11/08
CA Brown de Adrogue
1
Atletico de Rafaela
0
l
|
11/08
Club Almagro
1
Club Atletico San Telmo
1
d
|
06/08
Atletico de Rafaela
1
Club Atletico Temperley
0
w
|
03/08
Chaco For Ever
1
Club Almagro
1
d
|
28/07
Deportivo Moron
1
Atletico de Rafaela
1
d
|
26/07
Club Almagro
1
CA Defensores de Belgrano Buenos Aires
0
w
|
19/07
Atletico de Rafaela
1
Club Atletico Nueva Chicago
5
l
|
20/07
Club Almagro
1
Club Atletico Estudiantes
0
w
|
13/07
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
Atletico de Rafaela
1
l
|
22/06
Club Almagro
1
Club Atletico Nueva Chicago
2
l
|
06/06
Argentinos Juniors
1
Atletico de Rafaela
0
l
|
08/06
Club Almagro
2
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2
d
|
01/06
Colon de Santa Fe
1
Atletico de Rafaela
0
l
|
02/06
Gimnasia y Tiro
1
Club Almagro
1
d
|
25/05
Atletico de Rafaela
1
Club Almirante Brown
2
l
|
19/05
Aldosivi
1
Club Almagro
0
l
|
19/05
Club Atletico Atlanta
2
Atletico de Rafaela
0
l
|
04/05
Colon de Santa Fe
3
Club Almagro
0
l
|
11/05
Atletico de Rafaela
1
Club Atletico Defensores Unidos
0
w
|
27/04
Club Almagro
1
Club Almirante Brown
0
w
|
04/05
Club Social y Deportivo Madryn
1
Atletico de Rafaela
1
d
|
20/04
Club Atletico Atlanta
3
Club Almagro
0
l
|
28/04
San Martin de San Juan
2
Atletico de Rafaela
1
l
|
13/04
Club Almagro
1
Club Atletico Defensores Unidos
1
d
|
21/04
Atletico de Rafaela
1
Club Atletico San Telmo
2
l
|
07/04
Club Social y Deportivo Madryn
2
Club Almagro
0
l
|
13/04
Chaco For Ever
2
Atletico de Rafaela
0
l
|
30/03
Club Almagro
1
Atletico de Rafaela
0
w
|
30/03
Club Almagro
1
Atletico de Rafaela
0
l
|
23/03
Club Atletico San Telmo
4
Club Almagro
1
l
|
21/03
Defensa y Justicia
1
Atletico de Rafaela
2
w
|
02/03
Club Atletico Estudiantes
1
Club Almagro
1
d
|
16/03
Club Atletico Temperley
1
Atletico de Rafaela
1
d
|
17/02
Club Atletico Temperley
4
Club Almagro
1
l
|
09/03
Atletico de Rafaela
1
Deportivo Moron
2
l
|
10/02
Club Almagro
2
Deportivo Moron
1
w
|
01/03
Club Atletico Nueva Chicago
2
Atletico de Rafaela
0
l
|
03/02
Club Atletico Nueva Chicago
1
Club Almagro
0
l
|
26/02
Atletico de Rafaela
4
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1
w
|
16/10
CA Guemes de Santiago del Estero
1
Club Almagro
0
l
|
18/02
Gimnasia y Tiro
1
Atletico de Rafaela
0
l
|
07/10
Club Almagro
2
CA Patronato
1
w
|
01/10
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
4
Club Almagro
3
l
|
|
Początek meczu o 00:00 w 19 sierpnia 2024 w kluczowym meczu w Primera B Nacional.
Transmisja na żywo tego meczu jest dostępna u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu się na ich platformie:
Akcja rozpocznie się od Atletico de Rafaela po 1.98, aby wygrać mecz z 22Bet, podczas gdy remis można obstawiać po 2.95 z ZPartners i Club Almagro, szukając zwycięstwa na wyjeździe po 4.4 z ZPartners. Obstawianie faworyta do zwycięstwa w meczu z końcową linią wyników 1-0 można odebrać po najlepszym kursie 4.33 dzięki uprzejmości 22Bet. Szukając wartości, można postawić na co najmniej jedną stronę, która nie zdobędzie bramki i dopasuje się do rynku prawidłowego wyniku, po kursie 1.5 z 22Bet. Jednym z najlepszych rynków na wczesną wygraną jest obstawienie gola w pierwszej połowie. Aby tak było w przypadku rywalizacji pomiędzy Atletico de Rafaela i Club Almagro, możesz uzyskać 1.67 z 1RED i cieszyć się zyskowną połową.
23:23 sob. 17/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
23:30 sob. 17/08/2024
Denzel Bentley vs Derrick Osaze |
Wszystkie kursy | |
23:53 sob. 17/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
00:00 niedz. 18/08/2024
Dzmitry Asanau vs Alexis Gabriel Camejo |
Wszystkie kursy | |
00:00 niedz. 18/08/2024
Abdullah Mason vs Mike Ohan Jr. |
Wszystkie kursy | |
00:05 niedz. 18/08/2024
Washington Nationals vs Philadelphia Phillies |
Wszystkie kursy | |
00:30 niedz. 18/08/2024
Abdullah Mason vs Mike O Han |
Wszystkie kursy | |
01:00 niedz. 18/08/2024
Osleys Iglesias vs Sena Agbeko |
Wszystkie kursy | |
01:00 niedz. 18/08/2024
Leila Beaudoin vs Lizbeth Crespo |
Wszystkie kursy | |
01:00 niedz. 18/08/2024
Hamilton Tiger-Cats vs Edmonton Elks |
Wszystkie kursy |