25/07
Grotta Seltjarnarnes
3
UMF Grindavik
1
l
|
30/07
Leiknir Reykjavik
3
Grotta Seltjarnarnes
1
l
|
18/07
Ungmennafelagio Fjolnir
5
UMF Grindavik
1
l
|
25/07
Grotta Seltjarnarnes
3
UMF Grindavik
1
w
|
12/07
IR Reykjavik
3
UMF Grindavik
0
l
|
18/07
Grotta Seltjarnarnes
1
Afturelding Mosfellsbaer
4
l
|
08/07
Thor Akureyri
2
UMF Grindavik
2
d
|
11/07
Keflavik IF
2
Grotta Seltjarnarnes
1
l
|
30/06
Trottur Reykjavik
1
UMF Grindavik
0
l
|
04/07
Thor Akureyri
3
Grotta Seltjarnarnes
1
l
|
26/06
UMF Grindavik
3
Iprottabandalag Vestmannaeyja
1
w
|
30/06
Ungmennafelagio Fjolnir
5
Grotta Seltjarnarnes
2
l
|
22/06
UMF Grindavik
3
Dalvik/Reynir
1
w
|
26/06
Grotta Seltjarnarnes
1
IR Reykjavik
3
l
|
15/06
Leiknir Reykjavik
2
UMF Grindavik
3
w
|
19/06
Grotta Seltjarnarnes
2
Ungmennafelag Njardvikur
3
l
|
31/05
UMF Grindavik
2
Keflavik IF
2
d
|
07/06
Grotta Seltjarnarnes
1
Trottur Reykjavik
1
d
|
25/05
Afturelding Mosfellsbaer
1
UMF Grindavik
1
d
|
01/06
Dalvik/Reynir
2
Grotta Seltjarnarnes
2
d
|
20/05
UMF Grindavik
2
Grotta Seltjarnarnes
2
d
|
25/05
Grotta Seltjarnarnes
4
Leiknir Reykjavik
3
w
|
16/05
UMF Grindavik
1
Vikingur Reykjavik FC
4
l
|
20/05
UMF Grindavik
2
Grotta Seltjarnarnes
2
d
|
10/05
UMF Grindavik
1
IR Reykjavik
1
d
|
10/05
Grotta Seltjarnarnes
1
Keflavik IF
0
w
|
01/05
UMF Grindavik
2
Ungmennafelagio Fjolnir
3
l
|
03/05
Afturelding Mosfellsbaer
1
Grotta Seltjarnarnes
1
d
|
25/04
Iprottabandalag Vestmannaeyja
1
UMF Grindavik
2
w
|
13/04
Grotta Seltjarnarnes
3
Ungmennafelag Njardvikur
2
w
|
01/03
Keflavik IF
3
UMF Grindavik
3
d
|
25/03
Grotta Seltjarnarnes
3
IF Vestri
0
w
|
24/02
UMF Grindavik
1
IF Vestri
0
w
|
02/03
FH Hafnarfjardar
1
Grotta Seltjarnarnes
0
l
|
20/02
FH Hafnarfjardar
2
UMF Grindavik
3
w
|
16/02
Keflavik IF
3
Grotta Seltjarnarnes
1
l
|
17/02
Breidablik UBK
4
UMF Grindavik
0
l
|
09/02
Grotta Seltjarnarnes
1
UMF Grindavik
2
l
|
09/02
Grotta Seltjarnarnes
1
UMF Grindavik
2
w
|
16/09
Ithrottabandalag Akraness
4
Grotta Seltjarnarnes
1
l
|
16/09
Thor Akureyri
3
UMF Grindavik
0
l
|
09/09
Grotta Seltjarnarnes
1
Thor Akureyri
0
w
|
09/09
UMF Grindavik
2
UMF Selfoss
1
w
|
01/09
UMF Selfoss
1
Grotta Seltjarnarnes
0
l
|
31/08
Trottur Reykjavik
5
UMF Grindavik
0
l
|
25/08
Grotta Seltjarnarnes
2
Trottur Reykjavik
2
d
|
25/08
UMF Grindavik
7
Aegir Thorlakshofn
2
w
|
21/08
Aegir Thorlakshofn
2
Grotta Seltjarnarnes
2
d
|
21/08
Ungmennafelagio Fjolnir
5
UMF Grindavik
1
l
|
16/08
Grotta Seltjarnarnes
3
Ungmennafelagio Fjolnir
3
d
|
11/08
Leiknir Reykjavik
2
Grotta Seltjarnarnes
1
l
|
|
Süper önemli 1. Deil Kadınlar turnuvası, Cuma günü, 9 Ağustos 2024 tarihinde başlıyor. 22:15 saatinde başlayacak!
Eğlence Grotta Seltjarnarnes ve 1.78 ile başlar — ZPartners ile oyunu yapmak için. DrawProviderName} ve UMF Grindavik ile 3.9 etrafında beraberlik de gerçekleşir. Bu, deplasman galibiyeti ve ZPartners ile 3.25 hakkındadır.
01:19 Cum 9/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
01:49 Cum 9/08/2024
FC Bayern Munich [AI] vs Partizan Belgrade [AI] |
Tüm oranlar | |
02:30 Cum 9/08/2024
Ottawa Redblacks vs Saskatchewan Roughriders |
Tüm oranlar | |
04:20 Cum 9/08/2024
Andranik Sahakyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
04:40 Cum 9/08/2024
Arizona Diamondbacks vs Philadelphia Phillies |
Tüm oranlar | |
05:00 Cum 9/08/2024
Ararat Petrosyan vs Andranik Sahakyan |
Tüm oranlar | |
05:40 Cum 9/08/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
06:20 Cum 9/08/2024
Jon Mirzoyan vs Andranik Sahakyan |
Tüm oranlar | |
07:00 Cum 9/08/2024
Andranik Sahakyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
09:40 Cum 9/08/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Avet Vasilyan |
Tüm oranlar |