w
|
22/05
FC Chelyabinsk
2
FC Rotor Volgograd
1
l
|
01/06
FC Akron Tolyatti
1
FC Ural Yekaterinburg
2
w
|
11/05
FC Metallurg Lipetsk
1
FC Rotor Volgograd
2
w
|
25/05
PFC CSKA Moscow
2
FC Ural Yekaterinburg
0
l
|
05/05
FC Rotor Volgograd
1
FC Chelyabinsk
0
w
|
19/05
FC Ural Yekaterinburg
3
FC Orenburg
3
d
|
28/04
FC Murom Murom
1
FC Rotor Volgograd
2
w
|
06/05
FC Ural Yekaterinburg
2
FC Baltika Kaliningrad
1
w
|
24/04
FC Rotor Volgograd
2
Veles Moscow
3
l
|
29/04
FC Rubin Kazan
1
FC Ural Yekaterinburg
1
d
|
03/04
FC Krasnodar-2
3
FC Rotor Volgograd
2
l
|
17/04
FC Ural Yekaterinburg
1
FC Rostov
3
l
|
30/03
FC Rotor Volgograd
3
FC Metallurg Lipetsk
0
w
|
14/04
FC Ural Yekaterinburg
2
FC Dynamo Moscow
1
w
|
18/03
FC Rotor Volgograd
1
FC Murom Murom
1
d
|
06/04
FC Ural Yekaterinburg
1
FC Krylia Sovetov Samara
2
l
|
10/03
Veles Moscow
1
FC Rotor Volgograd
2
w
|
03/04
FC Ural Yekaterinburg
1
FC Lokomotiv Moscow
0
w
|
|
09/03
FC Ural Yekaterinburg
1
FC Zenit Saint Petersburg
4
l
|
|
02/03
FC Akhmat Grozny
1
FC Ural Yekaterinburg
0
l
|
|
18/02
FC Krasnodar
1
FC Ural Yekaterinburg
0
l
|
|
14/02
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
2
FC Ural Yekaterinburg
2
d
|
|
31/01
FC Lokomotiv Moscow
4
FC Ural Yekaterinburg
2
l
|
|
FNL turnuvasında titanların savaşı başlıyor! FC Ural Yekaterinburg ile FC Rotor Volgograd, 7 Eylül 2024 tarihinde, 11:30 saatinde karşı karşıya geliyor.
14:30 Cmt 7/09/2024
Tundra Esports vs Heroic |
Tüm oranlar | |
16:00 Cmt 7/09/2024
Faroe Islands vs North Macedonia |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 7/09/2024
Emmanuel Buttigieg vs Kane Morgan |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 7/09/2024
Team Spirit vs Nouns |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 7/09/2024
Wrexham AFC vs Shrewsbury Town |
Tüm oranlar | |
17:30 Cmt 7/09/2024
Heroic vs Ninjas in Pyjamas |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Tumi Phillips vs Stefan Vincent |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Constantin Ursu vs Octavian Gratii |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Ermal Hadribeaj vs Younes Zarraa |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Finley James vs Dale Arrowsmith |
Tüm oranlar |