28/07
Guillermo Brown de Puerto Madryn
3
Ferro Carril Oeste
1
l
|
28/07
Estudiantes de La Plata
4
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
08/07
Ferro Carril Oeste
3
San Martin de Tucuman
1
w
|
19/07
Independiente Rivadavia
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
l
|
30/06
Chacarita Juniors
1
Ferro Carril Oeste
1
d
|
13/06
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Barracas Central
1
w
|
23/06
Ferro Carril Oeste
2
Club Atletico Estudiantes
2
d
|
03/06
Instituto Atletico Central Cordoba
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
03/06
Quilmes Atletico Club
1
Ferro Carril Oeste
4
w
|
26/05
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
3
Banfield
0
w
|
26/05
Ferro Carril Oeste
1
Club Atletico San Miguel
0
w
|
23/05
Atletico Tucuman
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
w
|
21/05
Club Atletico Nueva Chicago
3
Ferro Carril Oeste
1
l
|
19/05
Defensa y Justicia
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
d
|
12/05
Deportivo Maipu
2
Ferro Carril Oeste
1
l
|
14/05
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
3
CA Velez Sarsfield
1
w
|
05/05
Ferro Carril Oeste
2
Gimnasia y Esgrima de Jujuy
0
w
|
15/04
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
Banfield
2
l
|
28/04
CA Guemes de Santiago del Estero
1
Ferro Carril Oeste
3
w
|
07/04
Atletico Tucuman
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
l
|
24/04
Ferro Carril Oeste
3
Club Atletico Alvarado
0
w
|
31/03
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Deportivo Riestra
1
w
|
14/04
Racing de Cordoba
1
Ferro Carril Oeste
1
d
|
18/03
Club Atletico River Plate
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
07/04
Ferro Carril Oeste
1
CA Patronato
1
d
|
09/03
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Barracas Central
0
w
|
30/03
Club Social y Deportivo Tristan Suarez
1
Ferro Carril Oeste
1
d
|
06/03
Argentinos Juniors
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
l
|
26/03
Ferro Carril Oeste
2
CA All Boys
2
d
|
01/03
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
Instituto Atletico Central Cordoba
3
l
|
19/03
Club Agropecuario Argentino
1
Ferro Carril Oeste
2
w
|
18/02
Rosario Central
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
10/03
Ferro Carril Oeste
1
Guillermo Brown de Puerto Madryn
2
l
|
14/02
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
3
Huracán
1
w
|
04/03
San Martin de San Juan
3
Ferro Carril Oeste
2
l
|
10/02
CA Velez Sarsfield
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
25/02
Ferro Carril Oeste
1
Arsenal de Sarandi
1
d
|
07/02
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Centro Social y Recreativo Espanyol
1
w
|
19/02
San Martin de Tucuman
1
Ferro Carril Oeste
2
w
|
31/01
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Independiente Rivadavia
3
l
|
03/02
Club Atletico Estudiantes
1
Ferro Carril Oeste
0
l
|
26/11
Banfield
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
l
|
11/11
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
Atletico Tucuman
2
l
|
|
Maç, Primera A Kadın turnuvasında 5 Ağustos 2024 tarihinde, 18:00 saatinde oynanacak.
Canlı yayında bu maçı her an takip edin — şimdi mümkün! Bu, şu bahisçiler tarafından sunulan maç — hesabınız olduğunda:
ZPartners, Club de Gimnasia y Esgrima La Plata'i favori olarak belirliyor. Maç 2.65 ile ve beraberlik 3 ile kazanılabilir, ZPartners ve Ferro Carril Oeste ve 2.75 ile ZPartners.
14:24 Pzt 5/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
14:54 Pzt 5/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
00:15 Sal 6/08/2024
St. Louis Cardinals vs New York Mets |
Tüm oranlar | |
01:20 Sal 6/08/2024
Ararat Petrosyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
01:40 Sal 6/08/2024
Cleveland Guardians vs Arizona Diamondbacks |
Tüm oranlar | |
01:45 Sal 6/08/2024
Washington Nationals vs San Francisco Giants |
Tüm oranlar | |
02:00 Sal 6/08/2024
Samvel Parsadanyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
03:05 Sal 6/08/2024
Texas Rangers vs Houston Astros |
Tüm oranlar | |
03:20 Sal 6/08/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
05:00 Sal 6/08/2024
Samvel Parsadanyan vs Ernest Apriyan |
Tüm oranlar |