15/06
Tiller IL
2
Rosenborg BK 2
2
d
|
21/06
Melhus IL
3
Mosjoen IL
0
l
|
08/06
Rosenborg BK 2
3
Orkla FK
0
w
|
17/06
Stabaek 2
8
Mosjoen IL
0
l
|
27/05
Melhus IL
2
Rosenborg BK 2
2
d
|
01/06
Surnadal IL
2
Mosjoen IL
1
l
|
21/05
Rosenborg BK 2
2
Stromsgodset IF 2
1
w
|
16/05
Rana FK
1
Mosjoen IL
1
d
|
12/05
SK Trygg/Lade
3
Rosenborg BK 2
2
l
|
12/05
Mosjoen IL
2
Byasen TF
2
d
|
28/04
Mosjoen IL
1
Rosenborg BK 2
4
w
|
06/05
Stromsgodset IF 2
6
Mosjoen IL
1
l
|
21/04
Rosenborg BK 2
5
Lillestrom SK 2
3
w
|
28/04
Mosjoen IL
1
Rosenborg BK 2
4
l
|
15/04
Stabaek 2
4
Rosenborg BK 2
1
l
|
19/04
SK Trygg/Lade
4
Mosjoen IL
0
l
|
07/04
Rosenborg BK 2
1
Rana FK
2
l
|
13/04
Mosjoen IL
1
Nardo FK
5
l
|
18/03
Strindheim IL
8
Rosenborg BK 2
2
l
|
05/04
Tiller IL
3
Mosjoen IL
0
l
|
21/02
IL Stjordals-Blink
6
Rosenborg BK 2
2
l
|
22/10
Kolstad Fotball
4
Mosjoen IL
2
l
|
06/02
Rosenborg BK 2
1
Nardo FK
1
d
|
14/10
Mosjoen IL
2
Strindheim IL
5
l
|
29/10
Rosenborg BK 2
2
FK Bodo/Glimt 2
3
l
|
06/10
Nardo FK
5
Mosjoen IL
0
l
|
22/10
Orkla FK
5
Rosenborg BK 2
3
l
|
30/09
Mosjoen IL
4
Verdal IL
2
w
|
16/10
Rosenborg BK 2
2
Verdal IL
0
w
|
16/09
Tiller IL
3
Mosjoen IL
0
l
|
09/10
Rosenborg BK 2
2
Byasen TF
4
l
|
09/09
Mosjoen IL
4
Kristiansund BK II
1
w
|
01/10
Steinkjer FK
3
Rosenborg BK 2
0
l
|
01/09
Byasen TF
2
Mosjoen IL
0
l
|
18/09
Rosenborg BK 2
1
Nardo FK
0
w
|
26/08
Mosjoen IL
2
Orkla FK
3
l
|
09/09
Tiller IL
1
Rosenborg BK 2
1
d
|
14/08
Mosjoen IL
2
Rosenborg BK 2
0
w
|
28/08
Strindheim IL
3
Rosenborg BK 2
0
l
|
06/08
FK Bodo/Glimt 2
5
Mosjoen IL
1
l
|
21/08
Rosenborg BK 2
5
Kolstad Fotball
0
w
|
30/07
Mosjoen IL
2
Byasen TF
5
l
|
14/08
Mosjoen IL
2
Rosenborg BK 2
0
l
|
22/07
Verdal IL
4
Mosjoen IL
2
l
|
31/07
Nardo FK
5
Rosenborg BK 2
1
l
|
24/06
Mosjoen IL
3
Nardo FK
1
w
|
3.Bölüm turnuvasında titanların savaşı başlıyor! Rosenborg BK 2 ile Mosjoen IL, 29 Temmuz 2024 tarihinde, 19:00 saatinde karşı karşıya geliyor.
Bu maçın canlı yayını, kayıt olduktan sonra şu bahisçilerde mümkün —
00:40 Pzt 29/07/2024
Ararat Petrosyan vs Samvel Parsadanyan |
Tüm oranlar | |
02:00 Pzt 29/07/2024
Edmonton Elks vs Hamilton Tiger-Cats |
Tüm oranlar | |
02:00 Pzt 29/07/2024
Samvel Parsadanyan vs Sergey Dallaqyan |
Tüm oranlar | |
03:00 Pzt 29/07/2024
Andranik Sahakyan vs Ernest Apriyan |
Tüm oranlar | |
07:00 Pzt 29/07/2024
Ernest Apriyan vs Samvel Parsadanyan |
Tüm oranlar | |
10:00 Pzt 29/07/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Narek Stepanyan |
Tüm oranlar | |
10:00 Pzt 29/07/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
12:00 Pzt 29/07/2024
ThunderTalk Gaming vs Royal Never Give Up |
Tüm oranlar | |
14:00 Pzt 29/07/2024
Rare Atom vs OMG |
Tüm oranlar | |
20:00 Pzt 29/07/2024
Ararat Smoyan vs Hayk Kujoyan |
Tüm oranlar |