03/08
IF Ready
2
Skjetten Fotball
1
l
|
03/08
Funnefoss/Vormsund IL
3
Hodd 2
0
w
|
27/07
Skjetten Fotball
1
Spjelkavik IL
1
d
|
27/07
Funnefoss/Vormsund IL
2
IF Ready
4
l
|
20/06
Skjetten Fotball
2
Lokomotiv Oslo FK
0
w
|
20/07
Spjelkavik IL
2
Funnefoss/Vormsund IL
1
l
|
15/06
Hodd 2
1
Skjetten Fotball
4
w
|
15/06
Lokomotiv Oslo FK
2
Funnefoss/Vormsund IL
0
l
|
08/06
Funnefoss/Vormsund IL
1
Skjetten Fotball
2
w
|
08/06
Funnefoss/Vormsund IL
1
Skjetten Fotball
2
l
|
26/05
Treff FC
1
Skjetten Fotball
0
l
|
02/06
Hodd 2
2
Funnefoss/Vormsund IL
0
l
|
20/05
Skjetten Fotball
5
IF Ready
1
w
|
25/05
Aalesunds FK 2
3
Funnefoss/Vormsund IL
3
d
|
11/05
Gjellerasen IF
2
Skjetten Fotball
2
d
|
11/05
IF Ready
5
Funnefoss/Vormsund IL
0
l
|
04/05
Skjetten Fotball
1
Lorenskog IF
3
l
|
28/04
Treff FC
6
Funnefoss/Vormsund IL
0
l
|
27/04
Spjelkavik IL
1
Skjetten Fotball
1
d
|
22/04
Funnefoss/Vormsund IL
2
Kristiansund BK II
2
d
|
20/04
Skjetten Fotball
2
Skedsmo FK
0
w
|
07/04
Funnefoss/Vormsund IL
1
Molde FK 2
4
l
|
08/04
Skjetten Fotball
2
Kristiansund BK II
1
w
|
29/10
Funnefoss/Vormsund IL
1
Molde FK 2
0
w
|
03/02
Strommen IF
3
Skjetten Fotball
0
l
|
22/10
Elverum
5
Funnefoss/Vormsund IL
1
l
|
29/10
Skjetten Fotball
1
Fana IL
3
l
|
14/10
Funnefoss/Vormsund IL
6
Raufoss IL 2
0
w
|
08/10
Grorud IL 2
3
Skjetten Fotball
1
l
|
07/10
Sogndal 2
2
Funnefoss/Vormsund IL
2
d
|
30/09
Skjetten Fotball
1
IL Sandviken (W)
0
w
|
01/10
Funnefoss/Vormsund IL
3
Volda TI
0
w
|
24/09
Os TF
3
Skjetten Fotball
0
l
|
23/09
Eidsvold TF
8
Funnefoss/Vormsund IL
1
l
|
16/09
Skjetten Fotball
2
Gjellerasen IF
0
w
|
16/09
Funnefoss/Vormsund IL
2
Hodd 2
1
w
|
09/09
Lokomotiv Oslo FK
1
Skjetten Fotball
2
w
|
09/09
Brumunddal Fotball
1
Funnefoss/Vormsund IL
1
d
|
04/09
Skjetten Fotball
3
Stabaek 2
2
w
|
02/09
Funnefoss/Vormsund IL
3
Forde IL
1
w
|
28/08
Skjetten Fotball
3
Lillestrom SK 2
1
w
|
26/08
Honefoss BK
5
Funnefoss/Vormsund IL
0
l
|
20/08
Skedsmo FK
1
Skjetten Fotball
1
d
|
19/08
Floro SK
2
Funnefoss/Vormsund IL
1
l
|
12/08
Skjetten Fotball
2
IL Gneist
0
w
|
13/08
Funnefoss/Vormsund IL
2
Spjelkavik IL
2
d
|
16/07
Lysekloster IL
5
Skjetten Fotball
1
l
|
17/07
HamKam 2
2
Funnefoss/Vormsund IL
2
d
|
08/07
Funnefoss/Vormsund IL
2
Elverum
4
l
|
|
Ten ważny mecz Dywizja 3 odbędzie się sobota, 10 sierpnia 2024, a jego początek zaplanowano na 15:00.
Skjetten Fotball jest faworytem do wygrania meczu z 1RED po kursie 1.13, podczas gdy remis jest wyceniany po 7.2 przez 1RED i Funnefoss/Vormsund IL po 14 z 1RED. Stawianie przeciwko faworytowi rynku zwycięzców w tym meczu z prawidłowym wynikiem 0-0 jest najlepiej wyceniane 0 z 1RED. Opierając się na naszym rynku prawidłowych wyników, jest mało prawdopodobne, że obie drużyny strzelą gola w meczu. Aby tak się stało, 1.71 z 1RED.
16:37 sob. 10/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Wszystkie kursy | |
17:07 sob. 10/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
19:05 sob. 10/08/2024
Texas Rangers vs New York Yankees |
Wszystkie kursy | |
21:07 sob. 10/08/2024
Oakland Athletics vs Toronto Blue Jays |
Wszystkie kursy | |
22:05 sob. 10/08/2024
Detroit Tigers vs San Francisco Giants |
Wszystkie kursy | |
22:05 sob. 10/08/2024
New York Yankees vs Texas Rangers |
Wszystkie kursy | |
22:10 sob. 10/08/2024
Houston Astros vs Boston Red Sox |
Wszystkie kursy | |
22:10 sob. 10/08/2024
San Diego Padres vs Miami Marlins |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Vito Mielnicki Jr vs Laszlo Toth |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Figo Ramirez Gonzalez vs Jose Silva Gonzalez |
Wszystkie kursy |