29/07
Puntarenas FC
2
Deportivo Saprissa
3
w
|
28/07
AD Guanacasteca
2
CS Herediano
1
w
|
25/07
Deportivo Saprissa
3
AD Guanacasteca
1
w
|
25/07
Deportivo Saprissa
3
AD Guanacasteca
1
l
|
21/07
Sporting San Jose FC
3
Deportivo Saprissa
1
l
|
13/05
Liga Deportiva Alajuelense
5
AD Guanacasteca
0
l
|
18/07
Deportivo Saprissa
1
Liga Deportiva Alajuelense
3
l
|
09/05
AD Guanacasteca
4
AD Municipal Perez Zeledon
0
w
|
07/07
Deportivo Saprissa
5
CS Herediano
6
l
|
29/04
Deportivo Saprissa
4
AD Guanacasteca
1
l
|
27/05
Deportivo Saprissa
3
Liga Deportiva Alajuelense
0
w
|
23/04
AD Guanacasteca
1
CS Herediano
2
l
|
23/05
Liga Deportiva Alajuelense
1
Deportivo Saprissa
0
l
|
13/04
AD Municipal Liberia
1
AD Guanacasteca
0
l
|
20/05
Deportivo Saprissa
3
AD San Carlos
0
w
|
08/04
AD Guanacasteca
3
Puntarenas FC
0
w
|
13/05
Deportivo Saprissa
3
Santos de Guapiles FC
1
w
|
01/04
Sporting San Jose FC
3
AD Guanacasteca
2
l
|
29/04
Deportivo Saprissa
4
AD Guanacasteca
1
w
|
11/03
AD Guanacasteca
3
Liga Deportiva Alajuelense
0
w
|
21/04
Liga Deportiva Alajuelense
2
Deportivo Saprissa
2
d
|
29/02
AD Guanacasteca
1
CS Cartagines
0
w
|
17/04
Deportivo Saprissa
2
AD Municipal Liberia
2
d
|
22/02
AD Guanacasteca
1
AD Municipal Liberia
1
d
|
08/04
Deportivo Saprissa
2
Sporting San Jose FC
1
w
|
19/02
CS Herediano
2
AD Guanacasteca
1
l
|
04/04
Deportivo Saprissa
1
AD Municipal Perez Zeledon
0
w
|
11/02
AD San Carlos
1
AD Guanacasteca
1
d
|
01/04
Deportivo Saprissa
2
CS Herediano
0
w
|
29/01
Puntarenas FC
3
AD Guanacasteca
2
l
|
28/03
CS Cartagines
3
Deportivo Saprissa
4
w
|
25/01
AD Guanacasteca
4
Sporting San Jose FC
2
w
|
11/03
Santos de Guapiles FC
1
Deportivo Saprissa
3
w
|
21/01
AD Guanacasteca
2
Santos de Guapiles FC
2
d
|
04/03
Deportivo Saprissa
2
AD San Carlos
2
d
|
17/01
CS Cartagines
1
AD Guanacasteca
2
w
|
28/02
Philadelphia Union
3
Deportivo Saprissa
3
d
|
14/01
AD Guanacasteca
1
AD Grecia
0
w
|
Süper önemli CONCACAF Orta Amerika Kupası turnuvası, Perşembe günü, 1 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor. 05:00 saatinde başlayacak!
08:40 Çar 31/07/2024
Avet Vasilyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
09:20 Çar 31/07/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
09:20 Çar 31/07/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
09:40 Çar 31/07/2024
Harutyun Harutyunyan vs Varuzhan Baghdasaryan |
Tüm oranlar | |
10:00 Çar 31/07/2024
Avet Vasilyan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
10:40 Çar 31/07/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
11:00 Çar 31/07/2024
T1 Esports vs Dplus |
Tüm oranlar | |
12:00 Çar 31/07/2024
Gevorg Abrahamyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
21:30 Çar 31/07/2024
FC Spartak Trnava vs FK Sarajevo |
Tüm oranlar | |
21:45 Çar 31/07/2024
FK Mornar vs FK Radnicki 1923 |
Tüm oranlar |