20/08
FK Vidar
5
Sandnes Ulf 2
0
l
|
17/08
Pors Grenland
2
IK Start 2
1
w
|
11/08
Sandnes Ulf 2
3
IF Fram Larvik
2
w
|
10/08
IL Brodd
2
Pors Grenland
3
w
|
10/07
Madla IL
3
Sandnes Ulf 2
1
l
|
14/07
Pors Grenland
2
Staal Jorpeland IL
1
w
|
05/07
Sandnes Ulf 2
1
Vindbjart FK
1
d
|
29/06
Pors Grenland
2
Sandnes Ulf 2
1
w
|
29/06
Pors Grenland
2
Sandnes Ulf 2
1
l
|
08/06
Staal Jorpeland IL
2
Pors Grenland
0
l
|
24/06
Sandnes Ulf 2
1
FK Vidar
4
l
|
01/06
Pors Grenland
4
Sola FK
4
d
|
15/06
Vindbjart FK
2
Sandnes Ulf 2
1
l
|
16/05
IF Fram Larvik
1
Pors Grenland
2
w
|
08/06
Sandnes Ulf 2
7
FK Vigor
0
w
|
11/05
Pors Grenland
5
FK Mandalskameratene
0
w
|
02/06
IF Fram Larvik
4
Sandnes Ulf 2
0
l
|
04/05
Vindbjart FK
1
Pors Grenland
2
w
|
25/05
Sandnes Ulf 2
4
FK Mandalskameratene
0
w
|
27/04
Pors Grenland
5
FK Vigor
1
w
|
21/05
Odds BK 2
9
Sandnes Ulf 2
0
l
|
20/04
Madla IL
2
Pors Grenland
6
w
|
12/05
Sandnes Ulf 2
2
Madla IL
1
w
|
15/04
Pors Grenland
2
Odds BK 2
0
w
|
06/05
Sandefjord 2
7
Sandnes Ulf 2
0
l
|
06/04
Pors Grenland
2
FK Vidar
1
w
|
28/04
IL Brodd
1
Sandnes Ulf 2
3
w
|
22/10
SK Sprint-Jeloy
2
Pors Grenland
3
w
|
21/04
Sandnes Ulf 2
6
IK Start 2
2
w
|
07/10
Eik-Tonsberg
1
Pors Grenland
1
d
|
07/04
Sandnes Ulf 2
2
Sola FK
3
l
|
30/09
Pors Grenland
2
FK Donn
0
w
|
27/03
Madla IL
5
Sandnes Ulf 2
3
l
|
24/09
Fredrikstad FK 2
3
Pors Grenland
0
l
|
29/10
Sandnes Ulf 2
2
FK Vidar
2
d
|
18/09
Pors Grenland
3
Mjondalen IF 2
2
w
|
22/10
IL Brodd
1
Sandnes Ulf 2
2
w
|
09/09
Pors Grenland
3
Halsen IF
2
w
|
13/10
Sandnes Ulf 2
6
Staal Jorpeland IL
2
w
|
26/08
Pors Grenland
4
Sandefjord 2
1
w
|
02/10
Sandnes Ulf 2
2
SK Djerv 1919
3
l
|
19/08
Vindbjart FK
2
Pors Grenland
4
w
|
17/09
Sandnes Ulf 2
1
Idrettslaget Bjarg
2
l
|
|
25/08
Stord Sunnhordland FK
2
Sandnes Ulf 2
0
l
|
|
20/08
Sandnes Ulf 2
6
FK Fyllingsdalen
0
w
|
|
11/08
Loddefjord FC
1
Sandnes Ulf 2
1
d
|
|
3.Bölüm turnuvasında titanların savaşı başlıyor! Sandnes Ulf 2 ile Pors Grenland, 24 Ağustos 2024 tarihinde, 15:00 saatinde karşı karşıya geliyor.
Bu maçı canlı yayında izlemek için birçok seçenek var — şu bahisçilerde bir hesap açtıktan sonra:
13:19 Cmt 24/08/2024
Galatasaray Nef [AI] vs Real Madrid [AI] |
Tüm oranlar | |
13:20 Cmt 24/08/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
13:49 Cmt 24/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
14:40 Cmt 24/08/2024
Avet Vasilyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
15:00 Cmt 24/08/2024
Narek Stepanyan vs Davit Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
15:20 Cmt 24/08/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
16:00 Cmt 24/08/2024
Sergey Dallaqyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
16:30 Cmt 24/08/2024
TSG 1899 Hoffenheim vs Holstein |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 24/08/2024
St Helens RFC vs Hull Kingston Rovers |
Tüm oranlar | |
17:00 Cmt 24/08/2024
Wrexham AFC vs Reading |
Tüm oranlar |