28/07
Puntarenas FC
2
Deportivo Saprissa
3
w
|
28/07
AD Guanacasteca
2
CS Herediano
1
w
|
25/07
Deportivo Saprissa
3
AD Guanacasteca
1
w
|
25/07
Deportivo Saprissa
3
AD Guanacasteca
1
l
|
21/07
Sporting San Jose FC
3
Deportivo Saprissa
1
l
|
12/05
Liga Deportiva Alajuelense
5
AD Guanacasteca
0
l
|
18/07
Deportivo Saprissa
1
Liga Deportiva Alajuelense
3
l
|
08/05
AD Guanacasteca
4
AD Municipal Perez Zeledon
0
w
|
07/07
Deportivo Saprissa
5
CS Herediano
6
l
|
29/04
Deportivo Saprissa
4
AD Guanacasteca
1
l
|
27/05
Deportivo Saprissa
3
Liga Deportiva Alajuelense
0
w
|
23/04
AD Guanacasteca
1
CS Herediano
2
l
|
23/05
Liga Deportiva Alajuelense
1
Deportivo Saprissa
0
l
|
13/04
AD Municipal Liberia
1
AD Guanacasteca
0
l
|
20/05
Deportivo Saprissa
3
AD San Carlos
0
w
|
07/04
AD Guanacasteca
3
Puntarenas FC
0
w
|
12/05
Deportivo Saprissa
3
Santos de Guapiles FC
1
w
|
01/04
Sporting San Jose FC
3
AD Guanacasteca
2
l
|
29/04
Deportivo Saprissa
4
AD Guanacasteca
1
w
|
10/03
AD Guanacasteca
3
Liga Deportiva Alajuelense
0
w
|
21/04
Liga Deportiva Alajuelense
2
Deportivo Saprissa
2
d
|
28/02
AD Guanacasteca
1
CS Cartagines
0
w
|
17/04
Deportivo Saprissa
2
AD Municipal Liberia
2
d
|
21/02
AD Guanacasteca
1
AD Municipal Liberia
1
d
|
08/04
Deportivo Saprissa
2
Sporting San Jose FC
1
w
|
19/02
CS Herediano
2
AD Guanacasteca
1
l
|
04/04
Deportivo Saprissa
1
AD Municipal Perez Zeledon
0
w
|
11/02
AD San Carlos
1
AD Guanacasteca
1
d
|
01/04
Deportivo Saprissa
2
CS Herediano
0
w
|
28/01
Puntarenas FC
3
AD Guanacasteca
2
l
|
28/03
CS Cartagines
3
Deportivo Saprissa
4
w
|
24/01
AD Guanacasteca
4
Sporting San Jose FC
2
w
|
10/03
Santos de Guapiles FC
1
Deportivo Saprissa
3
w
|
20/01
AD Guanacasteca
2
Santos de Guapiles FC
2
d
|
03/03
Deportivo Saprissa
2
AD San Carlos
2
d
|
17/01
CS Cartagines
1
AD Guanacasteca
2
w
|
28/02
Philadelphia Union
3
Deportivo Saprissa
3
d
|
13/01
AD Guanacasteca
1
AD Grecia
0
w
|
Ten ważny mecz Puchar Ameryki Środkowej CONCACAF odbędzie się czwartek, 1 sierpnia 2024, a jego początek zaplanowano na 04:00.
07:40 śr. 31/07/2024
Avet Vasilyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Wszystkie kursy | |
08:20 śr. 31/07/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Wszystkie kursy | |
08:20 śr. 31/07/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Narek Stepanyan |
Wszystkie kursy | |
08:40 śr. 31/07/2024
Harutyun Harutyunyan vs Varuzhan Baghdasaryan |
Wszystkie kursy | |
09:00 śr. 31/07/2024
Avet Vasilyan vs Narek Stepanyan |
Wszystkie kursy | |
09:40 śr. 31/07/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Wszystkie kursy | |
10:00 śr. 31/07/2024
T1 Esports vs Dplus |
Wszystkie kursy | |
11:00 śr. 31/07/2024
Gevorg Abrahamyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Wszystkie kursy | |
17:00 śr. 31/07/2024
FK Auda Riga vs Cliftonville FC |
Wszystkie kursy | |
18:35 śr. 31/07/2024
New York Yankees vs Philadelphia Phillies |
Wszystkie kursy |