10/08
FC Krasnodar
1
PFC CSKA Moscow
0
l
|
30/07
FC Lokomotiv Moscow
1
FC Rostov
0
w
|
04/08
PFC CSKA Moscow
5
FC Orenburg
1
w
|
27/07
FC Dynamo Moscow
3
FC Lokomotiv Moscow
1
l
|
31/07
FC Krasnodar
1
PFC CSKA Moscow
0
l
|
20/07
FC Lokomotiv Moscow
3
FC Akron Tolyatti
2
w
|
13/07
PFC CSKA Moscow
2
FC Akhmat Grozny
2
d
|
13/07
FC Lokomotiv Moscow
3
FC Rubin Kazan
4
l
|
07/07
PFC CSKA Moscow
3
FK Partizan
0
w
|
10/07
FC Lokomotiv Moscow
1
FK Partizan
1
d
|
04/07
PFC CSKA Moscow
4
OFK Beograd
0
w
|
06/07
FC Lokomotiv Moscow
4
FC Baltika Kaliningrad
1
w
|
29/06
PFC CSKA Moscow
2
FC Shinnik Yaroslavl
1
w
|
26/06
FC Lokomotiv Moscow
2
FC Arsenal Tula
1
w
|
25/05
PFC CSKA Moscow
2
FC Ural Yekaterinburg
0
w
|
25/05
FC Baltika Kaliningrad
1
FC Lokomotiv Moscow
3
w
|
20/05
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
2
PFC CSKA Moscow
6
w
|
18/05
FC Lokomotiv Moscow
2
FC Fakel Voronezh
0
w
|
15/05
FC Zenit Saint Petersburg
5
PFC CSKA Moscow
4
l
|
06/05
FC Lokomotiv Moscow
1
FC Rostov
0
w
|
06/05
PFC CSKA Moscow
2
FC Rubin Kazan
2
d
|
28/04
FC Spartak Moscow
3
FC Lokomotiv Moscow
2
l
|
02/05
PFC CSKA Moscow
1
FC Zenit Saint Petersburg
1
d
|
24/04
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
2
FC Lokomotiv Moscow
3
w
|
28/04
FC Baltika Kaliningrad
3
PFC CSKA Moscow
1
l
|
20/04
FC Rubin Kazan
1
FC Lokomotiv Moscow
1
d
|
20/04
PFC CSKA Moscow
1
FC Akhmat Grozny
2
l
|
13/04
FC Lokomotiv Moscow
3
PFC CSKA Moscow
3
d
|
16/04
PFC CSKA Moscow
2
FC Baltika Kaliningrad
0
w
|
03/04
FC Ural Yekaterinburg
1
FC Lokomotiv Moscow
0
l
|
13/04
FC Lokomotiv Moscow
3
PFC CSKA Moscow
3
d
|
31/03
FC Lokomotiv Moscow
1
FC Krasnodar
1
d
|
07/04
PFC CSKA Moscow
4
FC Fakel Voronezh
1
w
|
14/03
FC Lokomotiv Moscow
7
FC Baltika Kaliningrad
8
l
|
22/03
PFC CSKA Moscow
2
FC Bunyodkor
1
w
|
03/03
FC Dynamo Moscow
2
FC Lokomotiv Moscow
1
l
|
12/03
PFC CSKA Moscow
2
FC Rostov
0
w
|
24/02
FC Lokomotiv Moscow
3
FC Rostov
1
w
|
02/03
PFC CSKA Moscow
1
FC Orenburg
1
d
|
16/02
FC Lokomotiv Moscow
2
Altyn Asyr FK
0
w
|
24/02
PFC CSKA Moscow
1
FC Dynamo Moscow
2
l
|
08/02
FC Lokomotiv Moscow
2
FC Banants
1
w
|
20/02
PFC CSKA Moscow
3
FC Khimki
0
w
|
|
Mecz zostanie rozegrany w 18 sierpnia 2024 z 16:30 czasem rozpoczęcia w Premier League.
Dzięki usługom transmisji na żywo zawsze możesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz żadnej akcji z tej gry dostępnej u następujących bukmacherów po zarejestrowaniu u nich konta:
Akcja rozpocznie się od PFC CSKA Moscow po 1.83, aby wygrać mecz z PlayAmoPartners, podczas gdy remis można obstawiać po 4.05 z WINWINBET i FC Lokomotiv Moscow, szukając zwycięstwa na wyjeździe po 4.56 z WINWINBET. Nasz najlepszy prawidłowy wynik jest przeciwko faworytowi meczu, ale 1-1 można obstawić po 7.5 z 22Bet i jest to najlepszy sposób na uzyskanie najwyższej wartości w tym meczu. Gdy rozpoczyna się akcja między PFC CSKA Moscow i FC Lokomotiv Moscow, możesz wesprzeć obie drużyny, aby znalazły się z tyłu siatki po 1.71 dzięki najlepszym kursom na zakłady piłkarskie 22Bet. Jednym z najlepszych rynków na wczesną wygraną jest obstawienie gola w pierwszej połowie. Aby tak było w przypadku rywalizacji pomiędzy PFC CSKA Moscow i FC Lokomotiv Moscow, możesz uzyskać 1.33 z 1RED i cieszyć się zyskowną połową.
20:47 sob. 10/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
21:07 sob. 10/08/2024
Oakland Athletics vs Toronto Blue Jays |
Wszystkie kursy | |
21:17 sob. 10/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Wszystkie kursy | |
22:05 sob. 10/08/2024
Detroit Tigers vs San Francisco Giants |
Wszystkie kursy | |
22:10 sob. 10/08/2024
Houston Astros vs Boston Red Sox |
Wszystkie kursy | |
22:10 sob. 10/08/2024
San Diego Padres vs Miami Marlins |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Joel Iriarte vs Miguel Ortiz |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Isaias Esteven Navarro vs Israel Camacho |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Albert Gonzalez vs Damian Alcala |
Wszystkie kursy | |
23:00 sob. 10/08/2024
Vito Mielnicki Jr vs Laszlo Toth |
Wszystkie kursy |