Bahis Oranları
Bahisçi
bölgeye göre
Europe
UK
Ireland
Hungary
Finland
Norway
Sweden
North America
USA
California
Illinois
Nevada
New Jersey
New York
Pennsylvania
Canada
Ontario
Costa Rica
Australia Oceania
Australia
New Zealand
Fiji
Papua New Guinea
Asia
India
Singapore
Bangladesh
Bahrain
Kuwait
Lebanon
Africa
South Africa
Nigeria
Tanzania
Cote D Ivoire
Kenya
Cameroon
Mozambique
Namibia
ödeme yöntemine göre
Crypto
Bitcoin
Tether
Litecoin
Ethereum
Paypal
Astropay
Ukash
Boku
Mastercard
Neteller
Neosurf
Payeer
özelliğe göre
Apps
New
Live
Real Money
Exchange
Legal
Offshore
Vip
Cash Out
cihaza göre
Mobile
Iphone
Ipad
platforma göre
Android
IOS
özel etkinliklere göre
BBC Sports Personality Of The Year Betting Odds
Eurovision
French Presidential Election
James Bond
Nobel Prize
Oscars
Strictly Come Dancing
US Presidential election
Bahis İpuçları
Giriş Yap
Kaydol
At Yarışı
Futbol
Basketbol
Golf
Boks
E-Spor
Tazı Yarışı
Daha Fazla
Bahis Kuponu
Atletizm
Badminton
Bandy
Beyzbol
Bowling
Ten Pin Bowling
Bisiklet
Trotting
Kriket
Dart
Binicilik
Gael Sporları
Motor Sporları
Kış Sporları
Floorball
Amerikan Futbolu
Futsal
Hentbol
Saha Hokeyi
Buz Hokeyi
Rulopatin Hokeyi
Olimpiyat Oyunları
Lakros
Ragbi Ligi
Artırılmış Kombineler
Yüzme
Netball
Yenilik
Spor Dışı
Kış Olimpiyatları
Pesäpallo
Yüzme Havuzu
Su Polosu
Politika
Poker
Avustralya Futbolu
Kürek
Snooker
Squash
Sörf
Triatlon
Tenis
Masa Tenisi
UFC/MMA
Ragbi Birliği
Yelken
Voleybol
Plaj Voleybolu
WWE
Satranç
AFC Kupası
AFC Şampiyonası U23
AFC Şampiyonlar Ligi
CONCACAF Şampiyonlar Kupası
CONMEBOL Libertadores
Daha Fazla
Copa Sudamericana
Euro 2024
Kulüp Hazırlık Maçları
U20 Güney Amerika Şampiyonası Bayanlar
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi
Uluslararası Hazırlık Maçları U20 Bayanlar
Diğer Turnuvalar
Kategorilere Göre Tüm Turnuvalar
OddsDigger
Futbol
Major Tournaments & Cups
FIFA Dünya Kupası elemeleri (UEFA)
FIFA Dünya Kupası elemeleri (UEFA) Futbol Bahisleri 2024
Mevcut etkinlik yok
Comprar boletos
UEFA EURO 2024, Qualification Playoffs, Path A
Semifinal
Wales
4
Finland
1
Poland
5
Estonia
1
Final
Wales
0 (4)
Poland
0 (5)
Önceki
Devam Et
Bahis İpuçları
Dart şampiyonası finalinin tarihçesi
17:30 Salı 12 Mart 2024
Dart
Miroslaw Jaworski
Mayıs 2023 için LPB basketbol kontenjanları
17:29 Salı 12 Mart 2024
Basketbol
Robert Barber
Mayıs 2023 için V-League futbol oranları
17:29 Salı 12 Mart 2024
Futbol
Miroslaw Jaworski
Masa Tenisi Pro Spin Serisi
17:29 Salı 12 Mart 2024
Masa Tenisi
Milla Backhouse
Premier Lig Dart
17:29 Salı 12 Mart 2024
Dart
Joanne Rivero
Kazanan kim olacak?
17:29 Salı 12 Mart 2024
Futbol
OddsDigger Tips Team
Güncel Futbol İpuçları
FIFA Dünya Kupası elemeleri (UEFA)
Qualification Group A
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Spain
8
7
0
1
25:5
21
2
Scotland
8
5
2
1
17:8
17
3
Norway
8
3
2
3
14:12
11
4
Georgia
8
2
2
4
12:18
8
5
Cyprus
8
0
0
8
3:28
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Spain
4
4
0
0
14:1
12
2
Scotland
4
3
1
0
10:3
10
3
Norway
4
2
0
2
6:5
6
4
Georgia
4
1
2
1
8:10
5
5
Cyprus
4
0
0
4
2:12
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Spain
4
3
0
1
11:4
9
2
Scotland
4
2
1
1
7:5
7
3
Norway
4
1
2
1
8:7
5
4
Georgia
4
1
0
3
4:8
3
5
Cyprus
4
0
0
4
1:16
0
#
Takım
P
PTS
1
Spain
21
2
Scotland
17
3
Norway
11
4
Georgia
8
5
Cyprus
0
Qualification Group B
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
France
8
7
1
0
29:3
22
2
Netherlands
8
6
0
2
17:7
18
3
Greece
8
4
1
3
14:8
13
4
Republic of Ireland
8
2
0
6
9:10
6
5
Gibraltar
8
0
0
8
0:41
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
France
4
4
0
0
21:0
12
2
Netherlands
4
3
0
1
8:2
9
3
Greece
4
2
1
1
9:4
7
4
Republic of Ireland
4
1
0
3
4:5
3
5
Gibraltar
4
0
0
4
0:16
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
France
4
3
1
0
8:3
10
2
Netherlands
4
3
0
1
9:5
9
3
Greece
4
2
0
2
5:4
6
4
Republic of Ireland
4
1
0
3
5:5
3
5
Gibraltar
4
0
0
4
0:25
0
#
Takım
P
PTS
1
France
22
2
Netherlands
18
3
Greece
13
4
Republic of Ireland
6
5
Gibraltar
0
Qualification Group C
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
England
8
6
2
0
22:4
20
2
Italy
8
4
2
2
16:9
14
3
Ukraine
8
4
2
2
11:8
14
4
Macedonia
8
2
2
4
10:20
8
5
Malta
8
0
0
8
2:20
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
England
4
4
0
0
14:1
12
2
Italy
4
3
0
1
12:5
9
3
Ukraine
4
2
2
0
4:1
8
4
Macedonia
4
1
2
1
6:6
5
5
Malta
4
0
0
4
1:11
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
England
4
2
2
0
8:3
8
2
Ukraine
4
2
0
2
7:7
6
3
Italy
4
1
2
1
4:4
5
4
Macedonia
4
1
0
3
4:14
3
5
Malta
4
0
0
4
1:9
0
#
Takım
P
PTS
1
England
20
2
Italy
14
3
Ukraine
14
4
Macedonia
8
5
Malta
0
Qualification Group D
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Turkey
8
5
2
1
14:7
17
2
Croatia
8
5
1
2
13:4
16
3
Wales
8
3
3
2
10:10
12
4
Armenia
8
2
2
4
9:11
8
5
Latvia
8
1
0
7
5:19
3
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Wales
4
2
1
1
6:6
7
2
Turkey
4
2
1
1
7:3
7
3
Croatia
4
2
1
1
7:2
7
4
Armenia
4
1
1
2
4:5
4
5
Latvia
4
1
0
3
4:7
3
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Turkey
4
3
1
0
7:4
10
2
Croatia
4
3
0
1
6:2
9
3
Wales
4
1
2
1
4:4
5
4
Armenia
4
1
1
2
5:6
4
5
Latvia
4
0
0
4
1:12
0
#
Takım
P
PTS
1
Turkey
17
2
Croatia
16
3
Wales
12
4
Armenia
8
5
Latvia
3
Qualification Group E
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Albania
8
4
3
1
12:4
15
2
Czech Republic
8
4
3
1
12:6
15
3
Poland
8
3
2
3
10:10
11
4
Moldova
8
2
4
2
7:10
10
5
Faroe Islands
8
0
2
6
2:13
2
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Albania
4
3
1
0
7:0
10
2
Czech Republic
4
3
1
0
8:2
10
3
Poland
4
2
2
0
5:2
8
4
Moldova
4
1
3
0
5:4
6
5
Faroe Islands
4
0
0
4
1:9
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Albania
4
1
2
1
5:4
5
2
Czech Republic
4
1
2
1
4:4
5
3
Moldova
4
1
1
2
2:6
4
4
Poland
4
1
0
3
5:8
3
5
Faroe Islands
4
0
2
2
1:4
2
#
Takım
P
PTS
1
Albania
15
2
Czech Republic
15
3
Poland
11
4
Moldova
10
5
Faroe Islands
2
Qualification Group F
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Belgium
8
6
2
0
22:4
20
2
Austria
8
6
1
1
17:7
19
3
Sweden
8
3
1
4
14:12
10
4
Azerbaijan
8
2
1
5
7:17
7
5
Estonia
8
0
1
7
2:22
1
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Austria
4
3
0
1
10:5
9
2
Belgium
4
2
2
0
12:2
8
3
Sweden
4
2
0
2
8:6
6
4
Azerbaijan
4
1
1
2
4:3
4
5
Estonia
4
0
0
4
0:12
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Belgium
4
4
0
0
10:2
12
2
Austria
4
3
1
0
7:2
10
3
Sweden
4
1
1
2
6:6
4
4
Azerbaijan
4
1
0
3
3:14
3
5
Estonia
4
0
1
3
2:10
1
#
Takım
P
PTS
1
Belgium
20
2
Austria
19
3
Sweden
10
4
Azerbaijan
7
5
Estonia
1
Qualification Group G
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Hungary
8
5
3
0
16:7
18
2
Serbia
8
4
2
2
15:9
14
3
Montenegro
8
3
2
3
9:11
11
4
Lithuania
8
1
3
4
8:14
6
5
Bulgaria
8
0
4
4
7:14
4
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Hungary
4
4
0
0
10:2
12
2
Serbia
4
2
1
1
8:5
7
3
Montenegro
4
2
1
1
4:3
7
4
Lithuania
4
0
3
1
6:8
3
5
Bulgaria
4
0
2
2
3:6
2
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Serbia
4
2
1
1
7:4
7
2
Hungary
4
1
3
0
6:5
6
3
Montenegro
4
1
1
2
5:8
4
4
Lithuania
4
1
0
3
2:6
3
5
Bulgaria
4
0
2
2
4:8
2
#
Takım
P
PTS
1
Hungary
18
2
Serbia
14
3
Montenegro
11
4
Lithuania
6
5
Bulgaria
4
Qualification Group H
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Denmark
10
7
1
2
19:10
22
2
Slovenia
10
7
1
2
20:9
22
3
Finland
10
6
0
4
18:10
18
4
Kazakhstan
10
6
0
4
16:12
18
5
Northern Ireland
10
3
0
7
9:13
9
6
San Marino
10
0
0
10
3:31
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Denmark
5
5
0
0
13:3
15
2
Slovenia
5
4
1
0
12:4
13
3
Finland
5
3
0
2
13:3
9
4
Kazakhstan
5
3
0
2
8:6
9
5
Northern Ireland
5
2
0
3
5:3
6
6
San Marino
5
0
0
5
2:13
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Kazakhstan
5
3
0
2
8:6
9
2
Slovenia
5
3
0
2
8:5
9
3
Finland
5
3
0
2
5:7
9
4
Denmark
5
2
1
2
6:7
7
5
Northern Ireland
5
1
0
4
4:10
3
6
San Marino
5
0
0
5
1:18
0
#
Takım
P
PTS
1
Denmark
22
2
Slovenia
22
3
Finland
18
4
Kazakhstan
18
5
Northern Ireland
9
6
San Marino
0
Qualification Group I
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Romania
10
6
4
0
16:5
22
2
Switzerland
10
4
5
1
22:11
17
3
Israel
10
4
3
3
11:11
15
4
Belarus
10
3
3
4
9:14
12
5
Kosovo
10
2
5
3
10:10
11
6
Andorra
10
0
2
8
3:20
2
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Romania
5
4
1
0
10:2
13
2
Switzerland
5
2
3
0
12:6
9
3
Israel
5
2
2
1
6:5
8
4
Belarus
5
2
1
2
4:8
7
5
Kosovo
5
1
3
1
4:4
6
6
Andorra
5
0
1
4
1:9
1
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Romania
5
2
3
0
6:3
9
2
Switzerland
5
2
2
1
10:5
8
3
Israel
5
2
1
2
5:6
7
4
Belarus
5
1
2
2
5:6
5
5
Kosovo
5
1
2
2
6:6
5
6
Andorra
5
0
1
4
2:11
1
#
Takım
P
PTS
1
Romania
22
2
Switzerland
17
3
Israel
15
4
Belarus
12
5
Kosovo
11
6
Andorra
2
Qualification Group J
Genel
Ev
Dış saha
Form
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Portugal
10
10
0
0
36:2
30
2
Slovakia
10
7
1
2
17:8
22
3
Luxembourg
10
5
2
3
13:19
17
4
Iceland
10
3
1
6
17:16
10
5
Bosnia and Herzegovina
10
3
0
7
9:20
9
6
Liechtenstein
10
0
0
10
1:28
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Portugal
5
5
0
0
21:2
15
2
Slovakia
5
3
1
1
9:3
10
3
Luxembourg
5
3
0
2
9:9
9
4
Iceland
5
2
1
2
7:4
7
5
Bosnia and Herzegovina
5
2
0
3
6:10
6
6
Liechtenstein
5
0
0
5
0:13
0
#
Takım
P
W
D
L
Goller
PTS
1
Portugal
5
5
0
0
15:0
15
2
Slovakia
5
4
0
1
8:5
12
3
Luxembourg
5
2
2
1
4:10
8
4
Bosnia and Herzegovina
5
1
0
4
3:10
3
5
Iceland
5
1
0
4
10:12
3
6
Liechtenstein
5
0
0
5
1:15
0
#
Takım
P
PTS
1
Portugal
30
2
Slovakia
22
3
Luxembourg
17
4
Iceland
10
5
Bosnia and Herzegovina
9
6
Liechtenstein
0
P
Oynanan
W
Galibiyetler
D
Beraberlikler
L
Mağlubiyetler
PTS
Puanlar
Qualified