17/08
Vila Nova Futebol Clube GO
2
Sport Club do Recife PE
0
l
|
24/08
Ituano FC SP
1
Goias Esporte Clube GO
0
w
|
10/08
Sport Club do Recife PE
3
Amazonas FC
2
w
|
21/08
Gremio Novorizontino SP
1
Ituano FC SP
0
l
|
03/08
Santos FC SP
1
Sport Club do Recife PE
1
d
|
16/08
Operario Ferroviario EC PR
1
Ituano FC SP
2
w
|
28/07
Sport Club do Recife PE
3
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
w
|
10/08
Ituano FC SP
2
Chapecoense SC
1
w
|
24/07
Chapecoense SC
1
Sport Club do Recife PE
1
d
|
04/08
Amazonas FC
1
Ituano FC SP
0
l
|
13/07
Sport Club do Recife PE
1
America Futebol Clube MG
1
d
|
20/07
Clube de Regatas Brasil AL
1
Ituano FC SP
0
l
|
29/06
Botafogo Futebol Clube SP
1
Sport Club do Recife PE
1
d
|
16/07
Santos FC SP
2
Ituano FC SP
0
l
|
25/06
Sport Club do Recife PE
1
Gremio Novorizontino SP
2
l
|
07/07
Ituano FC SP
3
Botafogo Futebol Clube SP
2
w
|
17/06
Sport Club do Recife PE
1
Mirassol Futebol Clube SP
0
w
|
30/06
Ceara SC CE
4
Ituano FC SP
2
l
|
11/06
Sport Club do Recife PE
1
Paysandu SC PA
0
w
|
23/06
Ituano FC SP
1
Brusque Futebol Clube SC
1
d
|
01/06
Goias Esporte Clube GO
3
Sport Club do Recife PE
0
l
|
19/06
Guarani FC Paraguay
3
Ituano FC SP
3
d
|
27/05
Sport Club do Recife PE
1
Fortaleza CEIF
4
l
|
16/06
Ituano FC SP
3
Paysandu SC PA
5
l
|
23/05
Sport Club do Recife PE
1
Clube Atletico Mineiro MG
0
w
|
08/06
Coritiba Foot Ball Club PR
4
Ituano FC SP
2
l
|
19/05
Sport Club do Recife PE
1
Avai FC SC
2
l
|
26/05
Ituano FC SP
2
Associacao Atletica Ponte Preta SP
0
w
|
16/05
Ituano FC SP
1
Sport Club do Recife PE
0
l
|
19/05
Mirassol Futebol Clube SP
2
Ituano FC SP
0
l
|
11/05
Sport Club do Recife PE
4
Brusque Futebol Clube SC
1
w
|
16/05
Ituano FC SP
1
Sport Club do Recife PE
0
w
|
01/05
Clube Atletico Mineiro MG
2
Sport Club do Recife PE
0
l
|
11/05
Goias Esporte Clube GO
2
Ituano FC SP
0
l
|
27/04
Sport Club do Recife PE
2
Vila Nova Futebol Clube GO
0
w
|
05/05
Ituano FC SP
1
Gremio Novorizontino SP
3
l
|
20/04
Amazonas FC
2
Sport Club do Recife PE
3
w
|
20/04
Chapecoense SC
3
Ituano FC SP
1
l
|
11/04
Sport Club do Recife PE
2
Ceara SC CE
1
w
|
10/03
Ituano FC SP
2
Sao Paulo FC SP
3
l
|
28/03
Sport Club do Recife PE
3
Juazeirense BA
0
w
|
03/03
Internacional De Limeira
2
Ituano FC SP
0
l
|
22/02
EC Sao Luiz RS
2
Ituano FC SP
1
l
|
|
18/02
Associacao Atletica Ponte Preta SP
1
Ituano FC SP
1
d
|
|
15/02
Ituano FC SP
1
Mirassol Futebol Clube SP
1
d
|
|
12/02
Esporte Clube Agua Santa
2
Ituano FC SP
0
l
|
|
Başlama vuruşu, Série B (Brezilya) turnuvasındaki önemli bir maçta 3 Eylül 2024 tarihinde, 02:00 saatinde yapılacak.
04:14 Pzt 26/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
04:44 Pzt 26/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Tüm oranlar | |
08:00 Pzt 26/08/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 26/08/2024
Narek Stepanyan vs Davit Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 26/08/2024
Harutyun Harutyunyan vs Varuzhan Baghdasaryan |
Tüm oranlar | |
08:40 Pzt 26/08/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
09:20 Pzt 26/08/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
09:40 Pzt 26/08/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
11:00 Pzt 26/08/2024
Davit Ghotanyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
14:40 Pzt 26/08/2024
Davit Mirzoyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar |