14/08
San Lorenzo de Almagro
1
Clube Atletico Mineiro MG
1
d
|
28/07
Estudiantes de La Plata
4
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
07/08
San Lorenzo de Almagro
1
CA Velez Sarsfield
3
l
|
19/07
Independiente Rivadavia
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
l
|
27/07
San Lorenzo de Almagro
1
Newell's Old Boys
1
d
|
13/06
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Barracas Central
1
w
|
20/07
San Lorenzo de Almagro
1
Huracán
1
d
|
03/06
Instituto Atletico Central Cordoba
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
03/07
CA Progreso
2
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
26/05
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
3
Banfield
0
w
|
15/06
Union de Santa Fe
2
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
23/05
Atletico Tucuman
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
w
|
08/06
San Lorenzo de Almagro
2
Chacarita Juniors
0
w
|
19/05
Defensa y Justicia
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
d
|
25/05
Godoy Cruz Antonio Tomba
1
San Lorenzo de Almagro
1
d
|
14/05
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
3
CA Velez Sarsfield
1
w
|
21/05
San Lorenzo de Almagro
1
Club Atletico Lanus
1
d
|
15/04
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
Banfield
2
l
|
12/05
Deportivo Riestra
1
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
07/04
Atletico Tucuman
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
l
|
10/05
San Lorenzo de Almagro
2
CSD Independiente del Valle
0
w
|
31/03
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Deportivo Riestra
1
w
|
11/04
CSD Independiente del Valle
2
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
18/03
Club Atletico River Plate
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
04/04
San Lorenzo de Almagro
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
1
d
|
09/03
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Barracas Central
0
w
|
30/03
Boca Juniors
2
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
06/03
Argentinos Juniors
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
l
|
22/03
San Lorenzo de Almagro
1
Godoy Cruz Antonio Tomba
0
w
|
01/03
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
Instituto Atletico Central Cordoba
3
l
|
16/03
San Lorenzo de Almagro
1
Club Atletico Sarmiento
0
w
|
18/02
Rosario Central
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
04/03
Newell's Old Boys
2
San Lorenzo de Almagro
2
d
|
14/02
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
3
Huracán
1
w
|
29/02
San Lorenzo de Almagro
1
CA Independiente Chivilcoy
0
w
|
10/02
CA Velez Sarsfield
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
07/02
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Centro Social y Recreativo Espanyol
1
w
|
|
31/01
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Independiente Rivadavia
3
l
|
|
26/11
Banfield
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
l
|
|
Eğlence, Primera A Kadın turnuvasındaki önemli bir beraberlikte 18 Ağustos 2024 tarihinde, 17:00 saatinde başlıyor.
Bu maçın canlı yayını, kayıt olduktan sonra şu bahisçilerde mümkün —
San Lorenzo de Almagro favori olarak görülüyor, maç ZPartners ve 2 ile kazanılabilir. Beraberliğin 3.5 olduğuna ZPartners ve Club de Gimnasia y Esgrima La Plata ile 3.5 olduğuna ZPartners dikkat edin.
04:47 Paz 18/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Tüm oranlar | |
05:17 Paz 18/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
06:00 Paz 18/08/2024
Christian Mbilli vs Sergiy Derevyanchenko |
Tüm oranlar | |
06:10 Paz 18/08/2024
Western Bulldogs vs North Melbourne FC |
Tüm oranlar | |
07:00 Paz 18/08/2024
St. George Illawarra Dragons vs Gold Coast Titans |
Tüm oranlar | |
08:20 Paz 18/08/2024
Hawthorn FC vs Richmond FC |
Tüm oranlar | |
09:05 Paz 18/08/2024
Cronulla-Sutherland Sharks vs Newcastle Knights |
Tüm oranlar | |
09:40 Paz 18/08/2024
West Coast Eagles vs Carlton FC |
Tüm oranlar | |
10:00 Paz 18/08/2024
Davit Ghotanyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
11:20 Paz 18/08/2024
Davit Ghotanyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar |