18/07
Derry City FC
2
FCB Magpies
1
l
|
16/07
FC Copenhagen
3
SonderjyskE
2
w
|
11/07
FCB Magpies
2
Derry City FC
0
w
|
12/07
FC Viktoria Plzen
3
FC Copenhagen
3
d
|
12/05
Mons Calpe SC
2
FCB Magpies
0
l
|
27/06
FC Copenhagen
1
Silkeborg IF
0
w
|
08/05
FCB Magpies
3
Manchester 62 FC
1
w
|
31/05
FC Copenhagen
2
Randers FC
1
w
|
28/04
St Joseph's FC
2
FCB Magpies
0
l
|
26/05
FC Copenhagen
1
FC Nordsjaelland
1
d
|
12/04
FCB Magpies
2
Europa Point FC
2
d
|
21/05
AGF Aarhus
3
FC Copenhagen
2
l
|
30/03
Glacis United FC
1
FCB Magpies
2
w
|
16/05
FC Copenhagen
1
FC Midtjylland
2
l
|
01/03
FCB Magpies
2
Lynx FC
1
w
|
12/05
Brondby IF
1
FC Copenhagen
3
w
|
24/02
St Joseph's FC
2
FCB Magpies
2
d
|
28/04
FC Copenhagen
3
AGF Aarhus
2
w
|
17/02
FCB Magpies
7
College 1975 FC
2
w
|
21/04
FC Copenhagen
2
Silkeborg IF
0
w
|
11/02
Europa FC
4
FCB Magpies
3
l
|
14/04
FC Midtjylland
2
FC Copenhagen
2
d
|
04/02
FCB Magpies
3
Lions Gibraltar FC
1
w
|
07/04
FC Nordsjaelland
2
FC Copenhagen
1
l
|
28/01
Lincoln City
3
FCB Magpies
0
l
|
01/04
FC Copenhagen
1
Brondby IF
2
l
|
21/01
FCB Magpies
3
Mons Calpe SC
1
w
|
26/03
FC Copenhagen
3
Boldklubben af 1893
2
w
|
19/12
Manchester 62 FC
1
FCB Magpies
5
w
|
10/03
FC Copenhagen
4
Lyngby
0
w
|
08/12
FCB Magpies
3
Glacis United FC
0
w
|
06/03
Man City
3
FC Copenhagen
1
l
|
26/11
Lynx FC
1
FCB Magpies
0
l
|
01/03
FC Midtjylland
2
FC Copenhagen
0
l
|
03/11
FCB Magpies
2
St Joseph's FC
4
l
|
26/02
FC Copenhagen
2
FC Nordsjaelland
0
w
|
29/10
College 1975 FC
2
FCB Magpies
6
w
|
13/02
FC Copenhagen
1
Man City
3
l
|
21/10
FCB Magpies
3
Europa FC
1
w
|
08/02
FC Copenhagen
3
Molde FK
1
w
|
30/09
FCB Magpies
2
Manchester 62 FC
0
w
|
05/02
FC Copenhagen
1
Brondby IF
2
l
|
24/09
Mons Calpe SC
2
FCB Magpies
4
w
|
04/02
IF Elfsborg
4
FC Copenhagen
5
w
|
20/07
Dundalk FC
3
FCB Magpies
1
l
|
20/01
AC Sparta Prague
2
FC Copenhagen
0
l
|
16/01
Rangers FC
2
FC Copenhagen
2
d
|
|
12/12
FC Copenhagen
1
Galatasaray
0
w
|
|
UEFA Avrupa Konferans Ligi turnuvasında titanların savaşı başlıyor! FCB Magpies ile FC Copenhagen, 25 Temmuz 2024 tarihinde, 19:00 saatinde karşı karşıya geliyor.
02:00 Pzt 22/07/2024
Calgary Stampeders vs BC Lions |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 22/07/2024
Avet Vasilyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
14:00 Pzt 22/07/2024
Lucas Miller vs Clay Waterman |
Tüm oranlar | |
20:00 Sal 23/07/2024
FC Differdange 03 vs FC Ordabasy |
Tüm oranlar | |
12:00 Çar 24/07/2024
Ultra Prime vs OMG |
Tüm oranlar | |
20:00 Çar 24/07/2024
FC Dinamo Batumi vs FK Decic |
Tüm oranlar | |
19:00 Per 25/07/2024
FC Milsami Orhei vs FC Astana |
Tüm oranlar | |
19:00 Per 25/07/2024
FC Iberia 1999 vs FK Partizani Tirana |
Tüm oranlar | |
19:30 Per 25/07/2024
MFK Ruzomberok vs Trabzonspor |
Tüm oranlar | |
20:00 Per 25/07/2024
Djurgardens IF vs FC Progres Niederkorn |
Tüm oranlar |