06/08
Fram Reykjavik
2
Stjarnan FC
1
w
|
08/08
Afturelding Mosfellsbaer
1
Leiknir Reykjavik
1
d
|
28/07
Fram Reykjavik
4
Valur Reykjavik
1
w
|
25/07
Afturelding Mosfellsbaer
1
Keflavik IF
3
l
|
11/07
Fram Reykjavik
1
KR Reykjavik
0
w
|
18/07
Grotta Seltjarnarnes
1
Afturelding Mosfellsbaer
4
w
|
30/06
Vikingur Reykjavik FC
2
Fram Reykjavik
1
l
|
04/07
IR Reykjavik
3
Afturelding Mosfellsbaer
0
l
|
27/06
IF Vestri
1
Fram Reykjavik
3
w
|
30/06
Ungmennafelag Njardvikur
2
Afturelding Mosfellsbaer
5
w
|
23/06
KA Akureyri
3
Fram Reykjavik
2
l
|
13/06
Trottur Reykjavik
1
Afturelding Mosfellsbaer
2
w
|
18/06
Fram Reykjavik
1
HK Kopavogs
2
l
|
08/06
Afturelding Mosfellsbaer
4
Dalvik/Reynir
3
w
|
13/06
KA Akureyri
3
Fram Reykjavik
0
l
|
25/05
Afturelding Mosfellsbaer
1
UMF Grindavik
1
d
|
31/05
FH Hafnarfjardar
3
Fram Reykjavik
3
d
|
21/05
Keflavik IF
3
Afturelding Mosfellsbaer
0
l
|
26/05
Fram Reykjavik
1
Breidablik UBK
4
l
|
17/05
Afturelding Mosfellsbaer
1
Valur Reykjavik
3
l
|
21/05
Fram Reykjavik
1
Ithrottabandalag Akraness
1
d
|
09/05
Thor Akureyri
4
Afturelding Mosfellsbaer
2
l
|
17/05
Fram Reykjavik
3
IH Hafnarfjordur
0
w
|
03/05
Afturelding Mosfellsbaer
1
Grotta Seltjarnarnes
1
d
|
10/05
Stjarnan FC
1
Fram Reykjavik
1
d
|
25/04
Afturelding Mosfellsbaer
4
Dalvik/Reynir
1
w
|
05/05
Fram Reykjavik
2
Fylkir FC
1
w
|
13/04
Leiknir Reykjavik
1
Afturelding Mosfellsbaer
4
w
|
29/04
Valur Reykjavik
1
Fram Reykjavik
1
d
|
09/03
Afturelding Mosfellsbaer
7
Dalvik/Reynir
0
w
|
07/04
Fram Reykjavik
2
IF Vestri
0
w
|
23/02
Afturelding Mosfellsbaer
3
Leiknir Reykjavik
3
d
|
09/03
Trottur Reykjavik
1
Fram Reykjavik
1
d
|
16/02
Vikingur Reykjavik FC
4
Afturelding Mosfellsbaer
1
l
|
02/03
Fram Reykjavik
2
Iprottabandalag Vestmannaeyja
2
d
|
08/02
Ithrottabandalag Akraness
5
Afturelding Mosfellsbaer
2
l
|
24/02
Valur Reykjavik
2
Fram Reykjavik
1
l
|
13/01
KA Akureyri
2
Afturelding Mosfellsbaer
3
w
|
16/02
Fram Reykjavik
1
IR Reykjavik
2
l
|
24/09
Afturelding Mosfellsbaer
3
Leiknir Reykjavik
0
w
|
09/02
Fram Reykjavik
3
Fylkir FC
2
w
|
20/09
Leiknir Reykjavik
1
Afturelding Mosfellsbaer
2
w
|
31/01
Fram Reykjavik
3
Valur Reykjavik
2
w
|
16/09
Trottur Reykjavik
2
Afturelding Mosfellsbaer
1
l
|
20/01
Trottur Reykjavik
1
Fram Reykjavik
3
w
|
09/09
Afturelding Mosfellsbaer
5
Aegir Thorlakshofn
0
w
|
12/01
KR Reykjavik
4
Fram Reykjavik
2
l
|
31/08
Ungmennafelagio Fjolnir
4
Afturelding Mosfellsbaer
2
l
|
07/10
Fylkir FC
5
Fram Reykjavik
1
l
|
|
Początek meczu o 21:15 w 9 sierpnia 2024 w kluczowym meczu w 1. Piękne Kobiety.
Akcja rozpocznie się od Fram Reykjavik po 1.73, aby wygrać mecz z ZPartners, podczas gdy remis można obstawiać po 4.1 z ZPartners i Afturelding Mosfellsbaer, szukając zwycięstwa na wyjeździe po 3.35 z ZPartners.
02:36 pt. 9/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Wszystkie kursy | |
03:06 pt. 9/08/2024
FC Barcelona [AI] vs Olimpia Milano [AI] |
Wszystkie kursy | |
03:20 pt. 9/08/2024
Andranik Sahakyan vs Jon Mirzoyan |
Wszystkie kursy | |
03:40 pt. 9/08/2024
Detroit Tigers vs Seattle Mariners |
Wszystkie kursy | |
04:00 pt. 9/08/2024
Ararat Petrosyan vs Andranik Sahakyan |
Wszystkie kursy | |
04:40 pt. 9/08/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Wszystkie kursy | |
05:20 pt. 9/08/2024
Jon Mirzoyan vs Andranik Sahakyan |
Wszystkie kursy | |
06:00 pt. 9/08/2024
Andranik Sahakyan vs Ararat Petrosyan |
Wszystkie kursy | |
08:40 pt. 9/08/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Avet Vasilyan |
Wszystkie kursy | |
09:20 pt. 9/08/2024
Narek Dekermenjyan vs Narek Stepanyan |
Wszystkie kursy |