16/08
Perth SC
2
Fremantle City FC
0
w
|
16/08
Perth SC
1
Fremantle City FC
0
l
|
10/08
Bayswater City SC
4
Perth SC
1
l
|
10/08
Fremantle City FC
1
Western Knights SC
4
l
|
20/07
Perth SC
4
Armadale SC
4
d
|
20/07
Fremantle City FC
1
ECU Joondalup SC
1
d
|
05/07
Perth SC
1
Floreat Athena FC
3
l
|
13/07
Fremantle City FC
2
Stirling Lions SC
2
d
|
29/06
Inglewood United FC
4
Perth SC
1
l
|
06/07
Bayswater City SC
1
Fremantle City FC
0
l
|
22/06
Stirling Lions SC
3
Perth SC
1
l
|
29/06
Fremantle City FC
4
Olympic Kingsway SC
2
w
|
15/06
Perth SC
2
Western Knights SC
1
w
|
22/06
Armadale SC
3
Fremantle City FC
1
l
|
12/06
Olympic Kingsway SC
2
Perth SC
1
l
|
08/06
Floreat Athena FC
1
Fremantle City FC
2
w
|
08/06
Perth Glory U21
3
Perth SC
3
d
|
25/05
Fremantle City FC
4
Perth SC
3
w
|
01/06
Perth SC
1
ECU Joondalup SC
4
l
|
04/05
Fremantle City FC
2
Perth Glory U21
1
w
|
28/05
Perth SC
3
Stirling Lions SC
2
w
|
20/04
ECU Joondalup SC
2
Fremantle City FC
3
w
|
25/05
Fremantle City FC
4
Perth SC
3
l
|
13/04
Stirling Lions SC
4
Fremantle City FC
2
l
|
17/05
Perth SC
3
Bayswater City SC
3
d
|
06/04
Fremantle City FC
2
Bayswater City SC
0
w
|
11/05
Wanneroo City SC
2
Perth SC
7
w
|
30/03
Olympic Kingsway SC
2
Fremantle City FC
0
l
|
04/05
Olympic Kingsway SC
5
Perth SC
0
l
|
23/03
Fremantle City FC
4
Armadale SC
1
w
|
25/04
Perth SC
5
Cockburn City SC
1
w
|
16/03
Balcatta FC
2
Fremantle City FC
2
d
|
20/04
Armadale SC
1
Perth SC
1
d
|
23/02
Bayswater City SC
2
Fremantle City FC
1
l
|
13/04
Perth SC
2
Balcatta FC
1
w
|
16/02
Fremantle City FC
2
Floreat Athena FC
1
w
|
06/04
Floreat Athena FC
4
Perth SC
1
l
|
09/02
Perth SC
2
Fremantle City FC
2
d
|
28/03
Perth SC
6
Inglewood United FC
0
w
|
03/02
Fremantle City FC
2
Perth Glory U21
1
w
|
22/03
Perth SC
2
Stirling Lions SC
3
l
|
23/09
Fremantle City FC
3
Joondalup United FC
1
w
|
16/03
Western Knights SC
1
Perth SC
0
l
|
16/09
Mandurah City SC
1
Fremantle City FC
3
w
|
09/02
Perth SC
2
Fremantle City FC
2
d
|
09/09
Fremantle City FC
2
Mandurah City SC
0
w
|
03/02
Perth SC
2
Bayswater City SC
2
d
|
06/06
Fremantle City FC
2
Inglewood United FC
3
l
|
25/01
Perth SC
4
Floreat Athena FC
3
w
|
|
12/09
Stirling Lions SC
6
Perth SC
5
l
|
|
Başlama vuruşu, NPL Batı Avustralya turnuvasındaki önemli bir maçta 16 Ağustos 2024 tarihinde, 14:00 saatinde yapılacak.
16:46 Cum 16/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
17:16 Cum 16/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
03:10 Cmt 17/08/2024
Houston Astros vs Chicago White Sox |
Tüm oranlar | |
03:15 Cmt 17/08/2024
St. Louis Cardinals vs Los Angeles Dodgers |
Tüm oranlar | |
03:40 Cmt 17/08/2024
Colorado Rockies vs San Diego Padres |
Tüm oranlar | |
04:00 Cmt 17/08/2024
Saskatchewan Roughriders vs Montreal Alouettes |
Tüm oranlar | |
06:45 Cmt 17/08/2024
Gold Coast FC vs Melbourne FC |
Tüm oranlar | |
06:45 Cmt 17/08/2024
Greater Western Sydney Giants vs Fremantle FC |
Tüm oranlar | |
08:00 Cmt 17/08/2024
Canterbury-Bankstown Bulldogs vs Redcliffe Dolphins |
Tüm oranlar | |
08:00 Cmt 17/08/2024
Gevorg Abrahamyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar |