05/08
POFC Botev Vratsa
1
PFC Beroe Stara Zagora
2
w
|
28/07
PFC Botev Plovdiv
2
PFC Lokomotiv Plovdiv
2
d
|
01/07
PFC CSKA Sofia
3
PFC Beroe Stara Zagora
0
l
|
06/07
PFC Lokomotiv Plovdiv
4
OFC Pirin Blagoevgrad
0
w
|
22/06
PFC Botev Plovdiv
1
PFC Beroe Stara Zagora
0
l
|
03/07
PFC Slavia Sofia
1
PFC Lokomotiv Plovdiv
0
l
|
25/05
POFC Botev Vratsa
1
PFC Beroe Stara Zagora
0
l
|
28/06
FC Strumska Slava Radomir
1
PFC Lokomotiv Plovdiv
3
w
|
12/05
PFC Beroe Stara Zagora
2
OFC Pirin Blagoevgrad
0
w
|
26/05
PFC Lokomotiv Plovdiv
1
PFC CSKA Sofia
0
w
|
29/04
PFC Beroe Stara Zagora
3
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
0
w
|
22/05
PFC Ludogorets Razgrad
3
PFC Lokomotiv Plovdiv
0
l
|
20/04
PFC Levski Sofia
1
PFC Beroe Stara Zagora
0
l
|
18/05
PFC Lokomotiv Plovdiv
1
PFC Levski Sofia
2
l
|
14/04
PFC Beroe Stara Zagora
2
PFC Lokomotiv Plovdiv
2
d
|
28/04
PFC Cherno More Varna
1
PFC Lokomotiv Plovdiv
0
l
|
09/04
PFC Lokomotiv Sofia
1
PFC Beroe Stara Zagora
0
l
|
21/04
PFC Lokomotiv Plovdiv
1
PFC CSKA Sofia
1
d
|
15/03
PFC Beroe Stara Zagora
2
POFC Botev Vratsa
2
d
|
14/04
PFC Beroe Stara Zagora
2
PFC Lokomotiv Plovdiv
2
d
|
09/03
PFC Beroe Stara Zagora
2
PFC Cherno More Varna
0
w
|
08/04
PFC Lokomotiv Plovdiv
1
PFC Cherno More Varna
0
w
|
03/03
PFC CSKA Sofia
3
PFC Beroe Stara Zagora
0
l
|
03/04
PFC CSKA Sofia
1
PFC Lokomotiv Plovdiv
2
w
|
17/02
PFC Slavia Sofia
3
PFC Beroe Stara Zagora
0
l
|
30/03
PFC Lokomotiv Plovdiv
1
PFC Ludogorets Razgrad
2
l
|
03/02
PFC Beroe Stara Zagora
3
PFC Lokomotiv Plovdiv
2
w
|
16/03
PFC Slavia Sofia
1
PFC Lokomotiv Plovdiv
2
w
|
27/01
PFC Beroe Stara Zagora
6
FK Atletik Kuklen
2
w
|
08/03
PFC Lokomotiv Plovdiv
3
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
0
w
|
24/02
PFC Lokomotiv Plovdiv
1
PFC Hebar Pazardzhik
2
l
|
|
09/02
PFC Lokomotiv Plovdiv
1
FC Etar 1924 Veliko Tarnovo
0
w
|
|
03/02
PFC Beroe Stara Zagora
3
PFC Lokomotiv Plovdiv
2
l
|
|
20/01
PFC Lokomotiv Plovdiv
2
PFC CSKA Sofia
1
w
|
|
11/12
PFC Lokomotiv Plovdiv
3
OFC Pirin Blagoevgrad
0
w
|
|
06/12
PFC Ludogorets Razgrad
4
PFC Lokomotiv Plovdiv
0
l
|
|
02/12
PFC Levski Sofia
3
PFC Lokomotiv Plovdiv
0
l
|
|
25/11
POFC Botev Vratsa
2
PFC Lokomotiv Plovdiv
0
l
|
|
10/11
PFC Lokomotiv Plovdiv
2
PFC Lokomotiv Sofia
1
w
|
|
Başlama vuruşu, Prva profesionalna futbolna liga turnuvasındaki önemli bir maçta 10 Ağustos 2024 tarihinde, 19:00 saatinde yapılacak.
21:47 Cmt 10/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
22:17 Cmt 10/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
00:00 Paz 11/08/2024
Isaias Esteven Navarro vs Israel Camacho |
Tüm oranlar | |
00:15 Paz 11/08/2024
Figo Ramirez Gonzalez vs Jose Silva Gonzalez |
Tüm oranlar | |
01:00 Paz 11/08/2024
Cecilia Braekhus vs Maricela Cornejo |
Tüm oranlar | |
02:00 Paz 11/08/2024
Montreal Alouettes vs Hamilton Tiger-Cats |
Tüm oranlar | |
02:00 Paz 11/08/2024
Eric Priest vs Luka Lozo |
Tüm oranlar | |
03:00 Paz 11/08/2024
Gabriela Diana Fundora vs Daniela Asenjo |
Tüm oranlar | |
03:00 Paz 11/08/2024
Joel Iriarte vs Miguel Ortiz |
Tüm oranlar | |
04:00 Paz 11/08/2024
Vito Mielnicki Jr vs Laszlo Toth |
Tüm oranlar |