14/08
San Lorenzo de Almagro
1
Clube Atletico Mineiro MG
1
d
|
28/07
Estudiantes de La Plata
4
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
07/08
San Lorenzo de Almagro
1
CA Velez Sarsfield
3
l
|
19/07
Independiente Rivadavia
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
l
|
27/07
San Lorenzo de Almagro
1
Newell's Old Boys
1
d
|
13/06
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Barracas Central
1
w
|
20/07
San Lorenzo de Almagro
1
Huracán
1
d
|
03/06
Instituto Atletico Central Cordoba
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
03/07
CA Progreso
2
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
26/05
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
3
Banfield
0
w
|
15/06
Union de Santa Fe
2
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
23/05
Atletico Tucuman
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
w
|
08/06
San Lorenzo de Almagro
2
Chacarita Juniors
0
w
|
19/05
Defensa y Justicia
1
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
d
|
25/05
Godoy Cruz Antonio Tomba
1
San Lorenzo de Almagro
1
d
|
14/05
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
3
CA Velez Sarsfield
1
w
|
21/05
San Lorenzo de Almagro
1
Club Atletico Lanus
1
d
|
14/04
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
Banfield
2
l
|
12/05
Deportivo Riestra
1
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
07/04
Atletico Tucuman
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
l
|
10/05
San Lorenzo de Almagro
2
CSD Independiente del Valle
0
w
|
31/03
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Deportivo Riestra
1
w
|
11/04
CSD Independiente del Valle
2
San Lorenzo de Almagro
0
l
|
17/03
Club Atletico River Plate
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
04/04
San Lorenzo de Almagro
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
1
d
|
09/03
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Barracas Central
0
w
|
30/03
Boca Juniors
2
San Lorenzo de Almagro
1
l
|
06/03
Argentinos Juniors
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
l
|
21/03
San Lorenzo de Almagro
1
Godoy Cruz Antonio Tomba
0
w
|
29/02
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
Instituto Atletico Central Cordoba
3
l
|
16/03
San Lorenzo de Almagro
1
Club Atletico Sarmiento
0
w
|
18/02
Rosario Central
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
04/03
Newell's Old Boys
2
San Lorenzo de Almagro
2
d
|
13/02
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
3
Huracán
1
w
|
29/02
San Lorenzo de Almagro
1
CA Independiente Chivilcoy
0
w
|
10/02
CA Velez Sarsfield
3
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
l
|
07/02
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Centro Social y Recreativo Espanyol
1
w
|
|
30/01
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
2
Independiente Rivadavia
3
l
|
|
25/11
Banfield
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
0
l
|
|
Akcja rozpoczyna się od 16:00 w 18 sierpnia 2024 w ważnym remisie w Primera A Kobiety.
San Lorenzo de Almagro jest faworytem do wygrania meczu z ZPartners po kursie 2, podczas gdy remis jest wyceniany po 3.45 przez ZPartners i Club de Gimnasia y Esgrima La Plata po 3.45 z ZPartners.
01:28 niedz. 18/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Wszystkie kursy | |
01:30 niedz. 18/08/2024
Jahi Tucker vs Santiago Fernandez |
Wszystkie kursy | |
01:58 niedz. 18/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
02:00 niedz. 18/08/2024
Leila Beaudoin vs Lizbeth Crespo |
Wszystkie kursy | |
02:00 niedz. 18/08/2024
Abdullah Mason vs Mike Ohan Jr. |
Wszystkie kursy | |
02:30 niedz. 18/08/2024
Osleys Iglesias vs Sena Agbeko |
Wszystkie kursy | |
03:38 niedz. 18/08/2024
Atlanta Braves vs Los Angeles Angels of Anaheim |
Wszystkie kursy | |
04:15 niedz. 18/08/2024
Arslanbek Makhmudov vs Guido Vianello |
Wszystkie kursy | |
04:45 niedz. 18/08/2024
Christian Mbilli vs Sergiy Derevyanchenko |
Wszystkie kursy | |
05:10 niedz. 18/08/2024
Western Bulldogs vs North Melbourne FC |
Wszystkie kursy |