03/08
Glenavon FC
1
Harland and Wolff Welders FC
4
w
|
20/07
Ballyclare Comrades FC
1
Linfield FC
1
d
|
27/07
Harland and Wolff Welders FC
4
Loughgall FC
3
w
|
18/07
Linfield FC
3
Stjarnan FC
2
w
|
05/07
Portstewart FC
2
Harland and Wolff Welders FC
2
d
|
13/07
Bangor FC
1
Linfield FC
4
w
|
29/06
Harland and Wolff Welders FC
1
Crusaders FC
1
d
|
11/07
Stjarnan FC
2
Linfield FC
0
l
|
26/04
Dundela FC
2
Harland and Wolff Welders FC
3
w
|
06/07
Linfield FC
1
Galway United FC
0
w
|
23/04
Knockbreda FC
2
Harland and Wolff Welders FC
1
l
|
02/07
Moyola Park FC
1
Linfield FC
3
w
|
20/04
Harland and Wolff Welders FC
1
Annagh United FC
2
l
|
29/06
Arka Gdynia 1929
5
Linfield FC
2
l
|
13/04
Portadown FC
3
Harland and Wolff Welders FC
1
l
|
04/05
Linfield FC
1
Cliftonville FC
3
l
|
06/04
Bangor FC
3
Harland and Wolff Welders FC
0
l
|
27/04
Linfield FC
1
Cliftonville FC
1
d
|
02/04
Institute FC
2
Harland and Wolff Welders FC
2
d
|
22/04
Linfield FC
1
Larne FC
1
d
|
09/03
Harland and Wolff Welders FC
3
Dundela FC
1
w
|
16/04
Linfield FC
2
Coleraine FC
2
d
|
02/03
Annagh United FC
4
Harland and Wolff Welders FC
3
l
|
12/04
Crusaders FC
1
Linfield FC
2
w
|
17/02
Harland and Wolff Welders FC
1
Bangor FC
2
l
|
02/04
Carrick Rangers FC
2
Linfield FC
3
w
|
27/01
Harland and Wolff Welders FC
3
Newington Youth FC
1
w
|
29/03
Glentoran FC
1
Linfield FC
3
w
|
20/01
Ballinamallard United FC
4
Harland and Wolff Welders FC
0
l
|
16/03
Linfield FC
6
Newry City FC
0
w
|
13/01
Harland and Wolff Welders FC
1
Portadown FC
2
l
|
10/03
Linfield FC
3
Portadown FC
1
w
|
06/01
Harland and Wolff Welders FC
1
Larne FC
4
l
|
03/03
Institute FC
1
Linfield FC
3
w
|
01/01
Ballyclare Comrades FC
1
Harland and Wolff Welders FC
4
w
|
24/02
Linfield FC
2
Ballymena United FC
0
w
|
27/12
Harland and Wolff Welders FC
2
Dundela FC
1
w
|
16/02
Coleraine FC
3
Linfield FC
0
l
|
22/12
Harland and Wolff Welders FC
2
Newington Youth FC
2
d
|
10/02
Glenavon FC
2
Linfield FC
2
d
|
16/12
Ballinamallard United FC
1
Harland and Wolff Welders FC
2
w
|
03/02
Linfield FC
2
Ballymena United FC
0
w
|
27/01
Linfield FC
1
Dungannon Swifts FC
2
l
|
|
20/01
Linfield FC
1
Crusaders FC
0
w
|
|
16/01
Dungannon Swifts FC
1
Linfield FC
2
w
|
|
Maç, Kulüp Hazırlık Maçları turnuvasında 5 Ağustos 2024 tarihinde, 21:30 saatinde oynanacak.
Canlı yayında bu maçı her an takip edin — şimdi mümkün! Bu, şu bahisçiler tarafından sunulan maç — hesabınız olduğunda:
23:11 Pzt 5/08/2024
Budućnost Voli Podgorica [AI] vs Crvena Zvezda [AI] |
Tüm oranlar | |
23:41 Pzt 5/08/2024
Galatasaray Nef [AI] vs Real Madrid [AI] |
Tüm oranlar | |
00:15 Sal 6/08/2024
St. Louis Cardinals vs New York Mets |
Tüm oranlar | |
01:20 Sal 6/08/2024
Ararat Petrosyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
01:40 Sal 6/08/2024
Cleveland Guardians vs Arizona Diamondbacks |
Tüm oranlar | |
01:45 Sal 6/08/2024
Washington Nationals vs San Francisco Giants |
Tüm oranlar | |
02:00 Sal 6/08/2024
Samvel Parsadanyan vs Jon Mirzoyan |
Tüm oranlar | |
03:05 Sal 6/08/2024
Texas Rangers vs Houston Astros |
Tüm oranlar | |
03:20 Sal 6/08/2024
Jon Mirzoyan vs Ararat Petrosyan |
Tüm oranlar | |
05:00 Sal 6/08/2024
Samvel Parsadanyan vs Ernest Apriyan |
Tüm oranlar |