01/09
SSD Potenza Calcio
2
AP Turris Calcio
0
l
|
30/08
Taranto Football Club 1927
1
US Latina Calcio
1
d
|
11/08
AP Turris Calcio
1
ASD Altamura
3
l
|
23/08
US Latina Calcio
1
Casertana FC
1
d
|
27/04
Brindisi FC
1
AP Turris Calcio
2
w
|
11/08
US Latina Calcio
1
Perugia
4
l
|
14/04
US Latina Calcio
1
AP Turris Calcio
2
w
|
27/04
US Latina Calcio
1
Taranto Football Club 1927
2
l
|
24/03
AP Turris Calcio
2
Calcio Catania
1
w
|
21/04
Benevento
4
US Latina Calcio
0
l
|
11/03
AP Turris Calcio
1
Casertana FC
0
w
|
14/04
US Latina Calcio
1
AP Turris Calcio
2
l
|
06/03
Giugliano 1928
2
AP Turris Calcio
1
l
|
06/04
Sorrento FC
3
US Latina Calcio
1
l
|
03/03
AP Turris Calcio
1
Taranto Football Club 1927
1
d
|
30/03
US Latina Calcio
3
Foggia Calcio
0
w
|
26/02
Juve Stabia
1
AP Turris Calcio
0
l
|
16/03
US Latina Calcio
1
ACR Messina
1
d
|
19/02
AP Turris Calcio
1
SSD Potenza Calcio
0
w
|
10/03
Crotone
1
US Latina Calcio
3
w
|
11/02
AP Turris Calcio
2
Foggia Calcio
0
w
|
07/03
US Latina Calcio
1
Juve Stabia
3
l
|
27/01
AP Turris Calcio
2
ACR Messina
2
d
|
03/03
Virtus Francavilla Calcio
1
US Latina Calcio
0
l
|
21/01
Sorrento FC
2
AP Turris Calcio
1
l
|
14/02
US Latina Calcio
1
Calcio Catania
0
w
|
06/01
Benevento
3
AP Turris Calcio
2
l
|
11/02
Brindisi FC
1
US Latina Calcio
2
w
|
22/12
AP Turris Calcio
3
Brindisi FC
1
w
|
27/01
Casertana FC
1
US Latina Calcio
1
d
|
17/12
ASD Nuova Monterosi
3
AP Turris Calcio
3
d
|
19/01
US Latina Calcio
1
ASD Nuova Monterosi
0
w
|
09/12
AP Turris Calcio
1
US Latina Calcio
1
d
|
13/01
SSD Potenza Calcio
2
US Latina Calcio
0
l
|
18/11
Calcio Catania
2
AP Turris Calcio
1
l
|
22/12
Taranto Football Club 1927
2
US Latina Calcio
1
l
|
08/11
AP Turris Calcio
3
Juve Stabia
5
l
|
09/12
AP Turris Calcio
1
US Latina Calcio
1
d
|
28/11
Delfino Pescara 1936
2
US Latina Calcio
0
l
|
|
24/11
Foggia Calcio
1
US Latina Calcio
2
w
|
|
Süper önemli Coppa Italia Lega Pro turnuvası, Cumartesi günü, 7 Eylül 2024 tarihinde başlıyor. 21:45 saatinde başlayacak!
12:40 Cum 6/09/2024
Western Bulldogs vs Hawthorn FC |
Tüm oranlar | |
13:00 Cum 6/09/2024
Sharaputdin Ataev vs Braian Nahuel Suarez |
Tüm oranlar | |
13:00 Cum 6/09/2024
Mukhammad Shekhov vs Zhong Liu |
Tüm oranlar | |
13:00 Cum 6/09/2024
Alexey Kiselyov vs Ivan Abramov |
Tüm oranlar | |
13:00 Cum 6/09/2024
South Sydney Rabbitohs vs Sydney Roosters |
Tüm oranlar | |
13:30 Cum 6/09/2024
Georgy Yunovidov vs Vitaly Kudukhov |
Tüm oranlar | |
14:00 Cum 6/09/2024
Mark Urvanov vs Seymur Isayev |
Tüm oranlar | |
14:00 Cum 6/09/2024
Team Liquid vs BetBoom Team |
Tüm oranlar | |
14:30 Cum 6/09/2024
Dzhambulat Bizhamov vs Bakhromjon Fozilov |
Tüm oranlar | |
14:30 Cum 6/09/2024
9z vs 3DMAX |
Tüm oranlar |