01/09
Sport Club Corinthians Paulista SP
2
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
w
|
25/08
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
5
Cuiaba Esporte Clube MT
0
w
|
30/08
Esporte Clube Juventude RS
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
1
l
|
22/08
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Botafogo RJ
2
d
|
25/08
Fortaleza CEIF
1
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
l
|
18/08
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Sao Paulo FC SP
1
w
|
21/08
Sport Club Corinthians Paulista SP
6
Red Bull Bragantino
6
d
|
15/08
Botafogo RJ
2
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
1
l
|
14/08
Red Bull Bragantino
1
Sport Club Corinthians Paulista SP
2
w
|
11/08
Clube de Regatas do Flamengo RJ
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
1
d
|
11/08
Sport Club Corinthians Paulista SP
1
Red Bull Bragantino
1
d
|
08/08
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
1
Clube de Regatas do Flamengo RJ
0
w
|
08/08
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
1
Sport Club Corinthians Paulista SP
3
w
|
04/08
SC Internacional RS
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
1
d
|
04/08
Sport Club Corinthians Paulista SP
1
Esporte Clube Juventude RS
1
d
|
01/08
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
0
l
|
29/07
Clube Atletico Mineiro MG
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
1
l
|
25/07
Fluminense FC RJ
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
0
l
|
26/07
Sport Club Corinthians Paulista SP
2
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
2
d
|
21/07
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Cruzeiro EC MG
0
w
|
17/07
Sport Club Corinthians Paulista SP
2
Criciuma Esporte Clube SC
1
w
|
18/07
Botafogo RJ
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
0
l
|
11/07
CR Vasco da Gama RJ
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
l
|
12/07
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
3
Atletico Clube Goianiense
1
w
|
07/07
Cruzeiro EC MG
3
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
l
|
08/07
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Esporte Clube Bahia
0
w
|
05/07
Sport Club Corinthians Paulista SP
3
EC Vitoria Salvador BA
2
w
|
05/07
Gremio Foot-Ball Porto Alegrense RS
2
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
d
|
02/07
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
l
|
02/07
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
w
|
27/06
Sport Club Corinthians Paulista SP
1
Cuiaba Esporte Clube MT
1
d
|
27/06
Fortaleza CEIF
3
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
0
l
|
23/06
Athletico
1
Sport Club Corinthians Paulista SP
1
d
|
24/06
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
3
Esporte Clube Juventude RS
1
w
|
20/06
SC Internacional RS
1
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
l
|
21/06
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Red Bull Bragantino
1
w
|
16/06
Sport Club Corinthians Paulista SP
2
Sao Paulo FC SP
2
d
|
14/06
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
CR Vasco da Gama RJ
0
w
|
12/06
Atletico Clube Goianiense
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
2
d
|
02/06
Criciuma Esporte Clube SC
1
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
w
|
29/05
Sport Club Corinthians Paulista SP
3
Racing Club de Montevideo
0
w
|
16/05
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
CSD Independiente del Valle
1
w
|
23/05
Sport Club Corinthians Paulista SP
2
America Futebol Clube RN
1
w
|
03/05
Sociedade Esportiva Palmeiras SP
2
Botafogo Futebol Clube SP
1
w
|
15/05
Sport Club Corinthians Paulista SP
4
Argentinos Juniors
0
w
|
|
11/05
Clube de Regatas do Flamengo RJ
2
Sport Club Corinthians Paulista SP
0
l
|
|
Süper önemli Campeonato Brasileiro Kadınlar turnuvası, Pazar günü, 8 Eylül 2024 tarihinde başlıyor. 22:00 saatinde başlayacak!
Sociedade Esportiva Palmeiras SP yalnızca World Team Rankings'te temsil ediliyor olsa da, bu kesinlikle hiçbir heyecan olmayacağı anlamına gelmez. Tam anlamıyla eğlence!
00:40 Pzt 9/09/2024
Samvel Parsadanyan vs Andranik Sahakyan |
Tüm oranlar | |
01:00 Pzt 9/09/2024
Chicago Sky (Women) vs Dallas Wings (Women) |
Tüm oranlar | |
04:00 Pzt 9/09/2024
Los Angeles Sparks (Women) vs Connecticut Sun (Women) |
Tüm oranlar | |
08:00 Pzt 9/09/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 9/09/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
09:00 Pzt 9/09/2024
Davit Ghotanyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
10:00 Pzt 9/09/2024
Narek Stepanyan vs Sergey Dallaqyan |
Tüm oranlar | |
11:00 Pzt 9/09/2024
Talon vs BetBoom Team |
Tüm oranlar | |
14:00 Pzt 9/09/2024
1win vs Team Zero |
Tüm oranlar | |
23:55 Pzt 9/09/2024
SK Interobal Plzen vs Chrudim |
Tüm oranlar |