10/08
Associacao Desportiva Confianca SE
1
Clube do Remo PA
0
l
|
18/08
Clube do Remo PA
3
Londrina PR
0
l
|
06/08
Clube do Remo PA
1
Associacao Atletica Aparecidense GO
0
w
|
20/07
Londrina PR
2
SER Caxias do Sul RS
0
w
|
27/07
Figueirense FC SC
1
Clube do Remo PA
0
l
|
13/07
Athletic Bilbao
2
Londrina PR
1
l
|
23/07
Clube do Remo PA
2
Centro Sportivo Alagoano AL
1
w
|
07/07
Associacao Atletica Aparecidense GO
1
Londrina PR
2
w
|
16/07
Associacao Ferroviaria de Esportes
2
Clube do Remo PA
1
l
|
02/07
Londrina PR
3
Tombense Futebol Clube MG
3
d
|
09/07
SER Caxias do Sul RS
2
Clube do Remo PA
4
w
|
23/06
Londrina PR
1
Botafogo Futebol Clube PB
1
d
|
30/06
Clube do Remo PA
2
Ferroviario AC
1
w
|
09/06
Londrina PR
2
Sampaio Correa Futebol Clube MA
0
w
|
25/06
ABC Futebol Clube RN
3
Clube do Remo PA
1
l
|
02/06
Ferroviario AC
1
Londrina PR
0
l
|
16/06
Clube do Remo PA
1
Ypiranga Futebol Clube RS
0
w
|
27/05
Londrina PR
1
Volta Redonda Futebol Clube RJ
1
d
|
01/06
Sampaio Correa Futebol Clube MA
1
Clube do Remo PA
2
w
|
19/05
Londrina PR
2
Sao Bernardo FC SP
0
w
|
25/05
Clube Nautico Capibaribe
4
Clube do Remo PA
1
l
|
07/05
Londrina PR
2
Centro Sportivo Alagoano AL
2
d
|
13/05
Clube do Remo PA
1
Floresta EC
0
w
|
23/04
Associacao Desportiva Confianca SE
1
Londrina PR
1
d
|
05/05
Botafogo Futebol Clube PB
1
Clube do Remo PA
0
l
|
11/03
Athletico
6
Londrina PR
0
l
|
28/04
Athletic Bilbao
3
Clube do Remo PA
1
l
|
02/03
Londrina PR
1
Athletico
0
w
|
20/04
Clube do Remo PA
1
Volta Redonda Futebol Clube RJ
2
l
|
25/02
Londrina PR
3
Maringa FC
1
w
|
14/04
Paysandu SC PA
1
Clube do Remo PA
1
d
|
14/02
Andraus Brasil PR
1
Londrina PR
1
d
|
11/04
Clube do Remo PA
4
Paysandu SC PA
5
l
|
10/02
Londrina PR
1
Athletico
2
l
|
31/03
Clube do Remo PA
2
Tuna Luso
0
w
|
08/02
PSTC PR
1
Londrina PR
2
w
|
29/03
Tuna Luso
1
Clube do Remo PA
2
w
|
03/02
Futebol Clube Cascavel PR
1
Londrina PR
1
d
|
24/03
Amazonas FC
2
Clube do Remo PA
2
d
|
26/01
Londrina PR
3
Coritiba Foot Ball Club PR
3
d
|
21/03
Clube do Remo PA
2
Amazonas FC
1
w
|
|
08/03
Clube do Remo PA
3
Trem Desportivo AP
1
w
|
|
03/03
Bragantino Clube do Para
1
Clube do Remo PA
0
l
|
|
Süper önemli Série C (Brezilya) turnuvası, Pazar günü, 18 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor. 03:00 saatinde başlayacak!
05:13 Paz 18/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
05:30 Paz 18/08/2024
Jair Rozenstruik vs Tai Tuivasa |
Tüm oranlar | |
05:43 Paz 18/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Tüm oranlar | |
06:00 Paz 18/08/2024
Dan Hooker vs Mateusz Gamrot |
Tüm oranlar | |
06:10 Paz 18/08/2024
Western Bulldogs vs North Melbourne FC |
Tüm oranlar | |
07:15 Paz 18/08/2024
Dricus Du Plessis vs Israel Adesanya |
Tüm oranlar | |
08:20 Paz 18/08/2024
Hawthorn FC vs Richmond FC |
Tüm oranlar | |
09:40 Paz 18/08/2024
West Coast Eagles vs Carlton FC |
Tüm oranlar | |
10:00 Paz 18/08/2024
Davit Ghotanyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
11:20 Paz 18/08/2024
Davit Ghotanyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar |