01/09
San Luis de Quillota
1
Deportes Temuco
1
d
|
03/09
Club Atletico Estudiantes
1
Club Agropecuario Argentino
0
w
|
25/08
Deportes La Serena
2
San Luis de Quillota
0
l
|
25/08
Guillermo Brown de Puerto Madryn
3
Club Atletico Estudiantes
1
l
|
11/08
CD Antofagasta
1
San Luis de Quillota
1
d
|
10/08
Arsenal de Sarandi
1
Club Atletico Estudiantes
1
d
|
06/08
San Luis de Quillota
1
Rangers de Talca
2
l
|
03/08
Club Atletico Estudiantes
1
San Martin de Tucuman
3
l
|
31/07
CD Limache
2
San Luis de Quillota
1
l
|
27/07
Chacarita Juniors
1
Club Atletico Estudiantes
1
d
|
22/07
San Luis de Quillota
1
Santiago Morning
3
l
|
20/07
Club Almagro
1
Club Atletico Estudiantes
0
l
|
15/07
CD Universidad de Concepcion
1
San Luis de Quillota
0
l
|
13/07
Club Atletico Estudiantes
2
Talleres de Remedios de Escalada
1
w
|
05/06
Santiago Wanderers
6
San Luis de Quillota
0
l
|
07/07
Quilmes Atletico Club
1
Club Atletico Estudiantes
0
l
|
28/05
CD San Marcos de Arica
1
San Luis de Quillota
0
l
|
29/06
Club Atletico Estudiantes
1
Club Atletico San Miguel
1
d
|
19/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Santa Cruz
2
l
|
23/06
Ferro Carril Oeste
2
Club Atletico Estudiantes
2
d
|
13/05
Curico Unido
1
San Luis de Quillota
0
l
|
09/06
Deportivo Maipu
1
Club Atletico Estudiantes
0
l
|
09/05
San Luis de Quillota
2
CD Universidad de Concepcion
0
w
|
02/06
Club Atletico Estudiantes
1
Gimnasia y Esgrima de Jujuy
0
w
|
05/05
San Luis de Quillota
1
Deportes Recoleta
0
w
|
26/05
CA Guemes de Santiago del Estero
1
Club Atletico Estudiantes
0
l
|
09/04
Athletic Club Barnechea
2
San Luis de Quillota
3
w
|
19/05
Club Atletico Estudiantes
4
Club Atletico Alvarado
0
w
|
01/04
San Luis de Quillota
2
CD Antofagasta
2
d
|
20/04
Club Atletico Estudiantes
1
CA All Boys
1
d
|
24/03
Rangers de Talca
2
San Luis de Quillota
4
w
|
07/04
Club Atletico Estudiantes
2
Guillermo Brown de Puerto Madryn
1
w
|
11/03
San Luis de Quillota
3
Union San Felipe
1
w
|
23/03
Club Atletico Estudiantes
1
Arsenal de Sarandi
0
w
|
02/03
Santiago Morning
4
San Luis de Quillota
0
l
|
18/03
San Martin de Tucuman
2
Club Atletico Estudiantes
0
l
|
15/11
CD Antofagasta
7
San Luis de Quillota
6
l
|
02/03
Club Atletico Estudiantes
1
Club Almagro
1
d
|
10/11
San Luis de Quillota
1
CD Antofagasta
1
d
|
17/02
Club Atletico Estudiantes
1
Quilmes Atletico Club
2
l
|
Primera A Kadın turnuvasında titanların savaşı başlıyor! San Luis de Quillota ile Club Atletico Estudiantes, 7 Eylül 2024 tarihinde, 21:00 saatinde karşı karşıya geliyor.
00:30 Paz 8/09/2024
Elliot Whale vs Lloyd Germain |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 8/09/2024
Douglas Lima vs Aaron Jeffery |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 8/09/2024
Sumiko Inaba vs Mackenzie Stiller |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 8/09/2024
Usman Nurmagomedov vs Alexander Shabliy |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 8/09/2024
Yancy Medeiros vs Jora Ayvazyan |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 8/09/2024
Masayuki Kikuiri vs Herman Terrado |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 8/09/2024
Jordan Newman vs Imamshafi Aliev |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 8/09/2024
Bryce Meredith vs John Macalolooy |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 8/09/2024
Josh Hokit vs Sean Rose |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 8/09/2024
Lorenz Larkin vs Levan Chokheli |
Tüm oranlar |