17/08
Gainare Tottori
2
Nara Club
1
l
|
17/08
Giravanz Kitakyushu
2
Kataller Toyama
0
w
|
27/07
Nara Club
2
Azul Claro Numazu
3
l
|
14/07
Giravanz Kitakyushu
1
Tegevajaro Miyazaki
0
w
|
21/07
FC Ryukyu
1
Nara Club
4
w
|
06/07
Gainare Tottori
1
Giravanz Kitakyushu
2
w
|
13/07
FC Gifu
1
Nara Club
1
d
|
29/06
Giravanz Kitakyushu
2
Fukushima United FC
1
w
|
07/07
Nara Club
2
YSCC Yokohama
2
d
|
23/06
Zweigen Kanazawa
1
Giravanz Kitakyushu
1
d
|
29/06
Nara Club
2
Gainare Tottori
2
d
|
16/06
Giravanz Kitakyushu
2
Nara Club
1
w
|
23/06
Azul Claro Numazu
3
Nara Club
0
l
|
12/06
Albirex Niigata
7
Giravanz Kitakyushu
5
l
|
16/06
Giravanz Kitakyushu
2
Nara Club
1
l
|
09/06
Tegevajaro Miyazaki
1
Giravanz Kitakyushu
1
d
|
12/06
Kashima Antlers
2
Nara Club
1
l
|
02/06
Giravanz Kitakyushu
1
Gainare Tottori
0
w
|
08/06
Nara Club
2
SC Sagamihara
1
w
|
18/05
Matsumoto Yamaga FC
1
Giravanz Kitakyushu
1
d
|
18/05
Nara Club
2
FC Gifu
1
w
|
27/04
AC Nagano Parceiro
3
Giravanz Kitakyushu
2
l
|
06/05
Fukushima United FC
2
Nara Club
1
l
|
17/04
Giravanz Kitakyushu
1
FC Machida Zelvia
2
l
|
03/05
Nara Club
2
FC Imabari
1
w
|
14/04
Giravanz Kitakyushu
1
Kamatamare Sanuki
1
d
|
27/04
YSCC Yokohama
1
Nara Club
1
d
|
10/04
Giravanz Kitakyushu
2
FC Ryukyu
0
w
|
13/04
Nara Club
2
Matsumoto Yamaga FC
2
d
|
06/04
Kataller Toyama
1
Giravanz Kitakyushu
0
l
|
10/04
Grulla Morioka
2
Nara Club
1
l
|
31/03
Giravanz Kitakyushu
1
Omiya Ardija
1
d
|
06/04
Tegevajaro Miyazaki
2
Nara Club
1
l
|
16/03
Azul Claro Numazu
1
Giravanz Kitakyushu
0
l
|
31/03
Nara Club
3
Zweigen Kanazawa
3
d
|
06/03
Giravanz Kitakyushu
1
Oita Trinita
0
w
|
24/03
Kamatamare Sanuki
1
Nara Club
1
d
|
02/03
Giravanz Kitakyushu
1
Grulla Morioka
1
d
|
20/03
Nara Club
1
Vanraure Hachinohe
0
w
|
|
16/03
Omiya Ardija
2
Nara Club
0
l
|
|
09/03
Kataller Toyama
1
Nara Club
1
d
|
|
03/03
Nara Club
1
AC Nagano Parceiro
1
d
|
|
24/02
Nara Club
1
FC Ryukyu
2
l
|
|
26/11
Nara Club
1
Gainare Tottori
2
l
|
|
18/11
Nara Club
2
SC Sagamihara
1
w
|
|
Süper önemli J3-Lig turnuvası, Cumartesi günü, 24 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor. 14:09 saatinde başlayacak!
14:40 Cmt 24/08/2024
Avet Vasilyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
14:41 Cmt 24/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Tüm oranlar | |
15:00 Cmt 24/08/2024
Narek Stepanyan vs Davit Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
15:11 Cmt 24/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Tüm oranlar | |
15:20 Cmt 24/08/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
16:00 Cmt 24/08/2024
Sergey Dallaqyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
16:30 Cmt 24/08/2024
TSG 1899 Hoffenheim vs Holstein |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 24/08/2024
Wrexham AFC vs Reading |
Tüm oranlar | |
21:00 Cmt 24/08/2024
Roman Fress vs Yasin Basar |
Tüm oranlar | |
00:00 Paz 25/08/2024
Silvia Torres vs Cecilia Nino Rodriguez |
Tüm oranlar |