05/08
Atletico Tucuman
2
Independiente Rivadavia
1
l
|
04/08
Boca Juniors
1
Barracas Central
1
d
|
27/07
Independiente Rivadavia
1
Club Atletico Independiente
0
w
|
01/08
Boca Juniors
3
Banfield
0
w
|
19/07
Independiente Rivadavia
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
w
|
25/07
Boca Juniors
1
CSD Independiente del Valle
0
w
|
15/06
Huracán
1
Independiente Rivadavia
0
l
|
22/07
Defensa y Justicia
2
Boca Juniors
2
d
|
30/05
Independiente Rivadavia
1
Banfield
2
l
|
20/06
Boca Juniors
2
Club Almirante Brown
1
w
|
07/04
Talleres
1
Independiente Rivadavia
1
d
|
15/06
Boca Juniors
1
CA Velez Sarsfield
0
w
|
01/04
Independiente Rivadavia
1
Banfield
2
l
|
02/06
Platense FC
1
Boca Juniors
0
l
|
27/03
Independiente Rivadavia
1
Argentino de Quilmes
0
w
|
30/05
Boca Juniors
4
Nacional Potosi
0
w
|
23/03
Independiente Rivadavia
4
Club Atletico River Plate
0
w
|
20/05
Central Córdoba
2
Boca Juniors
4
w
|
17/03
Atletico Tucuman
2
Independiente Rivadavia
2
d
|
16/05
Boca Juniors
1
Fortaleza CEIF
1
d
|
12/03
Independiente Rivadavia
1
Deportivo Riestra
2
l
|
13/05
Atletico Tucuman
1
Boca Juniors
0
l
|
07/03
Club Atletico River Plate
2
Independiente Rivadavia
0
l
|
09/05
Sportivo Trinidense
1
Boca Juniors
2
w
|
01/03
Independiente Rivadavia
1
Barracas Central
3
l
|
01/05
Estudiantes de La Plata
4
Boca Juniors
2
l
|
25/02
Union de Santa Fe
4
Independiente Rivadavia
1
l
|
26/04
Fortaleza CEIF
4
Boca Juniors
2
l
|
20/02
Argentinos Juniors
2
Independiente Rivadavia
1
l
|
21/04
Club Atletico River Plate
2
Boca Juniors
3
w
|
08/02
Rosario Central
1
Independiente Rivadavia
0
l
|
17/04
Boca Juniors
1
Godoy Cruz Antonio Tomba
0
w
|
04/02
Independiente Rivadavia
2
Huracán
0
w
|
13/04
Estudiantes de La Plata
1
Boca Juniors
0
l
|
30/01
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Independiente Rivadavia
3
w
|
10/04
Boca Juniors
1
Sportivo Trinidense
0
w
|
09/10
Independiente Rivadavia
1
Villa Dalmine
0
w
|
06/04
Newell's Old Boys
1
Boca Juniors
3
w
|
01/10
Club Social y Deportivo Madryn
1
Independiente Rivadavia
1
d
|
30/03
Boca Juniors
2
San Lorenzo de Almagro
1
w
|
24/03
Boca Juniors
3
Central Norte
0
w
|
|
11/03
Boca Juniors
4
Racing Club de Montevideo
2
w
|
|
06/03
Union de Santa Fe
1
Boca Juniors
0
l
|
|
03/03
Boca Juniors
3
Club Atletico Belgrano
2
w
|
|
25/02
Club Atletico River Plate
1
Boca Juniors
1
d
|
|
19/02
Club Atletico Lanus
2
Boca Juniors
1
l
|
|
Ten ważny mecz Dywizja Primera odbędzie się sobota, 10 sierpnia 2024, a jego początek zaplanowano na 23:45.
Nie zapomnij, że możesz transmitować ten mecz na żywo od tych bukmacherów, gdy zostaniesz zarejestrowanym użytkownikiem:
Boca Juniors jest faworytem do wygrania meczu z WINWINBET po kursie 2.35, podczas gdy remis jest wyceniany po 3.08 przez WINWINBET i Independiente Rivadavia po 3.32 z WINWINBET. Prawidłowy wynik meczu 1-1 można obstawić po kursie 5.5 z 22Bet, co może być sprzeczne z faworytem na rynku zwycięzców meczów, ale oferuje mocne opcje. Szukając wartości, można postawić na co najmniej jedną stronę, która nie strzeli gola i przeciwstawić się rynkowi prawidłowego wyniku po kursie 1.64 z 22Bet.
01:24 wt. 6/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
01:54 wt. 6/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
02:05 wt. 6/08/2024
Houston Astros vs Texas Rangers |
Wszystkie kursy | |
02:05 wt. 6/08/2024
Texas Rangers vs Houston Astros |
Wszystkie kursy | |
02:20 wt. 6/08/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Wszystkie kursy | |
04:00 wt. 6/08/2024
Samvel Parsadanyan vs Ernest Apriyan |
Wszystkie kursy | |
06:00 wt. 6/08/2024
Ernest Apriyan vs Samvel Parsadanyan |
Wszystkie kursy | |
07:40 wt. 6/08/2024
Gevorg Abrahamyan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
07:40 wt. 6/08/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy | |
08:40 wt. 6/08/2024
Davit Mirzoyan vs Narek Dekermenjyan |
Wszystkie kursy |