27/07
San Lorenzo de Almagro
1
Newell's Old Boys
1
d
|
05/08
Atletico Tucuman
2
Independiente Rivadavia
1
w
|
20/07
San Lorenzo de Almagro
1
Huracán
1
d
|
26/07
Atletico Tucuman
1
Instituto Atletico Central Cordoba
0
w
|
03/07
CA Progreso
2
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
21/07
Banfield
1
Atletico Tucuman
1
d
|
15/06
Union de Santa Fe
2
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
16/06
Atletico Tucuman
1
Defensa y Justicia
1
d
|
08/06
San Lorenzo de Almagro
2
Chacarita Juniors
0
w
|
02/06
CA Velez Sarsfield
1
Atletico Tucuman
1
d
|
25/05
Godoy Cruz Antonio Tomba
1
San Lorenzo de Almagro
1
d
|
28/05
Atletico Tucuman
1
Platense FC
1
d
|
21/05
San Lorenzo de Almagro
1
Club Atletico Lanus
1
d
|
23/05
Atletico Tucuman
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
l
|
12/05
Deportivo Riestra
1
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
19/05
Talleres
2
Atletico Tucuman
0
l
|
10/05
San Lorenzo de Almagro
2
CSD Independiente del Valle
0
w
|
13/05
Atletico Tucuman
1
Boca Juniors
0
w
|
11/04
CSD Independiente del Valle
2
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
14/04
Huracán
4
Atletico Tucuman
0
l
|
04/04
San Lorenzo de Almagro
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
1
d
|
07/04
Atletico Tucuman
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
w
|
30/03
Boca Juniors
2
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
31/03
Club Atletico Independiente
1
Atletico Tucuman
1
d
|
21/03
San Lorenzo de Almagro
1
Godoy Cruz Antonio Tomba
0
w
|
21/03
Atletico Tucuman
4
CA Defensores de Belgrano Buenos Aires
0
w
|
16/03
San Lorenzo de Almagro
1
Club Atletico Sarmiento
0
w
|
17/03
Atletico Tucuman
2
Independiente Rivadavia
2
d
|
04/03
Newell's Old Boys
2
San Lorenzo de Almagro
2
d
|
10/03
Talleres
4
Atletico Tucuman
1
l
|
29/02
San Lorenzo de Almagro
1
CA Independiente Chivilcoy
0
w
|
19/02
Deportivo Riestra
1
Atletico Tucuman
0
l
|
17/02
San Lorenzo de Almagro
2
Club Atletico Tigre
0
w
|
12/02
Barracas Central
2
Atletico Tucuman
0
l
|
13/02
San Lorenzo de Almagro
1
Estudiantes de La Plata
1
d
|
30/01
Instituto Atletico Central Cordoba
3
Atletico Tucuman
0
l
|
10/02
Racing Club de Montevideo
4
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
26/01
Atletico Tucuman
1
Rosario Central
1
d
|
11/11
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
Atletico Tucuman
2
w
|
|
05/11
Atletico Tucuman
1
Club Atletico Independiente
2
l
|
|
Mecz zostanie rozegrany w 10 sierpnia 2024 z 19:30 czasem rozpoczęcia w Dywizja Primera.
Dzięki usługom transmisji na żywo zawsze możesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz żadnej akcji z tej gry dostępnej u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu u nich konta:
22Bet sprawia, że San Lorenzo de Almagro jest faworytem do wygrania meczu po kursie 2.08 przy remisie po kursie 3.08 u WINWINBET i Atletico Tucuman po kursie 4.07 u WINWINBET. Nasz prawidłowy wynik 1-0 można obstawić po kursie 5 z 22Bet, który również dobrze pokrywa się z faworytem na rynku zwycięzcy meczu. Obstawianie co najmniej jednej strony, która zachowa czyste konto w meczu, co oznacza, że obie drużyny nie strzelą gola w meczu, można obstawiać po 1.55 z 1RED, co również pasuje do naszego rynku prawidłowego wyniku.
00:55 wt. 6/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
01:25 wt. 6/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
02:05 wt. 6/08/2024
Houston Astros vs Texas Rangers |
Wszystkie kursy | |
02:05 wt. 6/08/2024
Texas Rangers vs Houston Astros |
Wszystkie kursy | |
02:20 wt. 6/08/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Wszystkie kursy | |
04:00 wt. 6/08/2024
Samvel Parsadanyan vs Ernest Apriyan |
Wszystkie kursy | |
06:00 wt. 6/08/2024
Ernest Apriyan vs Samvel Parsadanyan |
Wszystkie kursy | |
07:40 wt. 6/08/2024
Gevorg Abrahamyan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
07:40 wt. 6/08/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy | |
08:40 wt. 6/08/2024
Davit Mirzoyan vs Narek Dekermenjyan |
Wszystkie kursy |