10/08
Deportivo Moron
1
Club Atletico Defensores Unidos
1
d
|
06/08
Atletico de Rafaela
1
Club Atletico Temperley
0
l
|
03/08
Club Atletico Defensores Unidos
1
Club Atletico Nueva Chicago
2
l
|
29/06
Club Atletico Temperley
1
CA Brown de Adrogue
0
w
|
28/07
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Club Atletico Defensores Unidos
0
l
|
22/06
Club Atletico Temperley
1
Quilmes Atletico Club
0
w
|
07/07
Club Atletico Defensores Unidos
1
Aldosivi
0
w
|
09/06
Club Atletico Temperley
3
Deportivo Moron
0
w
|
30/06
Estudiantes de Rio Cuarto
2
Club Atletico Defensores Unidos
1
l
|
01/06
Club Atletico Nueva Chicago
1
Club Atletico Temperley
0
l
|
23/06
Club Atletico Defensores Unidos
2
Colon de Santa Fe
1
w
|
28/05
Club Atletico Temperley
1
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
3
l
|
03/06
Club Atletico Atlanta
1
Club Atletico Defensores Unidos
1
d
|
22/05
Club Atletico Temperley
6
Club Atletico River Plate
5
w
|
11/05
Atletico de Rafaela
1
Club Atletico Defensores Unidos
0
l
|
04/05
Aldosivi
1
Club Atletico Temperley
1
d
|
04/05
Club Atletico Defensores Unidos
2
Club Atletico San Telmo
2
d
|
13/04
Club Atletico Temperley
1
Club Almirante Brown
1
d
|
28/04
Chaco For Ever
3
Club Atletico Defensores Unidos
0
l
|
16/03
Club Atletico Temperley
1
Atletico de Rafaela
1
d
|
20/04
Club Atletico Defensores Unidos
3
CA Defensores de Belgrano Buenos Aires
2
w
|
11/03
Club Atletico San Telmo
3
Club Atletico Temperley
0
l
|
13/04
Club Almagro
1
Club Atletico Defensores Unidos
1
d
|
03/03
Club Atletico Temperley
1
Chaco For Ever
1
d
|
06/04
Club Atletico Defensores Unidos
1
CA Brown de Adrogue
1
d
|
27/02
Club Atletico Sarmiento
4
Club Atletico Temperley
5
w
|
23/03
Club Atletico Defensores Unidos
2
Deportivo Moron
0
w
|
|
18/03
Club Atletico Nueva Chicago
3
Club Atletico Defensores Unidos
0
l
|
|
10/03
Club Atletico Defensores Unidos
3
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1
w
|
|
03/03
Gimnasia y Tiro
1
Club Atletico Defensores Unidos
0
l
|
|
17/02
Aldosivi
1
Club Atletico Defensores Unidos
0
l
|
|
11/02
Club Atletico Defensores Unidos
1
Estudiantes de Rio Cuarto
0
w
|
|
04/02
Colon de Santa Fe
2
Club Atletico Defensores Unidos
1
l
|
|
16/10
Club Atletico Alvarado
4
Club Atletico Defensores Unidos
2
l
|
|
Ten ważny mecz Primera B Nacional odbędzie się niedziela, 18 sierpnia 2024, a jego początek zaplanowano na 20:00.
Dzięki usługom transmisji na żywo zawsze możesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz żadnej akcji z tej gry dostępnej u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu u nich konta:
Kursy na mecz Club Atletico Temperley wynoszą 2.7 z ZPartners, a remis jest wyceniany na 2.81 z 22Bet i Club Atletico Defensores Unidos po 2.95 dzięki ZPartners. Obstawianie faworyta do zwycięstwa w meczu z końcową linią wyników 0-1 można odebrać po najlepszym kursie 5.3 dzięki uprzejmości 1RED. Postawienie przeciwko rynkowi obu drużyn na wynik można wesprzeć 1.58 z 22Bet, gdy wynik jest zgodny z rynkiem prawidłowego wyniku. Obstawienie gola w pierwszej połowie może być interesującą akcją, aby tak było w tym meczu, możesz otrzymać 1.66 z 1RED.
23:00 sob. 17/08/2024
Abdullah Mason vs Mike Ohan Jr. |
Wszystkie kursy | |
23:23 sob. 17/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
23:30 sob. 17/08/2024
Denzel Bentley vs Derrick Osaze |
Wszystkie kursy | |
23:53 sob. 17/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
00:00 niedz. 18/08/2024
Dzmitry Asanau vs Alexis Gabriel Camejo |
Wszystkie kursy | |
00:30 niedz. 18/08/2024
Dricus Du Plessis vs Israel Adesanya |
Wszystkie kursy | |
00:30 niedz. 18/08/2024
Abdullah Mason vs Mike O Han |
Wszystkie kursy | |
00:30 niedz. 18/08/2024
Ricky Glenn vs Song Kenan |
Wszystkie kursy | |
00:30 niedz. 18/08/2024
Ricardo Ramos vs Joshua Culibao |
Wszystkie kursy | |
00:30 niedz. 18/08/2024
Dan Hooker vs Mateusz Gamrot |
Wszystkie kursy |