22/08
Guarani FC Paraguay
1
Santos FC SP
1
d
|
21/08
Amazonas FC
2
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
l
|
03/08
Santos FC SP
1
Sport Club do Recife PE
1
d
|
17/08
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
Goias Esporte Clube GO
1
d
|
29/07
Clube de Regatas Brasil AL
1
Santos FC SP
1
d
|
11/08
Coritiba Foot Ball Club PR
1
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
d
|
23/07
Santos FC SP
4
Coritiba Foot Ball Club PR
0
w
|
04/08
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
Avai FC SC
0
w
|
19/07
Vila Nova Futebol Clube GO
1
Santos FC SP
1
d
|
28/07
Sport Club do Recife PE
3
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
l
|
16/07
Santos FC SP
2
Ituano FC SP
0
w
|
24/07
Associacao Atletica Ponte Preta SP
2
Vila Nova Futebol Clube GO
0
w
|
02/07
Santos FC SP
1
Chapecoense SC
0
w
|
21/07
Paysandu SC PA
1
Associacao Atletica Ponte Preta SP
0
l
|
20/06
Santos FC SP
2
Goias Esporte Clube GO
0
w
|
13/07
Associacao Atletica Ponte Preta SP
4
Mirassol Futebol Clube SP
2
w
|
15/06
Operario Ferroviario EC PR
1
Santos FC SP
0
l
|
01/07
Guarani FC Paraguay
1
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
d
|
08/06
Gremio Novorizontino SP
3
Santos FC SP
1
l
|
26/06
Associacao Atletica Ponte Preta SP
3
Ceara SC CE
1
w
|
04/06
Santos FC SP
1
Botafogo Futebol Clube SP
2
l
|
20/06
Botafogo Futebol Clube SP
2
Associacao Atletica Ponte Preta SP
0
l
|
25/05
America Futebol Clube MG
2
Santos FC SP
1
l
|
15/06
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
Gremio Novorizontino SP
0
w
|
19/05
Santos FC SP
4
Brusque Futebol Clube SC
0
w
|
10/06
America Futebol Clube MG
2
Associacao Atletica Ponte Preta SP
0
l
|
16/05
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
Santos FC SP
2
w
|
02/06
Associacao Atletica Ponte Preta SP
4
Clube de Regatas Brasil AL
2
w
|
11/05
Amazonas FC
1
Santos FC SP
0
l
|
26/05
Ituano FC SP
2
Associacao Atletica Ponte Preta SP
0
l
|
07/05
Santos FC SP
4
Guarani FC Paraguay
1
w
|
16/05
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
Santos FC SP
2
l
|
20/04
Santos FC SP
2
Paysandu SC PA
0
w
|
11/05
Operario Ferroviario EC PR
1
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
d
|
08/04
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Santos FC SP
0
l
|
07/05
Associacao Atletica Ponte Preta SP
3
Amazonas FC
0
w
|
01/04
Santos FC SP
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
0
w
|
29/04
Goias Esporte Clube GO
3
Associacao Atletica Ponte Preta SP
0
l
|
28/03
Santos FC SP
3
Red Bull Bragantino
1
w
|
22/04
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
Coritiba Foot Ball Club PR
1
d
|
10/03
Santos FC SP
3
Internacional De Limeira
2
w
|
17/03
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
5
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
l
|
04/03
Red Bull Bragantino
1
Santos FC SP
0
l
|
10/03
Santo Andre SP
1
Associacao Atletica Ponte Preta SP
0
l
|
25/02
Santos FC SP
2
Sao Bernardo FC SP
1
w
|
03/03
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
Gremio Novorizontino SP
1
d
|
18/02
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
Ituano FC SP
1
d
|
|
15/02
Red Bull Bragantino
1
Associacao Atletica Ponte Preta SP
0
l
|
|
11/02
Associacao Atletica Ponte Preta SP
2
Sao Paulo FC SP
0
w
|
|
Süper önemli Série B (Brezilya) turnuvası, Cumartesi günü, 31 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor. 03:30 saatinde başlayacak!
04:14 Pzt 26/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
04:44 Pzt 26/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Tüm oranlar | |
08:00 Pzt 26/08/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 26/08/2024
Narek Stepanyan vs Davit Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 26/08/2024
Harutyun Harutyunyan vs Varuzhan Baghdasaryan |
Tüm oranlar | |
08:40 Pzt 26/08/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
09:20 Pzt 26/08/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
09:40 Pzt 26/08/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
11:00 Pzt 26/08/2024
Davit Ghotanyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
14:40 Pzt 26/08/2024
Davit Mirzoyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar |