27/07
Oakleigh Cannons FC
3
Melbourne Knights FC
1
l
|
28/07
St Albans Saints SC
1
Dandenong Thunder SC
0
l
|
19/07
Melbourne Knights FC
2
Altona Magic SC
1
w
|
20/07
Avondale Heights FC
2
Dandenong Thunder SC
1
l
|
12/07
Heidelberg United FC
2
Melbourne Knights FC
0
l
|
13/07
Dandenong Thunder SC
3
Port Melbourne Sharks FC
1
w
|
05/07
Melbourne Knights FC
1
Manningham United Blues FC
0
w
|
07/07
South Melbourne FC
1
Dandenong Thunder SC
0
l
|
29/06
Hume City FC
1
Melbourne Knights FC
1
d
|
29/06
Dandenong Thunder SC
1
Green Gully Cavaliers FC
1
d
|
21/06
Melbourne Knights FC
6
Moreland City FC
0
w
|
22/06
Dandenong Thunder SC
1
Dandenong City SC
0
w
|
15/06
Dandenong City SC
2
Melbourne Knights FC
5
w
|
15/06
Dandenong Thunder SC
3
Oakleigh Cannons FC
1
w
|
09/06
St Albans Saints SC
1
Melbourne Knights FC
2
w
|
31/05
Heidelberg United FC
2
Dandenong Thunder SC
0
l
|
01/06
Avondale Heights FC
1
Melbourne Knights FC
1
d
|
25/05
Dandenong Thunder SC
2
Manningham United Blues FC
1
w
|
25/05
Port Melbourne Sharks FC
2
Melbourne Knights FC
0
l
|
11/05
Moreland City FC
4
Dandenong Thunder SC
0
l
|
10/05
Melbourne Knights FC
3
Green Gully Cavaliers FC
3
d
|
30/04
Moreland City FC
6
Dandenong Thunder SC
3
l
|
20/04
Altona Magic SC
1
Melbourne Knights FC
0
l
|
27/04
Dandenong Thunder SC
3
St Albans Saints SC
0
w
|
06/04
Manningham United Blues FC
1
Melbourne Knights FC
2
w
|
13/04
Port Melbourne Sharks FC
3
Dandenong Thunder SC
0
l
|
22/03
Melbourne Knights FC
2
Hume City FC
5
l
|
10/04
Skye United FC
1
Dandenong Thunder SC
6
w
|
10/03
Melbourne Knights FC
2
Dandenong City SC
2
d
|
06/04
Dandenong Thunder SC
1
South Melbourne FC
2
l
|
03/03
Melbourne Knights FC
3
St Albans Saints SC
0
w
|
01/04
Oakleigh Cannons FC
1
Dandenong Thunder SC
1
d
|
23/02
Melbourne Knights FC
3
Avondale Heights FC
3
d
|
22/03
Green Gully Cavaliers FC
1
Dandenong Thunder SC
1
d
|
16/02
Melbourne Knights FC
1
Port Melbourne Sharks FC
3
l
|
15/03
Dandenong City SC
1
Dandenong Thunder SC
2
w
|
08/02
South Melbourne FC
1
Melbourne Knights FC
0
l
|
02/03
Altona Magic SC
2
Dandenong Thunder SC
3
w
|
14/09
Melbourne Knights FC
3
Heidelberg United FC
2
w
|
17/02
Manningham United Blues FC
2
Dandenong Thunder SC
1
l
|
02/09
Avondale Heights FC
1
Melbourne Knights FC
0
l
|
10/02
Dandenong Thunder SC
1
Hume City FC
2
l
|
19/08
Dandenong Thunder SC
3
Hume City FC
4
l
|
|
13/08
Melbourne Knights FC
2
Dandenong Thunder SC
1
l
|
|
29/07
Dandenong Thunder SC
1
Green Gully Cavaliers FC
0
w
|
|
Eğlence, Victoria Premier Lig 1 turnuvasındaki önemli bir beraberlikte 12 Ağustos 2024 tarihinde, 14:18 saatinde başlıyor.
Canlı yayında bu maçı her an takip edin — şimdi mümkün! Bu, şu bahisçiler tarafından sunulan maç — hesabınız olduğunda:
Oyun yapımcısı Melbourne Knights FC için oranlar 5.5. Bu arada WINWINBET sayesinde 1.7 ile ZPartners ve Dandenong Thunder SC sayesinde 9 ile ZPartners çekilişi unutulmamalıdır. Maçın 1-1 doğru skorla biteceğine bahis yapın, bu WINWINBET ile 1.91 üzerinden yapılabilir, bu da favorinin aleyhine olabilir. Ancak, bu güçlü seçenekler sağlayabilir.
14:29 Pzt 12/08/2024
Zalgiris Kaunas [AI] vs Maccabi Tel Aviv [AI] |
Tüm oranlar | |
14:40 Pzt 12/08/2024
Avet Vasilyan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
14:40 Pzt 12/08/2024
Hayk Kujoyan vs Ararat Smoyan |
Tüm oranlar | |
14:59 Pzt 12/08/2024
Galatasaray Nef [AI] vs Real Madrid [AI] |
Tüm oranlar | |
15:20 Pzt 12/08/2024
Wayne Jones vs Steve West |
Tüm oranlar | |
00:20 Sal 13/08/2024
Ernest Apriyan vs Andranik Sahakyan |
Tüm oranlar | |
00:40 Sal 13/08/2024
Ararat Petrosyan vs Samvel Parsadanyan |
Tüm oranlar | |
01:20 Sal 13/08/2024
Ararat Petrosyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
01:40 Sal 13/08/2024
Cleveland Guardians vs Chicago Cubs |
Tüm oranlar | |
01:40 Sal 13/08/2024
Cincinnati Reds vs St. Louis Cardinals |
Tüm oranlar |