01/09
Deportes Recoleta
2
CD Antofagasta
2
d
|
31/08
Deportes Santa Cruz
1
Deportes La Serena
1
d
|
18/08
Union San Felipe
1
CD Antofagasta
1
d
|
25/08
CD Universidad de Concepcion
4
Deportes Santa Cruz
1
l
|
11/08
CD Antofagasta
1
San Luis de Quillota
1
d
|
17/08
Deportes Santa Cruz
3
Club Deportivo Magallanes
1
w
|
06/08
CD San Marcos de Arica
1
CD Antofagasta
1
d
|
10/08
Deportes Santa Cruz
1
CD San Marcos de Arica
0
w
|
28/07
CD Universidad de Concepcion
2
CD Antofagasta
2
d
|
03/08
Union San Felipe
1
Deportes Santa Cruz
1
d
|
21/07
CD Antofagasta
1
Rangers de Talca
1
d
|
31/07
Deportes Recoleta
1
Deportes Santa Cruz
0
l
|
14/07
Deportes La Serena
2
CD Antofagasta
1
l
|
27/07
Deportes Santa Cruz
1
Curico Unido
0
w
|
29/06
Deportes Iquique
3
CD Antofagasta
1
l
|
21/07
Deportes Santa Cruz
1
Santiago Wanderers
2
l
|
23/06
CD Antofagasta
2
Deportes Iquique
1
w
|
16/07
Athletic Club Barnechea
4
Deportes Santa Cruz
2
l
|
02/06
CD Antofagasta
1
Curico Unido
1
d
|
14/07
CSD Colo-Colo
1
Deportes Santa Cruz
0
l
|
26/05
Santiago Wanderers
1
CD Antofagasta
2
w
|
08/07
Deportes Santa Cruz
1
CSD Colo-Colo
1
d
|
19/05
CD Antofagasta
2
Club Deportivo Magallanes
1
w
|
23/06
Deportes Santa Cruz
1
Audax Italiano
1
d
|
05/05
CD Antofagasta
1
CD Limache
2
l
|
16/06
Club de Deportes Rengo
2
Deportes Santa Cruz
3
w
|
27/04
Deportes Santa Cruz
2
CD Antofagasta
1
l
|
01/06
Santiago Morning
2
Deportes Santa Cruz
1
l
|
21/04
CD Antofagasta
3
Deportes Recoleta
0
w
|
27/05
Deportes Santa Cruz
1
CD Limache
1
d
|
07/04
CD Antofagasta
4
Union San Felipe
1
w
|
19/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Santa Cruz
2
w
|
01/04
San Luis de Quillota
2
CD Antofagasta
2
d
|
14/05
Deportes Santa Cruz
2
Rangers de Talca
4
l
|
24/03
CD Antofagasta
2
CD San Marcos de Arica
1
w
|
04/05
Deportes Temuco
1
Deportes Santa Cruz
1
d
|
17/03
Deportes Temuco
1
CD Antofagasta
0
l
|
27/04
Deportes Santa Cruz
2
CD Antofagasta
1
w
|
10/03
CD Antofagasta
3
CD Universidad de Concepcion
0
w
|
23/04
Deportes La Serena
2
Deportes Santa Cruz
1
l
|
04/03
Rangers de Talca
4
CD Antofagasta
0
l
|
14/04
Deportes Santa Cruz
3
CD Universidad de Concepcion
0
w
|
27/11
Deportes Iquique
3
CD Antofagasta
0
l
|
07/04
Club Deportivo Magallanes
4
Deportes Santa Cruz
1
l
|
20/11
CD Antofagasta
2
Deportes Iquique
2
d
|
01/04
CD San Marcos de Arica
3
Deportes Santa Cruz
4
w
|
15/11
CD Antofagasta
7
San Luis de Quillota
6
w
|
18/03
Deportes Santa Cruz
1
Deportes Recoleta
2
l
|
09/03
Curico Unido
1
Deportes Santa Cruz
2
w
|
|
05/03
Santiago Wanderers
1
Deportes Santa Cruz
2
w
|
|
25/02
Deportes Santa Cruz
1
Athletic Club Barnechea
1
d
|
|
Eğlence, Primera B turnuvasındaki önemli bir beraberlikte 8 Eylül 2024 tarihinde, 18:30 saatinde başlıyor.
22Bet, CD Antofagasta'i favori olarak belirliyor. Maç 1.77 ile ve beraberlik 3.5 ile kazanılabilir, 22Bet ve Deportes Santa Cruz ve 4 ile Bons. Tüm kazananlar piyasasının favorisine bahis yapın — bu 1-0 skoru ile 22Bet'de 6.5 oranıyla yapılabilir. Her iki takımın da ilginç bir bahis olasılığına sahip olmasını istiyorsanız (doğru skor piyasası buna karşı olsa bile), bu maçta 22Bet ile 1.83 oranını yakalayabilirsiniz.
16:00 Cmt 7/09/2024
Faroe Islands vs North Macedonia |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 7/09/2024
Team Spirit vs Nouns |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 7/09/2024
Wrexham AFC vs Shrewsbury Town |
Tüm oranlar | |
17:30 Cmt 7/09/2024
Heroic vs Ninjas in Pyjamas |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Emmanuel Buttigieg vs Kane Morgan |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Lillie Winch vs Katherine Quintana |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Constantin Ursu vs Octavian Gratii |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Ermal Hadribeaj vs Younes Zarraa |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Constantin Ursu vs Oktavian Gratii |
Tüm oranlar | |
19:00 Cmt 7/09/2024
Finley James vs Dale Arrowsmith |
Tüm oranlar |