06/08
Villa Dalmine Reserves
3
CA Villa San Carlos Reserves
0
w
|
14/08
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
1
CA Villa San Carlos Reserves
1
d
|
28/05
CA Excursionistas Reserves
4
Villa Dalmine Reserves
0
l
|
02/07
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
1
Comunicaciones Reserves
0
w
|
21/05
Villa Dalmine Reserves
2
Comunicaciones Reserves
1
w
|
27/06
Deportivo Armenio Reserves
1
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
1
d
|
14/05
Acassuso Reserves
3
Villa Dalmine Reserves
0
l
|
11/06
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
2
CA Argentino De Quilmes
0
w
|
30/04
Villa Dalmine Reserves
4
Deportivo Armenio Reserves
0
w
|
23/05
CA Los Andes Reserves
2
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
0
l
|
18/04
Villa Dalmine Reserves
1
CA Argentino De Quilmes
2
l
|
09/04
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
3
CA Excursionistas Reserves
2
w
|
05/04
Villa Dalmine Reserves
1
CA Fenix Reserves
2
l
|
05/04
Acassuso Reserves
2
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
0
l
|
04/10
Deportivo Moron Reserves
4
Villa Dalmine Reserves
1
l
|
21/03
UAI Urquiza Reserves
1
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
2
w
|
27/09
Villa Dalmine Reserves
1
Chacarita Juniors Reserves
2
l
|
05/03
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
3
CA Colegiales Reserves
0
w
|
21/09
Ferro Carril Oeste Reserves
3
Villa Dalmine Reserves
2
l
|
11/10
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
1
Quilmes Atletico Club Reserves
2
l
|
06/09
Deportivo Moron Reserves
2
Villa Dalmine Reserves
1
l
|
05/10
CA Nueva Chicago Reserves
2
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
0
l
|
30/08
Villa Dalmine Reserves
1
Ferro Carril Oeste Reserves
4
l
|
21/09
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
1
Deportivo Riestra Reserves
4
l
|
24/08
CA Nueva Chicago Reserves
2
Villa Dalmine Reserves
0
l
|
06/09
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
2
Chacarita Juniors Reserves
1
w
|
14/08
Quilmes Atletico Club Reserves
3
Villa Dalmine Reserves
2
l
|
24/08
Club Social y Deportivo Flandria Reserves
3
CA Atlanta Reserves
1
w
|
27/07
Villa Dalmine Reserves
3
CA Brown de Adrogue Reserves
2
w
|
|
20/07
Club Atletico Defensores Unidos
3
Villa Dalmine Reserves
3
d
|
|
Süper önemli Rezerv Ligi turnuvası, Salı günü, 27 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor. 16:00 saatinde başlayacak!
21:45 Pzt 26/08/2024
Hellas Verona vs Juventus |
Tüm oranlar | |
13:00 Sal 27/08/2024
Tsubasa Narai vs Kanta Fukui |
Tüm oranlar | |
14:00 Sal 27/08/2024
Kazuki Nakajima vs Shingo Wake |
Tüm oranlar | |
14:17 Sal 27/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Tüm oranlar | |
14:40 Sal 27/08/2024
Narek Dekermenjyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
14:47 Sal 27/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
15:00 Sal 27/08/2024
Gevorg Abrahamyan vs Avet Vasilyan |
Tüm oranlar | |
01:40 Çar 28/08/2024
Cincinnati Reds vs Oakland Athletics |
Tüm oranlar | |
05:10 Çar 28/08/2024
Los Angeles Dodgers vs Baltimore Orioles |
Tüm oranlar | |
10:30 Çar 28/08/2024
Mounir Fathi vs Suitama Manuele |
Tüm oranlar |