20/07
Vitoria Guimaraes
2
Rayo Vallecano
0
w
|
18/07
SP Tre Penne
1
Floriana FC
1
d
|
13/07
Vitoria Guimaraes
2
Middlesbrough
0
w
|
11/07
Floriana FC
3
SP Tre Penne
1
w
|
18/05
FC Arouca
1
Vitoria Guimaraes
3
w
|
12/05
Floriana FC
2
Sliema Wanderers FC
4
l
|
11/05
Vitoria Guimaraes
2
SC Braga
3
l
|
07/05
Floriana FC
7
Gzira United FC
6
w
|
04/05
Rio Ave
2
Vitoria Guimaraes
1
l
|
03/05
Gzira United FC
3
Floriana FC
1
l
|
27/04
Vitoria Guimaraes
1
Boavista Porto
0
w
|
20/04
Marsaxlokk FC
1
Floriana FC
0
l
|
21/04
Sporting Clube de Portugal
3
Vitoria Guimaraes
0
l
|
13/04
Floriana FC
4
Mosta FC
0
w
|
17/04
FC Porto
3
Vitoria Guimaraes
1
l
|
22/03
Naxxar Lions FC
3
Floriana FC
9
w
|
13/04
Vitoria Guimaraes
1
SC Farense
1
d
|
16/03
Floriana FC
2
Sliema Wanderers FC
0
w
|
07/04
FC Porto
1
Vitoria Guimaraes
2
w
|
03/03
Floriana FC
5
Gudja United
1
w
|
30/03
Vitoria Guimaraes
1
Moreirense
0
w
|
18/02
Floriana FC
2
Balzan FC
2
d
|
17/03
Chaves
1
Vitoria Guimaraes
2
w
|
06/02
Floriana FC
7
Zebbug Rangers FC
1
w
|
09/03
Vitoria Guimaraes
1
Famalicao
0
w
|
03/02
Birkirkara FC
1
Floriana FC
2
w
|
02/03
GD Estoril Praia
1
Vitoria Guimaraes
3
w
|
27/01
Floriana FC
2
Santa Lucia FC
0
w
|
17/02
Portimonense
1
Vitoria Guimaraes
1
d
|
13/01
Floriana FC
2
Naxxar Lions FC
0
w
|
11/02
Vitoria Guimaraes
2
SL Benfica
2
d
|
06/01
Hamrun Spartans FC
1
Floriana FC
0
l
|
08/02
Vitoria Guimaraes
3
Gil Vicente
1
w
|
17/12
Floriana FC
3
Marsaxlokk FC
2
w
|
28/01
Gil Vicente
1
Vitoria Guimaraes
0
l
|
03/12
Floriana FC
1
Valletta FC
0
w
|
15/01
Vitoria Guimaraes
2
FC Arouca
1
w
|
05/11
Floriana FC
3
Sirens FC
0
w
|
11/01
Vitoria Guimaraes
1
Penafiel
0
w
|
29/10
Gudja United
1
Floriana FC
1
d
|
06/01
SC Braga
1
Vitoria Guimaraes
1
d
|
|
23/12
Vitoria Guimaraes
1
Rio Ave
0
w
|
|
16/12
Boavista Porto
1
Vitoria Guimaraes
1
d
|
|
09/12
Vitoria Guimaraes
3
Sporting Clube de Portugal
2
w
|
|
Süper önemli UEFA Avrupa Konferans Ligi turnuvası, Perşembe günü, 1 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor. 22:15 saatinde başlayacak!
20:00 Cmt 27/07/2024
Catalans Dragons vs Hull FC |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Lukasz Brzeski vs Mick Parkin |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Marcin Prachnio vs Modestas Bukauskas |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Kiefer Crosbie vs Sam Patterson |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Gregory Rodrigues vs Christian Leroy Duncan |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Jake Hadley vs Caolan Loughran |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Alice Ardelean vs Shauna Bannon |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Daniel Pineda vs Nathaniel Wood |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Preston Parsons vs Oban Elliott |
Tüm oranlar | |
20:15 Cmt 27/07/2024
Bruna Brasil vs Molly McCann |
Tüm oranlar |