14/05
Blumenthaler SV
1
SV Werder Bremen III
3
w
|
16/08
FC Union 60
2
Habenhauser FV
2
d
|
07/05
SV Werder Bremen III
4
TuS Schwachhausen
4
d
|
11/05
SG Aumund-Vegesack
3
FC Union 60
2
l
|
03/05
SV Werder Bremen III
1
SG Aumund-Vegesack
4
l
|
05/05
FC Union 60
5
KSV Vatan Sport Bremen 1978
2
w
|
23/04
SV Werder Bremen III
3
KSV Vatan Sport Bremen 1978
1
w
|
27/04
Brinkumer SV
1
FC Union 60
3
w
|
15/04
OSC Bremerhaven
3
SV Werder Bremen III
0
l
|
19/04
FC Union 60
4
BTS Neustadt
0
w
|
02/04
TS Woltmershausen
7
SV Werder Bremen III
2
l
|
14/04
SV Hemelingen
1
FC Union 60
2
w
|
25/03
SV Werder Bremen III
1
ESC Geestemunde
2
l
|
07/04
FC Union 60
2
Blumenthaler SV
1
w
|
04/03
BTS Neustadt
2
SV Werder Bremen III
1
l
|
24/03
Leher Turnerschaft
2
FC Union 60
2
d
|
26/02
SV Werder Bremen III
1
FC Union 60
4
l
|
23/02
SV Werder Bremen II
7
FC Union 60
0
l
|
19/02
Leher Turnerschaft
7
SV Werder Bremen III
1
l
|
10/02
TS Woltmershausen
2
FC Union 60
3
w
|
11/02
SV Werder Bremen III
1
Brinkumer SV
1
d
|
03/02
OSC Bremerhaven
2
FC Union 60
0
l
|
11/12
SV Werder Bremen III
2
SV Hemelingen
6
l
|
26/11
FC Union 60
2
SG Aumund-Vegesack
7
l
|
04/12
TuS Schwachhausen
2
SV Werder Bremen III
0
l
|
18/11
KSV Vatan Sport Bremen 1978
1
FC Union 60
4
w
|
26/11
SV Werder Bremen III
2
Blumenthaler SV
4
l
|
12/11
FC Union 60
4
Brinkumer SV
0
w
|
12/11
KSV Vatan Sport Bremen 1978
5
SV Werder Bremen III
0
l
|
04/11
BTS Neustadt
3
FC Union 60
2
l
|
06/11
SV Werder Bremen III
1
OSC Bremerhaven
3
l
|
29/10
FC Union 60
1
ESC Geestemunde
1
d
|
30/10
SV Werder Bremen III
2
TS Woltmershausen
5
l
|
22/10
FC Union 60
1
SV Hemelingen
5
l
|
16/10
ESC Geestemunde
5
SV Werder Bremen III
0
l
|
14/10
Blumenthaler SV
4
FC Union 60
1
l
|
01/10
SG Aumund-Vegesack
2
SV Werder Bremen III
4
w
|
08/10
FC Union 60
4
Leher Turnerschaft
0
w
|
24/09
SV Werder Bremen III
1
BTS Neustadt
2
l
|
30/09
SC Vahr-Blockdiek
1
FC Union 60
1
d
|
18/09
FC Union 60
3
SV Werder Bremen III
1
l
|
10/09
FC Union 60
1
SV Werder Bremen II
7
l
|
The game will be played on 24 agosto 2024 with a 13:00 kick off time in the Oberliga Bremen.
18:00 sáb 24/08/2024
Georgia Tech Yellow Jackets vs Florida State Seminoles |
Todas quotas | |
18:30 sáb 24/08/2024
Salford Red Devils vs Huddersfield Giants |
Todas quotas | |
20:00 sáb 24/08/2024
Aaron Silva vs Marco Antonio Periban |
Todas quotas | |
20:00 sáb 24/08/2024
Luis Rodriguez Ocana vs Cesar Vaca Espinoza |
Todas quotas | |
20:00 sáb 24/08/2024
Roman Fress vs Yasin Basar |
Todas quotas | |
22:00 sáb 24/08/2024
New Mexico Lobos vs Montana State Bobcats football |
Todas quotas | |
23:00 sáb 24/08/2024
Cecilia Nino Rodriguez vs Arlenn Sanchez Aguirre |
Todas quotas | |
23:00 sáb 24/08/2024
John Easter vs Gilberto Flores |
Todas quotas | |
23:00 sáb 24/08/2024
Curmel Moton vs Victor Vazquez |
Todas quotas | |
01:00 dom 25/08/2024
Dennis Buzukja vs Francis Marshall |
Todas quotas |