28/07
Banfield
1
Talleres
1
d
|
26/07
Atletico Tucuman
1
Instituto Atletico Central Cordoba
0
l
|
24/07
Talleres
1
Defensa y Justicia
1
d
|
19/07
Instituto Atletico Central Cordoba
3
Club Atletico Independiente
1
w
|
22/07
CA Velez Sarsfield
3
Talleres
0
l
|
03/06
Instituto Atletico Central Cordoba
2
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
w
|
05/07
FC Zenit Saint Petersburg
1
Talleres
0
l
|
26/05
Huracán
1
Instituto Atletico Central Cordoba
0
l
|
15/06
Talleres
2
Platense FC
1
w
|
19/05
Instituto Atletico Central Cordoba
1
Union de Santa Fe
1
d
|
07/06
Talleres
1
Colon de Santa Fe
0
w
|
11/05
Club Atletico Sarmiento
1
Instituto Atletico Central Cordoba
2
w
|
02/06
Central Córdoba
2
Talleres
4
w
|
16/04
Instituto Atletico Central Cordoba
1
Club Atletico River Plate
3
l
|
30/05
Sao Paulo FC SP
2
Talleres
0
l
|
07/04
Barracas Central
3
Instituto Atletico Central Cordoba
2
l
|
19/05
Talleres
2
Atletico Tucuman
0
w
|
04/04
Instituto Atletico Central Cordoba
1
Talleres de Remedios de Escalada
2
l
|
15/05
Talleres
1
CD Cobresal
0
w
|
29/03
Instituto Atletico Central Cordoba
1
Argentinos Juniors
2
l
|
11/05
Club Atletico Independiente
1
Talleres
3
w
|
17/03
CA Velez Sarsfield
1
Instituto Atletico Central Cordoba
0
l
|
09/05
Talleres
3
Barcelona SC
1
w
|
10/03
Rosario Central
1
Instituto Atletico Central Cordoba
0
l
|
16/04
Club Atletico Independiente
2
Talleres
2
d
|
05/03
Instituto Atletico Central Cordoba
2
Huracán
0
w
|
11/04
Barcelona SC
2
Talleres
2
d
|
29/02
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
1
Instituto Atletico Central Cordoba
3
w
|
07/04
Talleres
1
Independiente Rivadavia
1
d
|
12/02
Instituto Atletico Central Cordoba
2
Talleres
2
d
|
05/04
Talleres
2
Sao Paulo FC SP
1
w
|
30/01
Instituto Atletico Central Cordoba
3
Atletico Tucuman
0
w
|
31/03
Talleres
1
CA Velez Sarsfield
0
w
|
04/11
Argentinos Juniors
1
Instituto Atletico Central Cordoba
2
w
|
14/03
Talleres
3
Club Agropecuario Argentino
0
w
|
21/10
Huracán
1
Instituto Atletico Central Cordoba
3
w
|
10/03
Talleres
4
Atletico Tucuman
1
w
|
|
03/03
Talleres
2
Club Atletico River Plate
2
d
|
|
24/02
Club Atletico Belgrano
2
Talleres
2
d
|
|
19/02
Barracas Central
2
Talleres
1
l
|
|
16/02
Talleres
2
Argentinos Juniors
1
w
|
|
Początek meczu o 01:15 w 4 sierpnia 2024 w kluczowym meczu w Dywizja Primera.
09:20 wt. 30/07/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Gevorg Abrahamyan |
Wszystkie kursy | |
10:00 wt. 30/07/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
11:20 wt. 30/07/2024
Harutyun Harutyunyan vs Varuzhan Baghdasaryan |
Wszystkie kursy | |
11:20 wt. 30/07/2024
Gevorg Abrahamyan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
17:00 wt. 30/07/2024
Drita FC vs Breidablik UBK |
Wszystkie kursy | |
18:00 wt. 30/07/2024
FC Pyunik Yerevan vs FC Struga |
Wszystkie kursy | |
18:00 wt. 30/07/2024
FC Flora Tallinn vs AC Virtus |
Wszystkie kursy | |
20:00 wt. 30/07/2024
Hamrun Spartans FC vs FC Ballkani |
Wszystkie kursy | |
21:00 wt. 30/07/2024
FK Decic vs FC Dinamo Batumi |
Wszystkie kursy | |
00:00 śr. 31/07/2024
Davit Mirzoyan vs Jon Mirzoyan |
Wszystkie kursy |