07/07
Finn Harps FC
1
Cliftonville FC
1
d
|
10/07
FK Auda
2
B36 Torshavn
0
w
|
05/07
Larne FC
2
Cliftonville FC
1
l
|
26/06
Riga FC
1
FK Auda
0
l
|
29/06
Cliftonville FC
1
Caernarfon Town FC
2
l
|
21/06
FK Auda
1
FK RFS
3
l
|
27/06
Cliftonville FC
1
The New Saints FC
5
l
|
16/06
FK Auda
4
FS METTA/Latvijas Universitate
0
w
|
04/05
Linfield FC
1
Cliftonville FC
3
w
|
02/06
FK Tukums 2000
1
FK Auda
4
w
|
27/04
Linfield FC
1
Cliftonville FC
1
d
|
19/05
FK Auda
1
FK Liepaja
1
d
|
20/04
Cliftonville FC
2
Glentoran FC
0
w
|
15/05
Valmiera FC
2
FK Auda
1
l
|
16/04
Crusaders FC
2
Cliftonville FC
1
l
|
11/05
Grobinas Sporta Centrs
2
FK Auda
2
d
|
13/04
Larne FC
8
Cliftonville FC
1
l
|
05/05
FK Auda
1
Riga FC
2
l
|
06/04
Coleraine FC
2
Cliftonville FC
2
d
|
01/05
FK RFS
2
FK Auda
1
l
|
30/03
Cliftonville FC
2
Larne FC
0
w
|
26/04
FS METTA/Latvijas Universitate
1
FK Auda
3
w
|
16/03
Loughgall FC
2
Cliftonville FC
3
w
|
21/04
FK Auda
2
FK Tukums 2000
0
w
|
24/02
Dungannon Swifts FC
3
Cliftonville FC
1
l
|
17/04
FK Auda
1
BFC Daugavpils
0
w
|
17/02
Cliftonville FC
4
Glenavon FC
2
w
|
09/04
FK Liepaja
1
FK Auda
0
l
|
10/02
Cliftonville FC
4
Coleraine FC
1
w
|
05/04
FK Auda
3
Valmiera FC
1
w
|
06/02
Glentoran FC
2
Cliftonville FC
2
d
|
31/03
Grobinas Sporta Centrs
1
FK Auda
1
d
|
03/02
Cliftonville FC
4
Loughgall FC
0
w
|
16/03
Riga FC
1
FK Auda
0
l
|
20/01
Cliftonville FC
3
Ballymena United FC
0
w
|
08/03
FK Auda
1
FK RFS
2
l
|
13/01
Newry City FC
1
Cliftonville FC
2
w
|
20/02
FK Auda
1
FC Dinamo Samarqand
2
l
|
26/12
Cliftonville FC
2
Crusaders FC
1
w
|
11/11
FK Auda
1
BFC Daugavpils
0
w
|
23/12
Cliftonville FC
2
Ballymena United FC
0
w
|
05/11
FK Auda
1
FK Tukums 2000
0
w
|
16/12
Loughgall FC
1
Cliftonville FC
4
w
|
|
UEFA Avrupa Konferans Ligi turnuvasında titanların savaşı başlıyor! Cliftonville FC ile FK Auda, 24 Temmuz 2024 tarihinde, 21:45 saatinde karşı karşıya geliyor.
02:00 Pzt 22/07/2024
Calgary Stampeders vs BC Lions |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 22/07/2024
Avet Vasilyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
14:00 Pzt 22/07/2024
Lucas Miller vs Clay Waterman |
Tüm oranlar | |
20:00 Sal 23/07/2024
FC Differdange 03 vs FC Ordabasy |
Tüm oranlar | |
12:00 Çar 24/07/2024
Ultra Prime vs OMG |
Tüm oranlar | |
20:00 Çar 24/07/2024
FC Dinamo Batumi vs FK Decic |
Tüm oranlar | |
19:00 Per 25/07/2024
FC Milsami Orhei vs FC Astana |
Tüm oranlar | |
19:00 Per 25/07/2024
FC Iberia 1999 vs FK Partizani Tirana |
Tüm oranlar | |
19:30 Per 25/07/2024
MFK Ruzomberok vs Trabzonspor |
Tüm oranlar | |
20:00 Per 25/07/2024
Djurgardens IF vs FC Progres Niederkorn |
Tüm oranlar |