31/08
Sporting Clube de Portugal
2
FC Porto
0
w
|
08/09
Liga Deportiva Alajuelense
4
AD Guanacasteca
0
w
|
17/08
CD Nacional
1
Sporting Clube de Portugal
6
w
|
02/09
Liga Deportiva Alajuelense
1
Deportivo Saprissa
1
d
|
09/08
Sporting Clube de Portugal
3
Rio Ave
1
w
|
28/08
Liga Deportiva Alajuelense
2
CSD Comunicaciones Guatemala
1
w
|
03/08
Sporting Clube de Portugal
3
FC Porto
4
l
|
21/08
Alianza FC Panama
1
Liga Deportiva Alajuelense
2
w
|
27/07
Sporting Clube de Portugal
3
Athletic Bilbao
0
w
|
11/08
Liga Deportiva Alajuelense
2
AD Municipal Perez Zeledon
1
w
|
23/07
Sporting Clube de Portugal
2
Sevilla FC
1
w
|
08/08
CD Luis Angel Firpo
3
Liga Deportiva Alajuelense
4
w
|
17/07
Sporting Clube de Portugal
2
Royale Union Saint-Gilloise
2
d
|
02/08
Liga Deportiva Alajuelense
3
CD Marathon
1
w
|
26/05
FC Porto
2
Sporting Clube de Portugal
1
l
|
29/07
Liga Deportiva Alajuelense
1
Santa Ana
1
d
|
18/05
Sporting Clube de Portugal
3
Chaves
0
w
|
25/07
AD Municipal Liberia
1
Liga Deportiva Alajuelense
2
w
|
04/05
Sporting Clube de Portugal
3
Portimonense
0
w
|
22/07
Liga Deportiva Alajuelense
2
Santos de Guapiles FC
1
w
|
28/04
FC Porto
2
Sporting Clube de Portugal
2
d
|
18/07
Deportivo Saprissa
1
Liga Deportiva Alajuelense
3
w
|
21/04
Sporting Clube de Portugal
3
Vitoria Guimaraes
0
w
|
27/05
Deportivo Saprissa
3
Liga Deportiva Alajuelense
0
l
|
06/04
Sporting Clube de Portugal
2
SL Benfica
1
w
|
23/05
Liga Deportiva Alajuelense
1
Deportivo Saprissa
0
w
|
02/04
SL Benfica
2
Sporting Clube de Portugal
2
d
|
19/05
CS Herediano
1
Liga Deportiva Alajuelense
2
w
|
17/03
Sporting Clube de Portugal
6
Boavista Porto
1
w
|
16/05
Liga Deportiva Alajuelense
1
CS Herediano
0
w
|
14/03
Atalanta
2
Sporting Clube de Portugal
1
l
|
13/05
Liga Deportiva Alajuelense
5
AD Guanacasteca
0
w
|
06/03
Sporting Clube de Portugal
1
Atalanta
1
d
|
05/05
Sporting San Jose FC
1
Liga Deportiva Alajuelense
1
d
|
03/03
Sporting Clube de Portugal
3
SC Farense
2
w
|
01/05
CS Herediano
1
Liga Deportiva Alajuelense
1
d
|
29/02
Sporting Clube de Portugal
2
SL Benfica
1
w
|
21/04
Liga Deportiva Alajuelense
2
Deportivo Saprissa
2
d
|
25/02
Rio Ave
3
Sporting Clube de Portugal
3
d
|
18/04
Liga Deportiva Alajuelense
3
AD Grecia
1
w
|
22/02
Sporting Clube de Portugal
1
Young Boys
1
d
|
|
15/02
Young Boys
1
Sporting Clube de Portugal
3
w
|
|
11/02
Sporting Clube de Portugal
5
SC Braga
0
w
|
|
Maç, Birinci Lig Kadınlar turnuvasında 9 Eylül 2024 tarihinde, 03:00 saatinde oynanacak.
World Team Rankings'e göre, Sporting Clube de Portugal takım sıralamasında en üst 100 içinde, 12 numarada yer alıyor — bu da zaferinizi tatlandırabilecek bir başka avantaj.
08:00 Pzt 9/09/2024
Narek Dekermenjyan vs Sergey Dallaqyan |
Tüm oranlar | |
08:00 Pzt 9/09/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Harutyun Harutyunyan |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 9/09/2024
Davit Ghotanyan vs Sergey Avanesyan |
Tüm oranlar | |
08:20 Pzt 9/09/2024
Mnatsakan Ghazaryan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
08:40 Pzt 9/09/2024
Narek Stepanyan vs Sergey Dallaqyan |
Tüm oranlar | |
08:40 Pzt 9/09/2024
Narek Dekermenjyan vs Sergey Avanesyan |
Tüm oranlar | |
09:00 Pzt 9/09/2024
Davit Ghotanyan vs Mnatsakan Ghazaryan |
Tüm oranlar | |
09:00 Pzt 9/09/2024
Varuzhan Baghdasaryan vs Gevorg Abrahamyan |
Tüm oranlar | |
09:20 Pzt 9/09/2024
Sergey Dallaqyan vs Sergey Avanesyan |
Tüm oranlar | |
09:20 Pzt 9/09/2024
Narek Stepanyan vs Harutyun Harutyunyan |
Tüm oranlar |