12/08
Gimnasia y Tiro
1
Colon de Santa Fe
0
l
|
11/08
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1
Club Almirante Brown
0
w
|
27/07
Aldosivi
1
Colon de Santa Fe
0
l
|
06/08
Club Atletico Atlanta
1
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
w
|
21/07
Colon de Santa Fe
3
Estudiantes de Rio Cuarto
0
w
|
28/07
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Club Atletico Defensores Unidos
0
w
|
14/07
CA Patronato
1
Colon de Santa Fe
0
l
|
13/07
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Atletico de Rafaela
1
w
|
30/06
Colon de Santa Fe
1
Club Atletico Atlanta
1
d
|
29/06
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1
Chaco For Ever
0
w
|
23/06
Club Atletico Defensores Unidos
2
Colon de Santa Fe
1
l
|
08/06
Club Almagro
2
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
d
|
07/06
Talleres
1
Colon de Santa Fe
0
l
|
02/06
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
3
CA Brown de Adrogue
1
w
|
01/06
Colon de Santa Fe
1
Atletico de Rafaela
0
w
|
28/05
Club Atletico Temperley
1
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
3
w
|
25/05
Club Atletico San Telmo
2
Colon de Santa Fe
0
l
|
19/05
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Deportivo Moron
1
w
|
19/05
Colon de Santa Fe
1
Chaco For Ever
0
w
|
12/05
Club Atletico Nueva Chicago
2
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1
l
|
14/05
CA Defensores de Belgrano Buenos Aires
1
Colon de Santa Fe
0
l
|
18/04
Union de Santa Fe
1
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
w
|
08/05
Colon de Santa Fe
2
CA Los Andes
1
w
|
13/04
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Aldosivi
3
l
|
04/05
Colon de Santa Fe
3
Club Almagro
0
w
|
07/04
Estudiantes de Rio Cuarto
1
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1
d
|
06/04
Colon de Santa Fe
2
Club Atletico Nueva Chicago
1
w
|
30/03
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Colon de Santa Fe
0
w
|
30/03
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Colon de Santa Fe
0
l
|
18/03
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Club Atletico Atlanta
1
w
|
26/03
Colon de Santa Fe
1
Gimnasia y Tiro
0
w
|
10/03
Club Atletico Defensores Unidos
3
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1
l
|
10/03
Colon de Santa Fe
1
Aldosivi
1
d
|
05/03
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Club Social y Deportivo Madryn
1
w
|
26/02
Atletico de Rafaela
4
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1
l
|
|
20/02
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1
Club Atletico San Telmo
1
d
|
|
Początek meczu o 01:30 w 19 sierpnia 2024 w kluczowym meczu w Primera B Nacional.
Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz obejrzeć mecz na żywo pomiędzy Colon de Santa Fe i Gimnasia y Esgrima de Mendoza u następujących bukmacherów, korzystając z ich usługi transmisji na żywo online:
Zmierzając do tego meczu, najnowsze kursy mają Colon de Santa Fe na wygraną po 1.82 z ZPartners, podczas gdy remis można obstawić po 3.1 dzięki ZPartners i Gimnasia y Esgrima de Mendoza są 5 z 1RED. Obstawianie faworyta do zwycięstwa w meczu z końcową linią wyników 1-0 można odebrać po najlepszym kursie 4.4 dzięki uprzejmości 1RED. Stawiając przeciwko rynkowi obu drużyn, które zdobędą bramkę, można wesprzeć 1.5 z 1RED, co również dobrze pasuje do rynku prawidłowego wyniku, który również zakłada, że co najmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki. W przypadku wielu akcji w pierwszej połowie, co najmniej jedną bramkę w pierwszej połowie można obstawić po 1.58 dzięki 1RED.
23:00 sob. 17/08/2024
Abdullah Mason vs Mike Ohan Jr. |
Wszystkie kursy | |
23:23 sob. 17/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
23:30 sob. 17/08/2024
Denzel Bentley vs Derrick Osaze |
Wszystkie kursy | |
23:53 sob. 17/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
00:00 niedz. 18/08/2024
Dzmitry Asanau vs Alexis Gabriel Camejo |
Wszystkie kursy | |
00:05 niedz. 18/08/2024
Washington Nationals vs Philadelphia Phillies |
Wszystkie kursy | |
00:30 niedz. 18/08/2024
Abdullah Mason vs Mike O Han |
Wszystkie kursy | |
01:00 niedz. 18/08/2024
Leila Beaudoin vs Lizbeth Crespo |
Wszystkie kursy | |
01:00 niedz. 18/08/2024
Hamilton Tiger-Cats vs Edmonton Elks |
Wszystkie kursy | |
01:05 niedz. 18/08/2024
Minnesota Twins vs Texas Rangers |
Wszystkie kursy |