12/07
SV Lichtenberg 47
3
Hallescher FC
2
w
|
13/07
FC Hertha 03 Zehlendorf
2
SC Staaken 1919
2
d
|
06/07
Berliner FC Dynamo
3
SV Lichtenberg 47
0
l
|
08/06
FSV Optik Rathenow
2
FC Hertha 03 Zehlendorf
4
w
|
08/06
SV Lichtenberg 47
4
TSG Neustrelitz
2
w
|
02/06
FC Hertha 03 Zehlendorf
7
SG Dynamo Schwerin
1
w
|
02/06
SC Staaken 1919
1
SV Lichtenberg 47
6
w
|
12/05
SV Sparta Lichtenberg
1
FC Hertha 03 Zehlendorf
5
w
|
17/05
SV Lichtenberg 47
1
Eintracht Mahlsdorf
0
w
|
21/04
FC Hertha 03 Zehlendorf
7
SC Staaken 1919
1
w
|
01/05
FC Viktoria 1889 Berlin
1
SV Lichtenberg 47
0
l
|
14/04
FC Hertha 03 Zehlendorf
4
Eintracht Mahlsdorf
1
w
|
07/04
SV Lichtenberg 47
3
SV Sparta Lichtenberg
0
w
|
05/04
FC Hertha 03 Zehlendorf
5
Tennis Borussia Berlin
1
w
|
24/03
FC Hertha 03 Zehlendorf
1
SV Lichtenberg 47
2
w
|
24/03
FC Hertha 03 Zehlendorf
1
SV Lichtenberg 47
2
l
|
16/03
SV Lichtenberg 47
1
FC Anker Wismar
1
d
|
10/03
FC Hertha 03 Zehlendorf
7
Rostocker FC
0
w
|
09/03
FSV Optik Rathenow
1
SV Lichtenberg 47
1
d
|
25/02
FC Hertha 03 Zehlendorf
7
FSV Union Furstenwalde
0
w
|
03/03
SV Lichtenberg 47
2
SG Dynamo Schwerin
0
w
|
17/02
SV Lichtenberg 47
1
FC Hertha 03 Zehlendorf
1
d
|
17/02
SV Lichtenberg 47
1
FC Hertha 03 Zehlendorf
1
d
|
11/02
FC Hertha 03 Zehlendorf
2
FC Anker Wismar
3
l
|
04/02
TSG Neustrelitz
1
SV Lichtenberg 47
1
d
|
03/02
FC Hertha 03 Zehlendorf
2
FSV Optik Rathenow
0
w
|
28/01
CFC Hertha 06
2
SV Lichtenberg 47
2
d
|
25/11
SG Dynamo Schwerin
2
FC Hertha 03 Zehlendorf
4
w
|
25/11
SV Lichtenberg 47
4
SC Staaken 1919
0
w
|
19/11
Eintracht Mahlsdorf
2
FC Hertha 03 Zehlendorf
4
w
|
03/11
SV Lichtenberg 47
2
Tennis Borussia Berlin
1
w
|
05/11
FC Hertha 03 Zehlendorf
2
SV Sparta Lichtenberg
2
d
|
22/10
FC Hertha 03 Zehlendorf
3
TSG Neustrelitz
0
w
|
|
Maç, Kulüp Hazırlık Maçları turnuvasında 17 Temmuz 2024 tarihinde, 20:00 saatinde oynanacak.
Oyun yapımcısı FC Hertha 03 Zehlendorf için oranlar 1.88. Bu arada ZPartners sayesinde 4.3 ile ZPartners ve SV Lichtenberg 47 sayesinde 3.1 ile ZPartners çekilişi unutulmamalıdır.
04:20 Çar 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
05:00 Çar 17/07/2024
Jon Mirzoyan vs Hayk Kujoyan |
Tüm oranlar | |
07:00 Çar 17/07/2024
Hayk Kujoyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
10:20 Çar 17/07/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Tüm oranlar | |
13:30 Çar 17/07/2024
Kwangdong Freecs Challengers vs Hanwha Life |
Tüm oranlar | |
14:40 Çar 17/07/2024
Avet Vasilyan vs Davit Ghotanyan |
Tüm oranlar | |
21:45 Çar 17/07/2024
Crusaders FC vs Caernarfon Town FC |
Tüm oranlar | |
11:00 Per 18/07/2024
T1 Esports vs Fearx |
Tüm oranlar | |
14:00 Per 18/07/2024
LNG Esports vs Bilibili |
Tüm oranlar | |
18:00 Per 18/07/2024
FC Tobol vs MFK Ruzomberok |
Tüm oranlar |